Į mūsų namus dažnai atkeliauja daug knygų, nes mums skaitymas – tikras malonumas, kuriuo mėgaujamės kartu su vaikais. Knygeles renkamės kuo įvairiausias: vienos moko mėgautis skambesiu, kitos suteikia mokslo žinių, o kai kurios yra tokios smagios, kad jų vartymas tampa savotišku žaidimu.Atkeliaujančios „Apkabink mėnulį“ leidyklos knygos „Bučkis prieš miegą“ laukiau su dideliu nekantrumu, nes neabejojau, kad ji mūsų šeimoje turės didelį pasisekimą. Trumpai pristatysiu, kad ši knygelė – interaktyvi, ji lyg popierinių  lėlių teatro knyga. Joje rasite keturis mielus draugus ir įvairiausias priemones, reikalingas jiems suruošti miegui.

Atvertus knygos  puslapius, skaitytojo lauks jau suruoštos mažiesiems draugams lovelės, kuriose, atlikę įvairiausius pasiruošimo miegui darbus, suguls knygos herojai.

Tiesa pasakius, nustebau, kad knyga vienodai įdomi buvo abiems mano vaikams. Didysis (4 metų) kaip mat pasičiupo ją ir su neapsakomu malonumu prausė gyvūnėlius, skaitė jiems skirtas pasakas ir guldė į loveles. Mažasis (2 metų), dideliam mano nustebimui, taip pat aiškiai suprato, ką kur reikia atlikti, labai kruopščiai dėjo dantų pastą ant šepetėlio ir valė dantis naujiesiems savo draugams. Mano vaikai net sugalvojo visiems vardus, tad pas mus apsigyveno Murkis, Pepa, Rodžeris ir Barnis.

Knygą nuo šiol vežamės ir keliaudami į svečius su nakvyne. Vaikai daug lengviau sutinka keliauti į lovas, kai jų prieš miegą laukia smagus užsiėmimas, kurį gali parodyti ir seneliams ar kitiems vaikams pas kuriuos svečiuojamės.Labai rekomenduojame knygą visiems, kurių vaikai spyriojasi eidami miegoti, o taip pat ir tiems, kuriems miego ritualai yra labai mieli.

Lieknos Bitės