016

Gerbiamosios ir gerbiamieji,

kai vasara nei šiokia, nei tokia, ir saulės spindulius, atrodo, jau nebeįmanoma prisikviesti, mano virtuvėje pradeda karaliauti rudeniški patiekalai. Sakyčiau, idealus metas, nes daržovių pilnos pintinės.

Mano anyta – nereali pomidorų augintoja. Kaip sako visi pažįstami ir kaimynai – jos pomidorus tiesiai į parodą. Beje, instagrame jau dalinomės, kaip atrodo jos raudonskruosčiai pomidorai. Jie neįtikėtini! Dideli, sultingi, raudoni, o kvapas… na, tokio pomidorų kvapo dar niekur nesu jautusi.

Taigi, nors gaila man tuos gražuolius ir liesti, tačiau jų tiek daug, kad gaminti kažką reikia. Nors labai mėgstame šviežutėlius, tačiau šį kartą svečius nusprendžiau palepinti kepta jų versija.

REIKĖS (2 asmenims):

6 pomidorų;

200 g jautienos faršo;

1 svogūno;

1 morkos;

200 g „Dobele“ makaronų „Puntine grandi“;

druskos;

pipirų;

1 v. š. ghee sviesto.

GAMINIMAS:

  1. Makaronus išvirkite, kaip parašyta ant pakuotės – maždaug 7 minutes.
  2. Pomidorus nuplaukite, nupjaukite jų viršūnėlę ir išskobkite vidų.
  3. Jautienos faršą pagardinkite druska ir pipirais.
  4. Įkaitintoje keptuvėje išlydykite ghee sviestą, dėkite smulkiai pjaustytą svogūną, sutarkuotą morką ir viską pakepkite maždaug 5 minutes.
  5. Į keptuvę berkite jautienos faršą ir viską pakepkite dar maždaug 10 minučių.
  6. Iškepta mase įdarykite pomidorus.
  7. Kepimo skardą išklokite popieriumi, dėkite pomidorus (tik be kepurėlių) ir kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje maždaug 15 minučių. Kai jie jau suminkštės, dėkite kepuraites ir dar pakepkite 10 minučių.

009

Tik be pavydo, kad turim tokių anytų!:)

Raudonskruosčius linkėjimus jums siunčiančios,

Lieknos Bitės