004Su nostalgija pamenu laiką, kai namus užtekdavo sutvarkyti kartą per savaitę. O kai studijų metu bandydavome išgyventi sesiją, tai darydavome dar rečiau, kraudavome didžiausias indų stirtas, kol nebelikdavo, iš ko valgyti (tas, kas mokėsi Medicinos fakultete manęs tikrai nepasmerks). Tačiau laikai keičiasi. Kai namie siaučia du maži vaikai, nesitvarkant gyventi tampa neįmanoma. Turiu net susidariusi grafiką, kurią dieną skirsiu tam tikros vietos tvarkymui. Tačiau namuose yra viena vieta, kuri reikalauja ypatingos priežiūros, turinti tiek daug linksmų pavadinimų: nykštukų namelis arba ta, kur karaliai pėsti vaikšto.

Mano namuose gyvena du maži berniukai, kuriems dažnai nutinka visokių nelaimių. Nors ir trypia sukryžiavę kojomis, nesuskumba laiku nubėgti į tualetą, nes bijo, kad tuo metu brolis nuvažiuos su mėgstamiausia mašinyte ar nugriaus pastatytą bokštą, o kartais tam tiesiog nėra laiko. Tad pasirūpinti tualeto švara, kad mažyliai augtų saugioje aplinkoje, tenka net kelis kartus per savaitę.

Anksčiau rinkdavausi stiprias chemines priemones, nes maniau, kad tik jos gali įveikti nešvarumus, tačiau nebuvau jomis patenkinta, nes kvapas būdavo toks intensyvus, kad tiesiog dirgindavo nosį, o juk vaikai pastoviai sukiojasi aplink, visai nesinorėjo, kad ir jų jautrius kvėpavimo takus dirgintų šios cheminės priemonės.

Todėl labai noriu visoms mamoms ar tiesiog toms, kurios mėgsta natūralias priemones savo namų priežiūrai, papasakoti apie priemonę tualeto priežiūrai, kuri man, bent jau šiandienai, yra viena mėgstamiausių. Tai Almacabio firmos tualeto valiklis. Pirmiausia, jis man nuo pat pirmos minutės patiko dėl kvapo – jis nedirginantis, neintensyvus, bet labai gaivus, net vyresnėlis įkišęs nosį pasiteiravo, kas čia taip skaniai kvepia. Antra – puikus poveikis, nešvarumus pašalino puikiai ir greitai (o juk tai irgi labai svarbu).008006Jūs, turbūt, jau žinote, kad visada vadovaujamės ne tik savo pastebėjimais, tačiau mėgstame ir atidžiai perskaityti etiketes. Almacabio valiklis yra ekologiškas aplinkai, tai svarbu visiems mums, o ypač tiems, kurie savo name turi biologinę nuotėkų valymo sistemą. Priemonę sudaro medžiagos išgautos iš augalinių žaliavų, joje nėra fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų, priemonė nebandyta su gyvūnėliais.

Beje, šio gamintojo priemonės atitinka kriterijus, kurie yra dar griežtesni, nei mums įprasti ECO BIO ar Eurogėlytės standartai.

Jei ir jūs norėsite išbandyti šią aplinkai ir žmogui draugiškesnę priemonę, ieškokite Livinn parduotuvėse.