Tikriausiai pamenate, kad jau ne kartą jums pasakojome, jog vienos mėgstamiausių namų chemijos priemonės mums yra „Probiotic“. Pirmiausia, mūsų simpatijos šiems produktams tenka už tai, kad jie sukurti ir gaminami Lietuvoje, pasitelkiant lietuvius mokslininkus bei kitus darbuotojus. O mes visada palaikome mūsų tautiečių kurtus prekinius ženklus ir jų produkciją. Šioms namų chemijos priemonėms gaminti naudojamos tik natūralios žaliavos, o tai svarbiausia sąlyga, kad jos nedirgintų nei mūsų odos, nei kvėpavimo takų, nealergizuotų, būtų saugios. „Probiotic“ valikliuose ir plovikliuose nėra fosfatų, chloro junginių, į tai pirmiausia atsižvelgiu vertindama buitinės chemijos priemones. Jos taip pat išsiskiria ir tuo, kad jų sudėtis papildyta probiotinėmis bakterijomis, todėl, periodiškai valant, užkertamas kelias daugintis pavojingoms bakterijoms ir sukuriama žmogui artima mikrobiologinė aplinka.Mūsų namuose galėtumėte rasti daugybę šio prekinio ženklo produkcijos: nuo drabužių skalbiklių iki visko, ko reikia palaikyti vonios ir tualeto kambario švarai. Tačiau šį kartą papasakosime apie naujieną, kuri net mus nustebino – tai indų ploviklis, papildytas gintaro ekstraktais. Kadangi jį jau išbandėme, galime pasidžiaugti, kad nors tai gana natūralios sudėtie produktas (be dažiklių, fosfatų, chloro junginių ir sintetinių medžiagų), tačiau puikiai atlieka pagrindinę savo funkciją – išplauna nešvarumus. Kempinėle, ant kurios užlašinau šio indų ploviklio, valiau ir purviną, riebaluotą stalviršį – visi nešvarumai labai greitai buvo pašalinti.

Kaip privalumą norėčiau išskirti ir tai, kad jo sudėtyje yra glicerolio, o jis labai naudingas mūsų rankų odai – neleidžia jai išsausėti, suskilinėti, ramina ir apsaugo nuo sudirgimo. Patikėkite, jei panaudoju „agresyvios“ sudėties namų chemiją be pirštinių, mano oda iškart būna nusėta raudonomis dėmėmis, o šį indų ploviklį naudoju be pirštinių.

Mano šeima, renkantis namų chemiją, kelia ir dar vieną reikalavimą – ji turi būti draugiška namams su biologiniais valymo įrenginiais. Visa „Probiotic“ namų chemijos linija atitinka šį kriterijų.

 

Beje, kvapas. Kitaip tariant, beveik jokio kvapo! Man tai taip pat didelis prioritetas, nes nemėgstu namų chemijos su kvapais, net „ramunėlių“, „levandų“ ar „kalnų vėjo“. Mano nuomone, kuo mažiau sintetinių kvapų – tuo natūraliau.

Jei ir jus susidomėjote šiuo indų plovikliu su gintaro ekstraktais ar kitomis „Probiotic“ namų chemijos priemonėmis, joms iki kovo 25 dienos el. parduotuvėje www.probiosanus.com taikoma -50 proc. nuolaida.