043Ar žinojai, kad akys yra ta kūno vieta, kuri ypatingai reikalauja pastovaus drėkinimo? Štai kodėl mes sumirkčiojame kas 10 sekundžių, apytiksliai 10000 kartų per dieną! Vokų oda yra apytiksliai 3 kartus plonesnė palyginus su kitose veido zonose esančia, todėl tampa itin pažeidžiama tiek laiko, tiek kenksmingų medžiagų ar streso. Tai zona, kuri pirma gali išduoti, kad jau susiduriate su senėjimo procesais.

Oda apie akis yra plona ir peršviečiama, todėl įvairias jos problemas sunku paslėpti. Nuovargis, drėkinimo trūkumas netrunka pasireikšti tamsiais ratilais ar ryškėjančiomis raukšlelėmis. Joms atsirasti padeda pastovūs vokų judesiai ir su laiku mažėjanti kolageno bei elastino gamyba.

Nors pačioje jaunystėje ir galėjome sau lesti negalvoti apie tokius, atrodytų, tolimus dalykus, kaip raukšlės, tačiau dabar, nors jaučiamės dar toli nuo senatvės, apie savo veido odos priežiūrą susimąstome vis dažniau.

Kai pasiūliau kitai Bitei mūsų skaitytojoms papasakoti apie paakių zonos priežiūros priemones, ji kaip mat sutiko. Pasirodo, jau kurį laiką savo akių zoną nuodugniai apžiūrinėja veidrodyje, ieškodama pirmų laiko ženklų. Tačiau jai patariau nieko nelaukti, nors yra vos 27-erių, ir odos drėgme bei maitinimu rūpintis jau dabar.

Tačiau mes nebūtume mes, jei ir šių priemonių nesistengtume pasirinkti kuo natūralesnių, tad šį kartą mums į pagalbą atskuba natūralūs kosmetikos produktai Manilla.031

Kita Bitė ne kartą yra manęs teiravusis, kaip aš išsirenku kūno priežiūros priemones, jai skaityti šių priemonių sudėtį vis dar sudėtinga, tad papasakosiu ir Jums kaip tai padaryti ir kokią priemonę paakių zonai išsirinkti – mūsų moteriškoje laboratorijoje itin veiksmingas bei natūralus paakių kremas Jaunystės žvilgsnis su hialuronu.

KAIP JIS VEIKIA?

Kremo pagrindinės drėkinančios medžiagos yra alavijo sultys ir hialurono rūgštis, gamintoja teigia, kad tai yra stipriausi drėkikliai, natūraliai randami gamtoje.

Taip pat į jo sudėtį patenka kofermentas Q10, šiandien pažįstamas jau daugeliai moterų, pasižymintis senėjimą stabdančiu poveikiu. Gamintoja patikina, kad ši medžiaga yra natūraliai sintetinama mūsų organizme bei randama visose žmogaus ląstelėse ir yra atsakinga už ląstelės apsaugą bei jos prisotinimą deguonimi.

Pasukų ir jogurto milteliai maitina odą, ją lygina, gali pabalinti randelius, patamsėjimus, atgaivina odos spalvą.

Vanilės ankščių fitolis sezamų aliejuje užpildo raukšleles, skatina elastino ir kolageno gamybą.054SVARBU, KAD JAME NĖRA:

sintetinių kvapiklių, parabenų, naftos produktų.

SVARBU ŽINOTI: atminkite, kad šie produktai yra natūralūs, tad kremą reikės saugoti šaldytuve, o galiojimas nėra ilgas.

BIČIŲ PASTEBĖJIMAI: pirma, ką pastebima kreme – tobulas kvapas! Kadangi sudėtyje randamas vanilės anksčių fitolis, jaučiame ypatingai švelnų bei natūralų vanilės aromatą, kuris taip skiriasi nuo cheminiu kvapu pasižyminčių nenatūralių priemonių. Prisipažinsiu, dėl šio kvapo pasitepti kremu man norisi kaskart priartėjus prie šaldytuvo. Kremo sudrėkinta paakių oda iškart atrodo gaivesnė, įgavusi tonuso. Svarbiausia, tepantis nejaučiama jokių nemalonių požymių, tokių kaip dirginimas, niežėjimas, kas pasitaikydavo anksčiau.039KAM SIŪLOME: labai tiks moterims, kurios yra tikros natūralumo šalininkės, tačiau mėgsta palepinti save maloniomis ir efektyviomis grožio procedūromis. Mažiau tiks išsiblaškiusioms plevėsoms, kurioms gresia pamiršti buteliuką šaldytuve keliems mėnesiams.

Jei norėsite įsigyti, ieškokite el. parduotuvėje www.manilla.lt