„Žinok, tikrai veikia!” – klegėjo į ragelį Bitė Gabrielė, netikėtai paskambinusi praeitą rytą. „Ir dukrytei taip patiko, be šito daikto dabar net neina iš namų”. Kol aš supratau, kad kalba eina apie naująją gertuvę, kurią įkalbinau įsigyti Gabrielę, kai ji pasiskundė, kad jai atrodo, jog jų šeima išgeria per mažai vandens. Beje, draugė ne tik pati džiaugėsi, bet ir pavedė man viską jums papasakoti, juk ne taip ir retai susiduriame su vandens trūkumu. Atrodo, užsibrėžiame tikslą suvartoti jo pakankamai, tačiau praeina keletas sėkmingų savaičių ir entuziazmas vėl išblėsta. Tačiau šiandien noriu papasakoti jums apie nerealų gėrį – šauniąją Brita gertuvių šeimą ir kelias taisykles, kurios veikia mūsų šeimoje ir padeda išgerti daugiau vandens.

Moterys. Taip, mes tokios būtybės, kurioms vienas svarbiausių dalykų – grožis. O dar jei ir patogu! Kai ieškojau sau gertuvės, iškėliau kelis reikalavimus. Pirma, kad ji būtų netoksiška (žiūrėkite, kad būtų pagaminta be BPA). Daugelis įpratę, kad nusipirkus vandens buteliuką, jį galima papildyti namų vandeniu ir nešiotis rankinėje, tačiau ne visada susimąstome, kad taip daryti – neteisinga, o pakartotinam naudojimui netinkamos pakuotės ilgainiui gali sukelti žalos mūsų sveikatai. Kaskart pirkti vis kitą vandens buteliuką buvau visai nenusiteikusi, juk aš – taupi moteris, o dar ir besirūpinanti aplinka ir išmetamų šiukšlių gausa.

Antra, mano gertuvė turi būti patogi – vis pamesdavau ankstesnių dangtelius arba būdavo nepatogu naudotis, tačiau šiai galiu skirti vien pagyrimus – Brita gertuvė patogiai papildoma bei plaunama, o taip pat švariai ir saugiai užsidaro užveriamu dangteliu, niekada neišsilaisto rankinėje, kurioje pilna reikalingų bei svarbių dalykėlių. Trečia, bet bene svarbiausia, ieškojau tokio indo, kuriame vanduo būtų matomas, juk kai matai skaidrų ir gaivų vandens vaizdą prieš nosį, taip ir norisi gurkštelėti. Tuoj ši gertuvė taps mano firminiu ženklu, o tai ir vaikštau darbe po pažastimi pasikišusi, tai ant stalo po ranka pasidėjusi. Beje, galiu nebijodama bet kur įsipilti vandens, nes gertuvėje yra vieta specialiam filtrui, kuris kiekvieno gurkšnio metu filtruoja vandenį.

Vaikai. Vaikai mėgsta būti nepareigingais vandens gėrėjais. Esu išbandžiusi begalę būdų jiems paskatinti, esant bėdai (pavyzdžiui, kai serga ar karštomis dienomis), pasitelkiame visas įmanomas vandens gėrimo priemones. Tačiau viena, kas tikrai veikia – pozityvus tėvų pavyzdys. Todėl savo namuose įpratome grafiną vandens visada laikyti gerai matomoje valgomojo vietoje, o tada vis kažkas užsinori gerti ir visa virtinė namiškių prisijungia prie šio ritualo.

Dar vienas svarbus dalykas – skonis. Mūsų vanduo – kelis kartus tikrintas ir tikrai geros kokybės, bet dėl tam tikrų nepavojingų medžiagų didesnio kiekio jame turėjo specifinį nemalonų kvapą, kuris, aišku, turėjo įtakos ir mūsų skonio suvokimui. Tad ilgą laiką vandens gėrimui įsipildavome jo iš anksto, kad kvapas išgaruotų, tačiau, jei visą grafiną ištuštindavome pietų metu, naujo „skanaus“ vandens tekdavo laukti. Todėl labai džiaugiamės naujuoju Brita grafinu, kuris vandenį išfiltruoja akimirksniu, o ir labai tinka prie mūsų virtuvės dizaino.Vyrai. Oi, su jais atskira kalba. Pabandykite įtikinti juos gerti daugiau vandens! Jiems – kaip vaikams, tik geru pavyzdžiu gali užkrėsti. Arba, kaip kad aš sumaniau, į pagalbą pasitelkti sportą, kuris mielas bene kiekvienam jų. Maniškis Brita gertuvę jau įprato pasiimti net ir dirbdamas kieme. Beje, ji taip pat su specialiu filtru, be galo patogi važinėjant dviračiu ir kitaip aktyviai sportuojant.Taigi, tebūnie ši vasara jūsų šeimai – pavykęs iššūkis gerti daugiau vandens. Jei ieškosite tokių patikimų, stilingų ir patogių gertuvių ar granitų, kokius mes turime, jų ieškokite ČIA.