018
Atsakymai į šį klausimą gali būti keli. Pirmiausia, aišku, vyras, kuris pasisiūlo pagaminti vakarienę, pamaitinti vaikus ir dar suplauna indus. Kartais mums, moterims, tiesiog būtina atitrūkti nuo buities ir viską į rankas leisti perimti antrajai pusei.

Kitas variantas – tai pagalbininkė kasdienai, kurią daugelis moterų tiesiog šlovina – indaplovė. Taupo mūsų laiką, puoselėja estetinę išvaizdą virtuvėje (kam gali patikti kalnai lėkščių kriauklėje?) ir saugo nuo ginčų su vyru – o kas šiandien plaus indus. Po sočios vakarienės tereikia surinkti visas lėkštes, sudėti į indaplovę ir VISKAS.

Taip besidžiaugdamos savo didžiausiomis pagalbininkėmis virtuvėje, mes stengiamės joms išrinkti pačias geriausias priemones. Mums svarbu, kad namų chemija būtų ekologiška, draugiška žmogaus organizmui ir gamtai. Tokie yra „Almacabio“ koncentruoti milteliai indaplovėms su greitai ir visiškai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Juos radome mūsų pamėgtoje sveikesnių produktų parduotuvėje „Livinn – sveiki produktai“.115Kodėl renkamės būtent šią priemonę mūsų indaplovėms? Mums svarbu ne tik produkto ekologiškumas, bet ir tai, jog jis atliktų savo funkciją – išplautų indus. „Almacabio“ koncentruoti milteliai nuo indų kruopščiai pašalina maisto likučius ir kvapus. Taip pat jie apsaugo indaplovės metalines dalis. O kalbant apie sudėtį, būtina paminėti, kad jie be sunkiųjų metalų ir naftos chemijos (kas gali norėti valgyti iš indų, „aplipusių“ šiomis bjaurybėmis?).

Mums „Almacabio“ gamintojas patinka ir dėl to, kad aktyviai dalyvauja kampanijoje prieš bandymus su gyvūnais, o jų produkcijoje nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių (naudojami tik augalinės kilmės tenzidai).113119Šie indaplovių milteliai sertifikuoti „BIO C.E.Q.“ ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“ pagal paties „Almacabio“ sukurtą ekologiškumo standartą. Tai priemonės, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei „Eurogėlytės“ ir ECO BIO standartai.

Taigi, mielos moterys, jei visur skubate, lekiate ir nieko nespėjate, palikite indų plovimą indaplovei. Kaip sakoma, o kam dirbti, jei už tave tai gali padaryti kažkas kitas (ir tam kitam tai nekainuos nei laiko sąnaudų, nei nervų ląstelių). Tiesa, nepamirškite, kaip tai darome mes, pasirūpinti, kad indaplovei skirtos priemonės būtų kokybiškos, ekologiškos. Mūsų naudojamus „Almacabio“ koncentruotus miltelius galite rasti ČIA (beje, vienos pakuotės užteks 45 kartams). Dabar šio prekinio ženklo chemijos priemonėms „Livinn – sveiki produktai“ taikoma 20 proc. nuolaida.