Kaip ir bet kuri mama, ruošdamasi savo mažylio krikšto šventei, praleidau daug laiko ieškodama idėjų ir priemonių tam, kad šventė taptų tokia, apie kokią svajojame. Vis naršydavau internete vieną po kito žvalgydama tarp įvairiausių krikštui skirtų atributų. Labiausiai man patinka įvairūs lietuvių darbai, tad ir ruošdamasi šiai šventei žvalgiausi būtent tokių.

Mūsų šventę įsivaizduoju jaukią, artimiausių draugų ir giminaičių rate, tad ir dekoracijų norėjosi puošnių, originalių, bet tuo pačiu ir elegantiškų. Tad labai apsidžiaugiau, kai radau tai, ko ieškojau – „Medinę plunksną“! Ši kūrėja turi begalę gerbėjų (dabar turi dar porą) ir yra papuošusi jau ne vieną mažųjų šventę. Ir nenuostabu, jos kuriamos medžio dekoracijos įspūdingo grožio, o ir kiekviena vis kitokia!

Mūsų šventei „Medinė plunksna“ paruošė fotosesijai, o vėliau ir stalo dekoravimui, reikalingą komplektą – vardinę raidę ir debesėlį. Kadangi mūsų šventės (krikšto ir antrojo gimtadienio) tema oro balionai, kūrėja vieną jų patupdė ir ant Gabrieliaus raidės. Labai džiaugiuosi tuo, kad šios dekoracijos ne tik papuoš šventę, bet ir liks gražiu prisiminimu bei vaikų kambario akcentu. Vardinė raidė stilizuos gausią vaikų knygų lentyną, o debesėlis pasitiks pirmas, žengiant per vaikų kambario duris, nes būtent ant jų žada jį pakabinti.

Tokio paties tipo raidę nusprendžiau užsakyti ir kitos Bitės mergaitei. Kiek žinau, tėveliai šiuo metu kaip tik planuoja ir ruošiasi įrenginėti 1,5 metų mažylės kambarį ir pamažu ją perkelti miegoti į savo erdvę, tad pamaniau, kad „naujakuriai“ būtinas mielas, jaukus ir stilingas akcentas. Su „Medine plunksna“ pasitarėme dėl suasmenintos raidės akcentų. Nusprendėme, kad tokiai mažai princesei labiausiai tiks rožiniai ir balti atspalviai bei mielos balerinos paveikslėlis. Kas žino, gal vieną dieną ir Barbora panorės tapti šokėja?

Pamačiusi raidę, buvau tikra – ji idealiai tiktų kiekvienos mergaitės kambariui. Tai puikus akcentas knygų ar žaislų lentynoje, taip pat, kiek paaugęs vaikas gali mokytis savo vardo raides ir taip interjero detalė atliks ir edukacinę funkciją.

Ką manote, ar ši dovana patiko kitai Bitei ir jos mažylei? Tiesa pasakius, seniai negirdėjau tiek aikčiojimų ir pagyrų. Šeimynėlė nusprendė, kad tai tiesiog tobulas akcentas Barboros kambariui, kuris jau visai netrukus bus baigtas įrengti.

Beje, galime atskleisti, kad raides kuria ir gamina Asta, dviejų mažų ir labai išdykusių berniukų mama. Asta mums papasakojo, kad visada mėgo rankdarbius, o kai gimė sūnus panoro pati jam pagaminti  medinius žaisliukus. Tačiau šių iki šiol neprisiruošė pagaminti, tuo tarpu dekoratyvių raidžių jau galima šimtais skaičiuoti. Iš pradžių jomis Asta apdovanojo visų draugų vaikus, o po to vienas po kito pasipylė ir užsakymai. Kūrėja sako, kad raidelių išvaizdą dažniausiai renkasi klientės, o ji stengiasi išpildyti jų norus. Nors Asta yra bandžiusi gaminti ir inicialus vestuvėms, kitas interjero dekoracijas, tačiau pasiliko prie vaikiškų raidžių, kurios jai teikia daugiausia džiaugsmo.Mes, Lieknos Bitės, manome, kad tokios dekoracijos yra puiki dovana krikštynų ar mažylio lankymo proga – originalu, suasmeninta ir tikrai itin kokybiškai, kruopščiai padaryta. „Medinė plunksna“ auksarankė tobulai atliko savo darbą – tiek kūrybinę, tiek gamybinę dalį, todėl nuoširdžiai galime jums rekomenduoti.