Mes, moterys, besisukdamos tarp įvairiausių pareigų, darbų ir veiklų, neretai užmirštame save. Atrodo, vis rūpiniesi, kad vaikai valgytų kuo sveikesnį maistą, naudotų tik ekologiškas higienos priemones, vyrui vis primeni, ką ir kaip daryti, kad būtų sveikas, o apie save ir nepagalvoji. Tačiau taip elgtis tikra nuodėmė! Juk laiminga, sveika ir švytinti moteris – tai harmonijos šeimoje garantas.

Galbūt niekada nesusimąstėte, kad moteriškos intymios priežiūros priemonės, kurias naudojate, gali būti kenksmingos jūsų sveikatai. Jos gali būti balintos kenksmingomis priemonėmis, taip pat – pagamintos iš medžiagų, užterštų pesticidais, toksinais, kurie absorbuojami per odą ar gleivinę. Taip pat šiuose produktuose pasitaiko dioksinų – stipriai toksiškų cheminių medžiagų, kurios gali sutrikdyti vaisingumą, imuninę sistemą, yra kancerogeniškos. Nors dėl naujų balinimo technologijų šių medžiagų koncentracija lieka maža, tačiau rizika egzistuoja.

Moterų naudojamos intymios higienos priemonės (paketai, įklotai, tamponai) yra gaminamos arba iš medvilnės, kuri, dažniausiai, yra genetiškai modifikuota, joje randama pesticidų likučių, arba iš medžio pluošto, kuris taip pat apdirbamas intensyviomis cheminėmis priemonėmis. Toksinio šoko sindromas taip pat labiau siejamas su tomis moterų prekėmis, kurios gaminamos iš sintetinių medžiagų.

Lieknos Bitės jums rekomenduoja, kad, renkantis moterų higienos produktus, reikia atkreipti dėmesį į šiuos 4 kriterijus:

  1. Priemonės turėtų būti patikrintos dermatologiškai.
  2. Be pridėtinių sintetinių kvapų.
  3. Medžiagos, iš kurių pagaminti produktai, turi būti sertifikuoti kaip neturintys chloro ir dioksinų.
  4. Idealu, jei, gamybos proceso metu, vadovaujamasi ekologiškumo gamtai principais.

Visus šiuos kriterijus atitinka „Gentle day“ intymios higienos moterims produktai. Įklotai ir paketai turi anijonų sistemą, kuri sulėtina bakterijų augimą bei neleidžia atsirasti blogam kvapui natūraliu būdu. Šios priemonės yra dermatologiškai patikrintos, kai kurių tyrimų duomenimis, net 100 proc. moterų nepatyrė jokio odos diskomforto naudodamos šias priemones. „Gentle day“ užtikrina, kad šiose moterų intymios higienos priemonėse nerandama ir taip mums nepalankių chloro junginių bei dioksinų. Produktų linijoje galima rasti priemonių, kurių sudėtis natūrali net 99 procentais (intymios higienos prausiklis). O kas itin svarbu, šios priemonės, skirtingai nuo kitų natūralesnių produktų, puikiai užtikrina ir savo funkciją.Daugiau apie „Gentle day“ produkciją, skirtą moterims, galite paskaityti ČIA.