necklace-518268_1920Daug laiko kasdien skiriame vaikams. Lekiame, skubame, stengiamės, kad jiems nieko netrūktų. Pastangų dedame ir tam, kad mylimas vyras irgi būtų laimingas, sotus ir viskuo aprūpintas. Tokia ta mūsų, moterų, prigimtis. Norime, jog viskas aplink mus būtų jauku. Ir tai yra tiesiog puiku, tačiau… Privalome neužmiršti ir savęs. Ne „iš oro“ gimė pasakymas „laiminga moteris – laiminga šeima“.

O nuo ko prasideda laimė? Vienai tai bus ramus karštos kavos gėrimo ritualas, kai nereikia blaškytis ir lankstyti į visas puses. Kitai – mėnesinis apsilankymas grožio salone, iš kurio ji išeina tarsi naujai atgimusi. Trečiai – laikas, kurį ji gali skirti naujai veiklai, kūrybai, mokslams. Visos mes skirtingos, tačiau visos unikalios ir nuostabios!

Šiandien jums papasakosime apie keletą gerų įpročių, kurie, tikime, kiekvienai mūsų padėtų kasdien geriau jaustis ir ne tik save, bet ir kitus stebinti nesibaigiančia energija bei gera nuotaika. Visus juos stengiamės ir mes vykdyti, nes esame iš tų moterų, kurios mano, kad laikas sau, savo grožiui ir poilsiui yra tiesiog būtinas.

Kasdien gerk kuo daugiau vandens. PSO rekomenduoja išgerti vandens vidutiniškai apie 30 ml/ 1 kg kūno masės, t. y., jei jūs sveriate 60 kg, tai jums reikia išgerti apie 2 litrus vandens. Šis įprotis nesunkiai prie jūsų adaptuosis, jei ant darbo stalo ar virtuvėje ant valgomojo stalo visada stovės ąsotis su šviežiu vandeniu.
Miegas – tavo jėgų variklis. Netaupykite savo laiko miego sąskaita, nes padariniai jus labai greitai privers dėl to gailėtis. Statistiškai teigiama, kad daugeliui žmonių idealus miego valandų skaičius – 7 val., tačiau tai yra labai individualus skaičius. Vieniems gali užtekti mažiau, kitiems – jėgų atstatymui prireiks ilgesnio miego valandų skaičiaus. Atminkite, kad labai svarbu įprasti eiti anksčiau miegoti ir keltis anksčiau. Toks poilsio režimas jūsų organizmui yra produktyvesnis.

Sveikas ir subalansuotas maistas, o ne pusfabrikačiai. Dažnai sakoma, kad mūsų kūnas – ne šiukšlių konteineris, tad kodėl į jį „pilame“ šlamštą? Taip, tam tikras maistas (ypač greitasis) neturi jokios naudos mūsų sveikatai ir grožiui, o prišaukia negalavimus bei antsvorį. Kuo daugiau daržovių, vaisių, uogų, kruopų – tokia turėtų būti mūsų kasdieninė mityba. Jei sunkiai sugalvojate, kokius sveikuoliškus patiekalus gaminti, pasižvalgykite po mūsų receptus – savo puslapyje turime jau apie 300 receptų!

Grynas oras. Marš į lauką! Net jei kasdien labai skubi ir turi milijoną darbų, pasistenk pusvalandį skirti pasivaikščiojimui lauke. Jei turi vaikų – tai tiesiog būtina, juk formuoti gerus įpročius reikia nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų.

Mėgstami grožio ritualai. Kartais šeimyną palik vienus ir valandžiukei pasislėpk vonioje. Karšta vonia, mėgstamos grožio procedūros – tai atsipalaidavimas kiekvienai moteriai. Na, o koks geriausias „pabėgimo“ planas nuo kasdienybės? Aišku, pabėgimas į grožio centrą, iš kurio grįši su nauja šukuosena, manikiūru ar kitu maloniu pasikeitimu. Moteris, žiūrėdama į veidrodį, turi mėgautis vaizdu, kurį mato. Meilė sau – būtina gerai savijautai ir puikiai nuotaikai.

Mankšta. Jei lankaisi sporto klube – tiesiog puiku, tačiau neverta nuleisti rankų, jei tam neturi laiko. Užteks net ir nedidelės mankštos namuose, kad pajudėtum ir būtum visą dieną energingesnė.121
Maisto papildai.
Kartais, o ypač šaltuoju sezono metu, net ir teisingai maitinantis bei aktyviai gyvenant, pritrūksta energijos. Štai ir vienai mūsų, Lieknų Bičių, paskutinį kartą pas gydytoją padarius kraujo tyrimus, paaiškėjo, kad labai trūksta geležies. Gydytoja patarė vartoti kompleksinius maisto papildus, skirtus moterims. Taigi, jau kurį laiką vartoju „Essential Female Multi“ „Viridian“ maisto papildus moterims. Kodėl pasirinkau būtent juos? Juose yra viskas, ko reikia palaikyti moters grožiui ir energijai: vitaminai, mineralai, folio ir pantoteno rūgštis, kofermentas Q10 ir spirulina. Selenas, cinkas ir biotinas padeda, kad plaukai būtų sveiki ir nepraradę spindesio. Varis – palaiko normalią odos pigmentaciją, biotinas, cinkas, jodas, varis ir vitaminas A  – normalią odos būklę. Cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią nagų būklę, kad jie nelūžinėtų, būtų stiprūs bei gražūs. Vitaminai C, B12, kalcis, magnis, varis, manganas, geležis, biotinas ir jodas – puikus energijos šaltinis.

Dvi tabletės „Viridian“ maisto papildų ir kasdien esu tikra, kad mano organizmas gauna jam reikiamą vitaminų bei mineralų dozę. Nenoriu, atėjus pavasariui, susizgribti, kad plaukai slenka ir atrodo negyvybingi, nagai lūžinėja, o oda be spindesio, papilkėjusi… Stiprinti ir puoselėti savo organizmą pradedu jau dabar.027Šiuos ir kitus, moterims skirtus papildus, galite rasti www.biovaistine.lt parduotuvėje, spauskite ČIA. Na, o dabar tai daryti dar labiau verta, nes juos galite įsigyti su nuolaida. Mes jums suteikiame 25 proc. nuolaidos kodą: LIEKNOSBITES (kodas negalioja prekėms su akcija ir rinkiniams). Šis pasiūlymas galioja iki 02.28, tad paskubėkite juo pasinaudoti!

Būkime gražios, laimingos, savimi pasitikinčios ir energingai pasitikime pavasarį!