plate-1767422_1920Mūsų šeima – tikri tinginukai, mėgstame po darbų laiką leisti namuose, vasaromis sėdėti terasoje, o žiemos metu vaikščioti prie namų esančiame miškelyje ar pro virtuvės langą žvelgiant į medžių tankumyną kepti skaniausius pyragus. Tad ir svečius dažniausiai mėgstame priimti savo namuose. Dažnai lankydamiesi pas mus jie gali jaustis beveik visai kaip savo namuose, mat puikiai žino, kur randasi kokia reikiama lėkštė ar kitas reikalingas virtuvės rakandas. Tik vienas svečių klausimas vis glumindavo: „Tai kur jūsų indų ploviklis?“

Ir tada mes, nenorėdami pasirodyti aborigenais, iš giliausių virtuvės pakampių versdavome daiktus ieškodami kokio seno indų ploviklio likučio. Taip buvo nuo tų laikų, kai dar Lietuvoje ne taip dažnai buvo galima sutikti kokybiškesnių ir sveikatai palankesnių buities priemonių arba jų kainos smarkiai kandžiodavosi. Praktiškai visi lietuvaičiai tuo laiku naudojo vienintelės firmos, galima sakyti, „nacionalinį indų ploviklį“, kurio sudėtis manęs tikrai netenkino. Todėl natūraliai priėmiau sprendimą savo indams tiesiog nenaudoti jokios priemonės.

Daugeliui iškyla klausimas, tai ką, mano indai buvo taukuoti ir neblizgūs? Na, praktiškai taip (tik nesijuokite), bet užtat saugūs, o didžiulis gyvenimo tempas net ir neleisdavo galvoti apie tokias smulkmenas. Laikui bėgant, poreikis, kad namai blizgėtų, vis augo, o man į rankas viena po kitos pagaliau patenka priemonės, kurios patenkina visus mano keliamus reikalavimus, tad viena jų šiandien dalinamės su jumis.

Lieknos Bitės savo laboratorijoje išbandė „Folia“ indų ploviklį su citrinų ir apelsinų eteriniais aliejais.018Pirmiausia mus nustebino ploviklio kiekis, pakuotė tokia, kad užteks tikrai ilgam laikui, o ir pats ploviklis skalsus, jo pakako nedidelio lašelio. Kadangi ploviklyje yra citrinų eterinio aliejaus, jo kvapas taip pat labai malonus.

Pagrindinė šio ploviklio medžiaga – ekologiškas itališkas alyvuogių aliejus, iš kurio išgaunamos aktyviosios plaunančios medžiagos, už tai šiam plovikliui suteikiamas dar vienas mūsų pliusas.

Gamintojai nurodo, kad nepriklausomoje laboratorijoje atlikti tyrimai rodo, kad ploviklis toks pat efektyvus ar net dar efektyvesnis nei įprasti plovikliai. Mūsų, Mamų laboratorija, su tuo visiškai sutinka.

Vienos iš Bičių keliamas reikalavimas – kad priemonė nedirgintų rankų odos, kuri, ypač žiemos laikotarpiu, labai jautri. Atlikti bandymai su plovikliu rodo, kad šis produktas tikrai nesukels nemalonaus pojūčio jūsų rankų.022Be viso kito, turime pridurti, kad naudojamos medžiagos nėra kenksmingos nei žmogui, nei aplinkai, produktas nebuvo išbandytas su gyvūnais, nėra toksiškas vandens organizmams, tai patvirtina kita Bitė, kurios name veikia biologinė nuotekų sistema, leidžianti naudoti tik ekologiškas chemijos priemones.

Mūsų išvados – ploviklis „Folia“ keliauja į mūsų mėgstamiausių valymo priemonių lentyną. Jei norėsite išbandyti, įsigyti galite www.ecostyle.lt.