Jei tikėjotės, kad jums pasiūlysime kokius stebuklingus produktus ar paslaptingus tirpalus, kad be jokių pastangų per savaitę atsikratytumėt 10 kilogramų, tai labai klystate. Bet mokslo ir patirties patvirtintomis taisyklėmis, kaip sėkmingai sulieknėti VISAM LAIKUI, tikrai pasidalinsime. Galbūt tai jums puikiai žinomi dalykai, bet juk kiekvienai iš mūsų reikia sąrašiuko, kuris padės išpildyti šį svarbų pažadą – ŠIAIS METAIS GYVENSIU SVEIKIAU!

VANDUO. Pažadu sau nuo stiklinės šilto vandens pradėti kiekvieną rytą. Galbūt net nusipirksiu tą seniai nusižiūrėtą gertuvę, iš kurios dailiai siurbčiodama jausiuosi stilinga, o ir išgerto vandens kiekį kontroliuoti bus lengviau.DARŽOVĖS. Prižadu, kad dar šią savaitę įdėsiu maitinimo elementus į virtuvines svarstykles, užsigulėjusias stalčiuje. Ne ne, nesversiu kiekvieno kąsnio, kad galėčiau graužtis dėl kiekvienos papildomos kalorijos. Sversiu šviežias daržoves, kad įprasčiau jų suvartoti ne mažiau 400 g kasdien. Nepamiršiu tokiu pat kiekiu pavaišinti ir savo antrosios pusės. Žiūrėk, gal taip nebetilps į skrandį antra riebesnių kotletukų porcija?DARŽOVĖS. Ne, man nesutrikusi atmintis po Naujųjų metų vakarėlio 🙂 . Tik noriu dar kartą priminti, kad šiais metais ne tik valgome po kalnelį šviežių daržovių kasdien, bet ir dedame jas į visus mums įprastus patiekalus. Tik nepamirškite, kad jos turi būti tik lengvai termiškai apdorotos!

PLANUOSIU SAVO VALGIARAŠTĮ. Tai nereiškia, kad kiekvienas mano patiekalas bus suplanuotas, bet stengsiuosi, kad mano patiekalai būtų kuo įvairesni, pavyzdžiui, 3 kart per savaitę valgysiu mėsą, o likusius kartus gaminsiu žuvies ir ankštinių patiekalus.

SALDUMYNUS, SALDŽIUS GĖRIMUS IR GREITUS UŽKANDŽIUS VALGYSIU KARTĄ PER SAVAITĘ. Nebūtina tapti atsiskyrėliu, kuris atsisako mėgstamų draugų susibūrimų, mat tiesiog negali atsilaikyti ten išrikiuotiems draudžiamiems skanėstams. Leiskite sau viską, tačiau kasdien pamaitinkite savo kūną vertingais produktais ir tik retkarčiais pasiduokite pagundoms.NEPAMIRŠIU VAISIŲ, SĖKLŲ IR RIEŠUTŲ. Leisk šioms gamtos dovanoms užpildyti laiką, kai buvai įpratusi mėgautis saldėsiais ir greitais užkandžiais. Neabejojame, kad ilgai netrukus būsi apdovanota gražesne išvaizda ir nesibaigiančia energija.NEŠVAISTYSIU LAIKO SKAIČIUODAMA KALORIJAS. Pažadame, kad, maitinantis subalansuotai, nereikės kaskart skaičiuoti suvartojamų kalorijų ar tenkintis gerokai per mažomis porcijomis. Mėgaukitės sveiko maisto teikiama laisve ir privalumais. O naujus tokių patiekalų skonius padėsime ir šiais metais atrasti MES, LIEKNOS BITĖS! Taigi, kas kartu?

Skanius, sveikus ir gerai nuteikiančius linkėjimus jums siunčiančios 2017 metams,

Lieknos Bitės