Nuo to laiko, kai tik pradėjau lauktis savo vaikučių, susirūpinau namuose naudojamų priemonių saugumu sveikatai, juk nei būnant nėščiai nesinorėjo kvėpuoti nuodingais chemijos garais, nei to daryti aplink lakstant mažiesiems. Ir mano pačios oda ypatingai reikli bei dirgli, tad daugumos priemonių naudoti negaliu ir dėl savo pačios sveikatos. Ne paslaptis, kad vaikai neretai liečia ar net ragauja ką tik nuvalytus paviršius, tad ilgą laiką stengiausi gyventi išvis be valymo priemonių, tačiau namus siaubiantys karalaičiai tiek eibių prikrečia, kad natūralios priemonės toli gražu ne viską gali įveikti.

Labai apsidžiaugiau, kad Lieknos Bitės gavo progą išmėginti lietuvių gamintojo PROBIOTIC namų valymo rinkinį, kurį sudaro indų ploviklis, tualeto valiklis, vonios kambario valiklis, įvairių paviršių valiklis bei skalbimo skystis. Šių priemonių man pakanka išvalyti praktiškai visiems namų kampams. Tai idealus rinkinys!060Kadangi būtent šiuo metu, kai rašau jums, mano mažieji netvarkos kėlėjai saldžiai miega, galiu pasidžiaugti ką tik sutvarkytų (ir vis dar švarių!) namų teikiama ramybe. Įkvėpta šios, taip moteris raminančios, švaros skubu pasidalinti savo pastebėjimais, kurie, tikiu, ir jums padės lengviau, greičiau ir saugiau susitvarkyti savo būstą.

  1. Man itin patiko šių priemonių kvapas – jis malonus, tačiau neintensyvus ir, savaime suprantama, jokio kvapą užgniaužiančio chemijos dvoko. Tai man itin svarbu, juk susitvarkyti nesant šalia vaikams – misija neįmanoma!
  2. Plovikliai labai skalsūs. Aš įpratusi, kad palankesnių sveikatai priemonių dažniausiai tenka purkšti DAUG, tačiau šių ploviklių užteko tikrai labai nedidelio kiekio, kad išvalyti visas norimas vietas. Beje, koncentruoto skalbiklio, kuris idealiai tinka ir kūdikių bei vaikų drabužiams, pakanka net iki 30 plovimų.

3. Namų sąlygomis įvertinti naudojamų priemonių efektyvumą pakankamai sudėtinga. Neretai valydama su įvairiomis priemonėmis jausdavausi, lyg naudočiau jas tik dėl to, kad būčiau rami dėl savo namų švaros, tačiau šiandien, išvaliusi vonią, radau akivaizdžių efektyvumo įrodymų – PROBIOTIC vonios ploviklis visiškai lengvai padėjo įveikti įsisenėjusią varvančio čiaupo paliktą dėmę, kurios kiti naudoti valikliai niekaip nesugebėdavo išvalyti. Tik geriausius žodžius galiu parašyti ir apie drabužių skalbiklį, jis puikiai įveikė vaikų smėlinukų, kelnyčių, megztukų nešvarumus, o juk tai – kiekvienos mamos kasdienybę palengvinantis pliusas. Likusieji valikliai su jiems keliamais reikalavimais taip pat susitvarkė puikiai!

4. Mūsų simpatijos šiems produktams tenka ir už tai, kad jie sukurti ir gaminami Lietuvoje, pasitelkiant lietuvius mokslininkus bei kitus darbuotojus. O mes visada palaikome mūsų tautiečių kurtus prekinius ženklus ir jų produkciją.

5. Gamintojas teigia, kad šiems produktams gaminti naudojamos tik natūralios žaliavos, o tai svarbiausia sąlyga, kad naudojamos priemonės nedirgintų nei mūsų odos, nei kvėpavimo takų, nealergizuotų, būtų saugios. Šiuose valikliuose nėra fosfatų, chloro junginių, į tai pirmiausia atsižvelgiu vertindama buitinės chemijos priemones.0496. Priemonės išsiskiria ir tuo, kad jų sudėtis papildyta probiotinėmis bakterijomis, todėl, periodiškai valant, užkertamas kelias daugintis pavojingoms bakterijoms ir sukuriama žmogui artima mikrobiologinė aplinka. Dėl tos pačios priežasties, šios priemonės veiksmingai šalina kvapus tiek tualete, tiek skalbimo mašinoje (ne paslaptis, mano namuose sąlygos atsirasti nemaloniam kvapui skalbimo mašinoje tikrai palankios, nes dėl dažnų mažylių „avarijų“ ir nenoro valyti užsidėjus seilinukus, drabužių tiesiog nespėju plauti, tad jie dažnai laukia kompanijos skalbimo mašinoje).

7. Šiuos valiklius ir skalbiklį išbandžiusi kita Bitė man pasidžiaugė, kad tai priemonės, kurias ji gali naudoti ir savo namuose, nes juose įrengta biologinė nuotekų sistema. Tai reiškia, kad ji gali naudoti tikrai ne visus ploviklius ir valiklius, o PROBIOTIC, dėl draugiškesnės aplinkai sudėties, idealiai tam tinka.11Galiu, pridėjusi ranką prie širdies, nuoširdžiai pasakyti, kad džiaugiuosi, jog mano namuose gerosios valymo priemonės baigia išstumti cheminius valiklius (beveik kaip kokios gerosios bakterijos, kovojančios prieš blogąsias). O jei pabandyti norėsite ir Jūs, įsigyti priemones galite el. parduotuvėje www.probiosanus.com arba didžiuosiuose prekybos centruose.

Na, o dabar šias priemones išbandyti ypač verta, nes mes savo skaitytojams dovanojame net 20% nuolaidos kodas LIEKNOSBITES20,  PROBIOTIC priemones su nuolaida galite įsigyti el. parduotuvėje www.probiosanus.com Nuolaidos kodas galioja iki vasario 28 dienos, tad snausti neverta!