Oi, tos moterys! Skubamame, lekiame, rūpinamės, kad mūsų mažyliai ragautų tik kokybiškiausią ekologišką maistą, dėvėtų drabužius, nedažytus toksiškais dažais, o štai savimi dažnai pamirštame pasirūpinti. Aišku, mėgstame pasipuošti, palepinti save naujais lūpų dažais ar kvapniu kūno sviestu, tačiau atkreipti dėmesį į šių produktų sudėtį ne viena iš mūsų pamiršta. O dar svarbiau, kad į kasdien naudojamus produktus išvis numojame ranka. Tačiau toks neatidumas save mylinčiai moteriai visiškai neatleistinas! Tiesiog privalome kai kurias medžiagas išbraukti iš savo aplinkos, o kad tai padarytume, pirmiausia apie jas turime žinoti. Štai kodėl Bitės sudarė vienų dažniausių moterims nepalankių medžiagų, randamų joms skirtuose produktuose, penketuką.

  1. Pesticidai. Šių kenksmingų nuodų likučių dažnai randama medvilnėje, kurios didžiuliams auginamiems plotams apsaugoti pasirenkami šie cheminiai produktai. Pesticidai, turėdami ilgą kontaktą su žmogaus organizmu, gali ardyti endokrininę sistemą, pakenkti būsimam kūdikiui bei sukelti kitą negrįžtamą žalą mūsų organizmui. Tad net rinkdamosis, atrodytų, natūralią medvilninę moterišką produkciją, atkreipkite dėmesį, ar joje nėra pesticidų.
  2. Toksinai. Jie gali būti kuo įvairiausios cheminės sudėties ir skirtingos paskirties, dažnai produkcijoje, skirtoje moterims, naudojami produktui nudažyti, suminkštinti ar ilgesniam galiojimo laikui išlaikyti. Dėl savo skirtingos prigimties gali turėti kuo įvairiausią negrįžtamą poveikį žmogaus organizmui.
  3. Dioksinai. Tai viena iš toksinų rūšių, itin dažnai randamų moteriškos higienos produktuose. Turi didelę žalą endokrininei, imuninei sistemai, sukelia skydliaukės veiklos sutrikimus.
  4. Chloras. Kas gi nenori naudoti švara ir baltumu tviskančių produktų? Bet kas nori kentėti nuo šiuo elementu balintų kenksmingų audinių? Rinkitės tik tuos produktus, kurie nebuvo balinti chloru ir pačios nenaudokite jo savo buityje.
  5. Sintetika. Jei rūpinatės savo sveikata ir nenorite kentėti nuo diskomforto, rinkdamosis moteriškas higienos priemones stenkitės, kad jos būtų kuo natūralesnės, be sintetinių priedų, kurių sukeltas efektas tikrai neleis jums jaustis patogiai.

Klausiate, kaip įmanoma išvengti to mūsų kasdienybėje, juk pasiklausius žiniasklaidos atrodo, kad viskas aplink mus užteršta? Taip, sutinkame, nereikia gyventi baimėje, tačiau ten, kur galime rinktis, rinkimės sveikesnius produktus. Skaitykime etiketes, domėkimės savo ir savo šeimos sveikata, dalinkimės savo atradimais su kitais.Ir mes vis daugiau laiko skiriame jums pasakodamos apie savo atrastus ir pamėgtus produktus, vieni jų – moteriškų produktų linija la fem. Tai itin aukštos kokybės produktai, tad mums nebereikia rūpintis, kad juose bus panaudoti anksčiau išvardinti cheminiai priedai, mat la fem produktai yra orientuoti į moteris, norinčias gyventi sveikai ir visavertiškai. Visi šie produktai pagaminti tik iš 100 proc. medvilnės, išvengiant diskomfortą keliančios sintetikos, o gamybos procese nenaudojamos kenksmingos ir odą alergizuojančios medžiagos. Kruopštūs mikrobiologiniai ir cheminiai tyrimai parodė, kad jie atitinka aukščiausių normų reikalavimus.Pasaulinė Sveikatos Organizacija įrodė, kad 62 proc. intymių  moteriškų problemų priežastis yra ta, kad moterys naudoja nekokybišką higienos produkciją, tad mes skatiname jus atkreipti į tai dėmesį ir rinktis savęs vertus produktus!