Mano namuose beveik visas buities priemones, kosmetiką puošia etiketės „ekologiškas“, „švelnesnis“, „sveikesnis“,  „saugesnis“. Tik dvi priemonės vis dar liko „normalios“. Smalsu kokios? Tai tualeto ploviklis ir plaukų dažai. Atrodo, tam, kad šios priemonės būtų iš tikrųjų veiksmingos, joms privaloma agresyvi sudėtis. Taip galvojau iki šios dienos. Tualeto valikliui pakaitalo dar nesuradau, bet štai sau patinkančius plaukų dažus manau radusi! Tad šiandien mūsų bandymų rubrikoje pristatau jums plaukų dažus „Naturtint“ „Naturally Better“ .Prisipažinsiu, kai plaukų dažų mišinį užsitepiau ant galvos, abejojau, ar jie tikrai atliks savo darbą. Vonioje netvyrojo kvapą gniaužiantis plaukų dažų dvokas (tuo metu šiek tiek slogavau, tai silpnų kvapų gal ir neužuodžiau, bet tą gerklę gniaužiantį būčiau tikrai pajutusi), o galvos odos nekuteno jokie nemalonūs pojūčiai. Beje, labai patogu, kad dažus galima plakti gamintojo indelyje su patogiu paskirstymui antgaliu ir nebereikia ieškoti specialaus indo (juk nemaišysi plaukų dažų sriubinėje lėkštėje ar gėlių vazone, o daugiau stiklinių daiktų namie ne tiek ir daug).

Pliusas (net visi trys pliusai) ir tai, kad pakuotėje randame dar tris priemones spalvai užfiksuoti ir plaukui stiprinti. Pridėtas plaukų kondicionierius – tobulas, plaukai iškart tapo šilkiniai, plaunant tiesiog slydo tarp pirštų, o kartu pridėtas CC kremas itin maloniai kvepėjo ir pastebimai dar labiau minkštino plaukus, nors ir yra daugiau nei 90 proc. natūralus.

Nors visų šių priemonių užteks ir dar kartui, tačiau labai džiaugiuosi, kad jų galima įsigyti atskirai, gi kaip taisyklė, prie plaukų dažų pridedami kondicionieriai visad pasižymi geriausiu veiksmingumu, o pasibaigia per daug greitai.Būtinai noriu pagirti dažų sudėtį. Šiuose dažuose nėra amoniako, parabenų, SLS,  aliejų, silikono, farmaldehido ir dirbtinių kvapų. Jie praturtinti ekologiškais augaliniais aliejais ir ekstraktais. Plaukų dažai nebuvo bandyti su gyvūnais ir yra tinkami veganams.

Na, o dabar apie tikrai jus dominantį rezultatą. Tadam… Dažai plaukus puikiai padengė, jie po plovimo liko švelnūs. Spalva – dar geresnė nei tikėjausi,  švelnios šokoladinės spalvos (rinkausi 6N spalvą), kurios net keliais bandymais nepavyko išgauti su kitais dažais.Juokiuosi, kad Lieknų Bičių bandymai mane priverčia įsimylėti tiek daug sveikesnių, kokybiškesnių produktų, kad jau niekada nebesinori grįžti atgal. Beje, dažus „Naturtint“ „Naturally Better“ galima įsigyti  elektroninėje parduotuvėje https://www.livinn.lt.

2 KOMENTARAI

  1. Labai graži spalva! Aš taip pat dažau su Naturtint, renkuosi 7N spalvą. Gaunasi labai natūrali, tamsi javų. O kokia spalva dažėte prieš tai, kokia jūsų natūrali spalva, kad gavosi tokia šviesi? Brigita