Užkandžiai sugalvoti, drabužėliai pasiūti, dekoracijos iškarpytos? Sukate galvą, ar šventei nieko netrūksta ir staiga suprantate, kad jai reikia ne tik gražių dekoracijų, bet ir geros nuotaikos. Svečių tikrai nesinori apkrauti sudėtingomis veiklomis, tačiau mažos atrakcijos ir veiklos tikrai pakels džiugaus šventinio šurmulio stulpelį. Siūlome jums keletą žaidimų ir veiklų svečiams, su kuriomis tikrai neprašausite pro šalį.

 1. Taip ir Ne. Neabejojame, kad net ir pats mažiausias vaikutis tikrai turi svarbių jam daiktų. Kelis šiuos daiktus (pirmus batukus, čiulptuką ar mėgstamiausią žaisliuką) galite atrinkti ir su svečiais pažaisti linksmą viktoriną. Te svečiai užduoda jums klausimus, o Jūs, naudodamiesi tik žodeliais „Taip“ ir „Ne“ priveskite prie teisingo atsakymo. Nepamirškite pasirūpinti mažomis dovanėlėmis (pvz., dekoruotais sausainiais) laimėtojams.
 2. Šventinis kryžiažodis. Jam paruošti pasirinkite krikštuko vardą, kuris taptų pagrindiniu kryžiažodžio stulpeliu. Kitoms eilutėms paruošti parenkite įvairių klausimų susijusių su šventės kaltininku ar pačia švente. Pvz., ką mažylis mėgsta labiausiai, koks buvo jo pirmas žodis ir t.t.
 3. Pirštų antspaudų paveikslas. Ši veikla yra viena populiariausių šventinių atrakcijų pastaraisiais metais. Ji puiki tuo, kad svečiai nėra priversti „sunkiai dirbti“, bet veikla labai smagi, o rezultatas lieka puošniu prisiminimu. Kai ruošiausi savo pirmojo sūnaus krikštynoms, tokį paveikslą „konstravau“ pati ir, nors procesas buvo labai įtraukiantis, tačiau, žiūrėdama į rezultatą, turiu sau daug priekaištų. Tad šį kartą, ruošdamasi kitai šventei, žinojau, kad tokį paveikslą sukurti perleisiu „9 karalystės“ komandai. Nors jie užsiima ir kitais smagiais darbeliais (mėnesių, švenčių lipdukais, pasiekimų paveikslais), tačiau pirštų antspaudų paveikslai – tiesiog tobuli! Stilingi, šilti ir labai jaukūs.
  Simona Korop Photography
  Simona Korop Photography

  Geriausia tai, kad kiekvienas jų darbas originalus ir personalizuotas, galima užsiprašyti visko, apie ką svajojate savo šventei. Pavyzdžiui, mums paveiksle norėjosi ir oro balionų, kurie yra mūsų šventės akcentas, ir tuo pačiu mielo herojaus, kurie, sakyčiau, yra šių kūrėjų išskirtinis talentas.

  SImona Korop Photography
  SImona Korop Photography

  Beje, kartu su paveikslu gavome ir dažų pagalvėles, kurios buvo kruopščiai priderintos prie šventės kolorito. Kūrėjai pasakoja, kad pirmąjį paveikslą kūrė savo pačių artimųjų šventei, o tai, kaip tai jaukiai pavyko, neleido jiems sustoti, tad dabar šiomis dekoracijomis gali džiaugtis ir kiti.

Simona Korop Photography

4. Protmūšis. Ši veikla labai patiks užkietėjusiems žinių žaidimų fanatikams, o jų atsiras kiekvieno draugų rate. Svečius galite suskirstyti į dvi komandas, o į užduodamus klausimus paprašykite atsakymų raštu, vėliau galėsite susumuoti, kuri komanda teisingų atsakymų pateikė daugiau. Jei švenčiate krikštynas, siūlome pasigilinti į jų temą, internete rasite labai įdomios informacijos apie šią šventę, pvz., ar žinojote, kad esant reikalui, kūdikį gali pakrikštyti bet kuris mūsų? Jei švenčiate pirmąjį gimtadienį, pasigilinkite į gimtadienių šventės istoriją.

5. Palinkėjimų žaidimai. Ši atrakcija man ypatingai miela (už paruoštus žaidimus ačiū mūsų draugams BoBoDeko). Tai ir būdas smagiai prisikvatoti klausant įvairių pasižadėjimų, palinkėjimų ir kartu labai nuoširdus svečių pažadas vaikeliui. Nesugalvojate, ką svečiai turėtų linkėti? Pateikiame kelis pavyzdžius: Profesijų žaidimas. Dalyvaujantys svečiai dailiose kortelėse įrašo, jų spėjimus, kokia bus vaikučio būsima profesija. Net pats mažiausias vaikas atsineša tam tikras būdo savybes, kurias svečiai mielai pastebės ir pritaikys kuriai nors profesijai. Jums beliks smagiai prisijuokti, klausant įvairių variantų. Tokie atsakymai, ateityje gali papuošti vaiko šventes ir būti perskaityti, pvz., per jo 30 metų gimtadienį, kai bus aišku, kas iš svečių buvo teisus.Pasižadėjimai. Šį žaidimą galima žaisti dvejopai. Kiekvienas šventės svečias gali sugalvoti, ką smagaus jis pažada vaikučiui (kur nusivesti, ko išmokyti, ką padovanoti), arba kortelės gali būti jau su paruoštais juokingais atsakymais, kuriuos belieka ištraukti ir garsiai perskaityti.Žaidimas „Aš tikiu“. Svečiai gauna paruoštas korteles su sakinio pradžiomis, kurias reikia užbaigti. Tokias korteles geriausia išdalinti artimiausiems svečiams (seneliams, krikšto tėvams), mat labai jauku, kai atsakymai yra nuoširdūs ir gerai apgalvoti.

Tokias korteles gaminti galite ir patys, bet jei neturite gerų maketavimo įgūdžių ir reikiamų priemonių, labai rekomenduojame „Bobodeko“, kurie nepriekaištingai už jus atliks šį darbą. Mūsų korteles jie personalizavo pritaikydami šventės temai ir koloritui, atspausdino ant kokybiško popieriaus, tad jos taps ne tik žaidimu, bet ir papuoš pačią šventę!

Smagių Jums žaidimų, juk šventės nuotaika – tik Jūsų rankose.

 

+