Kai išgirdau, kad kolegė savo būsimai pirmokei jau supirko beveik visus mokyklai skirtus daiktus, supratau, jog laikas ir man galvoti  apie naują darželio sezoną. O kad sužiūrėčiau, ko berniukams dar trūksta, pirmiausia turėjau patikrinti jų spintas. Visada turiu keletą drabužėlių nusipirkusi ateičiai, o taip pat visada atsiranda tokių, kurie jau tapę per maži. Tačiau mano nuostabai vienų batukų ir kelių palaidinių didžiojo sūnaus spintoje neradau! Nereikia nė dvejoti, kur jie išsikraustė – tiesiog sūnaus buvo palikti darželyje!

Pamenu, kartą sūnus grįžo su ne savo marškinėliais. Jo darželio draugė įtikino, kad čia tikrai jo drabužėlis, o šis nelabai domisi savo garderobu, todėl visiškai tuo patikėjo. Auklėtojos ne kartą priminė, kad peržvelgtume radinių kampelį,  nes mažesniems vaikams sunku atsiminti savo drabužėlius, o tuo labiau juos prižiūrinčios auklėtojos, kurioms tiesiog neįmanoma atsiminti, kur kurio vaiko daiktas. Ką jau kalbėti apie vaikus, net mano vyras nepamena visų vaikų drabužių!

Todėl, peržiūrėjusi spintą, nusprendžiau ne tik surūšiuoti drabužėlius, bet ir juos sužymėti. Negalvokite, tikrai nesiruošiu per naktis siuvinėti inicialų, pasirinkau žymiai paprastesnį kelią – vardo lipdukus.

Juos užsisakiau www.lipdukai.eu parduotuvėlėje, nusižiūrėjau ten ir daugiau smagių dalykėlių, bet apie tai – kitą kartą. Nepamiršau vieno komplektėlio ir kitai Bitei, kurios dukrytė dar tik renkasi darželį, bet turi daug įvairių daiktų, knygelių, kurias mainosi su savo pussesere ir vis kažką pamiršta.

Mums pasirodė, kad patogiausia rinktis jau suformuotą rinkinį, kad nereikėtų galvoti, kiek čia ko reikės, todėl užsisakėme DARŽELINUKO rinkinukus. Jei ruošiate savo vaiką mokyklai, jam taip pat bus naudingi vardo lipdukai, juk išsiblaškiusiems mokinukams  sekasi pamesti tai muzikos instrumentus, tai vadovėlį ar pieštukinę (rinkitės moksleivio rinkinį).Beje, lipdukai rinkinyje yra skirtingi. Vieni jų skirti daiktams, juos tiesiog klijuokite ant daiktų paviršių, jie skirtingo formato, tad kiekvienam daiktui pritaikysite tinkamiausią. Kiti lipdukai skirti batukams. Juos, užklijavę vardines pėdutes, dar nepamirškite padengti apsaugine plėvele (rasite rinkinyje). Na, o vardiniai drabužėlių lipdukai klijuojami karštu lygintuvu (be garo), tad po to drabužį galėsite saugiai skalbti ir džiovinti.OLYMPUS DIGITAL CAMERALinkime tvarkos Jūsų spintose!

Lieknos Bitės.