051

Sveikos, smalsiosios mūsų skaitytojos,

šiandien jums pristatysime mūsų išbandytą ir tik pačių geriausių rekomendacijų vertą dalyką – Lietuvoje neseniai atsidariusi internetinį puslapį http://eshopwedrop.lt/. Ši svetainė teikia prekių pristatymo paslaugas, todėl lietuviai nuo šiol gali apsipirkti užsienio šalių internetinėse parduotuvėse taip, kaip tai daro vietiniai. Ši paslauga mus sužavėjo ne tik tuo, kad nei kojos nereikia žengti iš namų, tačiau tai ir galimybė išbandyti prekes, kurių pas mus nėra ir jas įsigyti gerokai PIGIAU.

Kaip Lieknoms Bitėms sekėsi apsipirkti Eshopwedrop“? Tiesą pasakius, pačios nesitikėjome, kad apsipirkimas gali būti toks GREITAS, SKLANDUS ir KOKYBIŠKAS.

Kadangi lietuviai, pabūgę didėjančių kainų, savaitgaliais važiuoja pas kaimynus lenkus, mes nusprendėme, kad jau laiko tokiems apsipirkimams negaišime, tačiau mielai lenkiškas parduotuves (ir mažesnes kainas) išbandysime per „Eshopwedrop“. Nors parduotuvių ir prekių pasirinkimas beribis, ir norėjosi išbandyti pačių įvairiausių dalykėlių (buvo pagunda užsisakyti vaikams visokių dalykų, pradedant automobiline kėdute ir baigiant drabužėliais), tačiau, šį kartą, apsistojome ties virtuvės reikmenimis.

Atsidariusios internetinį puslapį https://www.garneczki.pl tiesiog atsidūrėme kiekvienos moters, mėgstančios sukiotis virtuvėje, rojuje. Pasirinkimas toks didelis, o kainos, palyginus su lietuviškomis, daug mažesnės. Nors dairytis tikrai buvo kur, tačiau akis labai greitai užkliuvo už molinės picų kepimo formos, skirtos orkaitėms. Rašoma, kad tai „picų akmuo“, išrastas Didžiojoje Britanijoje dar 1880 metais. Šioje formoje keptos picos skonis ir kvapas primena tik ką ištrauktos iš pečiaus. Aprašymas skambėjo taip gerai, kad negalėjome susivaldyti.

Norėdamos vienu kartu parsisiųsti daugiau prekių, į krepšelį dar įsimetėme kepimo formą su dangčiu, labai patogiu skanėstus kažkur transportuojant ar tiesiog pyragą dedant į šaldytuvą, kad sustingtų. Išbandyti nusprendėme indą-purkštuvą, skirtą aliejui. Jau seniai tokio ieškojome Lietuvoje, tačiau radome tik tokį, kur kartu su konkrečiu aliejumi, ir mums toks netiko. Aišku, prisirinkome dar visokių keksiukų formelių ir žaismingų šiaudelių, iš kurių geriant mūsų mažiukams net vanduo tampa pačiu skaniausiu gėrimu.

 

054

081

Na, o tada teko palaukti vos 3 dienas ir gavome pranešimą, kad prekės jau Lietuvoje. Neįtikėtina, kaip greitai ir sklandžiai jos mus pasiekė. Visą virtuvės pasauliui skirtą gėrį gavome saugiai supakuotą, prekės atitiko aprašymus, o ir kokybė, iš pirmo žvilgsnio, atrodė labai gera.

Pirmąjį, aišku, išbandėme „picų akmenį“. Jo naudojimas labai paprastas: tereikia ištepti aliejumi, dėti picos tešlą, tada – visus norimus ingredientus, ir „pašauti“ į dar šaltą orkaitę. Rekomenduojamą picą kepti iki 250 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 15 minučių – kol nebeliks aliejaus. Ir tikrai, vos pradarius dureles pažiūrėti, ar pica iškepusi, pasijautė labai malonus molio kvapas. Atrodė, lyg keptume ne šiuolaikinėje orkaitėje, o močiutės pečiuje. Pica iš molinės formos labai gražiai išsiėmė, visai neprilipo. Pagyrų negailėsime ir jos skoniui – atrodė lyg iš gero itališko restorano (aišku, tai nemaža dalimi priklauso ir nuo tešlos recepto).

079

Kas yra „Eshopwedrop“? Tai tarptautinio logistikos koncerno padalinys Lietuvoje, kurio misija – suteikti mums galimybę pirkti iš Anglijos, Vokietijos, Lenkijos ir Italijos internetinių parduotuvių.

Kaip „Eshopwedrop“ veikia? Užsiregistravus „EshopWeDrop“ sistemoje, jums bus suteikti adresai Anglijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Italijoje, kuriuos nurodęs galėsite apsipirkti. Turėsite galimybę užsisakyti prekes iš tokių internetinių parduotuvių, kaip „Amazon“, „Ebay“, „Next“, „Sport Direct“, „Allegro.pl“ ir kt. Parduotuvių idėjų sąrašą galite rasti ČIA. Pirkinių krepšelyje esančios prekės bus pristatytos į namus arba bet kurią kitą pirkėjui patogią vietą.

MŪSŲ VERDIKTAS: jei jums atsibodo lakstyti po parduotuves (kai toks oras už lango, kaži kam tai gali patikti), jūs galite ramiai sau susirangyti ant sofos ir maloniai apsipirkti internetu. Jei ne visų norimų prekių randate lietuviškuose puslapiuose arba tiesiog norite sutaupyti – atsidarykite http://eshopwedrop.lt/. Šis internetinis puslapis garantuos greitą, sklandų ir kokybišką apsipirkimą užsienio parduotuvėse. Taupantiems laiką, jėgas ir pinigus „EshopWeDrop“ tikrai paliks gerą įspūdį.

Nepaprastai smagiai apsipirkusios,

Lieknos Bitės