OLYMPUS DIGITAL CAMERAJau ką ką, tai planuoti mėgsta bene kiekviena moteris. Užsirašyti menkiausią smulkmeną, sąraše sutupdyti būsimus darbus, pasižymėti draugų gimtadienius ar artėjančius renginius, griežtai susirašyti susitikimus, jų laiką, vietą… Dar joms patinka kamputyje sukeverzoti kolegės pyrago receptą, per radiją išgirstą posakį ar pirkinių sąrašą. Žodžiu, moters darbo knygą-kalendorius – tai visas jos pasaulis.

Toks svarbus daiktas, visur mus lydintis ir saugantis paslaptis, tiesiog negali būti nuobodus. Norisi kažko išskirtinio, originalaus ir, būtinai, stilingo! Įsivaizduokite, jei jūsų asmeninę darbo knygą puoštų jūsų pasirinkta nuotrauka, įmonės logotipas ar jūsų gyvenimo moto – ar ji netaptų dar asmeniškesnė ir brangesnė? Knyga, kurią galėsite ir pati parašyti, ir tapti jos viršelio dizainere.

Tokią galimybę suteikia „Zoombook“ – patiems susikurti darbo kalendorinių, individualizuojant jo viršelį. Lieknos Bitės, seniai svajojusios apie knygą, kurioje galėtų žymėtis visus darbus, naujus partnerius ir, svarbiausia, susirašyti naujus receptus, ją jau turi savo rankose. Ryški, stilinga ir bitiška, tokia, kokios esame ir mes.

Jei manote, kad asmeninį kalendorių-darbo knygą susikurti labai ilgai užtruks, iškarto jus nuraminame. Jei tik žinote, ko norite, turite viršelio viziją – darbas užims kokias 15-ą minčių. Tereikia įsijungti www.zoombook.lt, pasirinkti kategoriją Darbo kalendoriai ir susidėlioti viską taip, kaip norite. O jau tada reikės palaukti keletą dienų ir kalendorius pas jus atkeliaus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mūsų patarimai, jei sugalvojote susikurti asmeninį kalendorių:

  1. Rinkitės tikrai jums labai svarbią nuotrauką ar neutralų foną. Atminkite – į viršelį kasdien teks žiūrėti visus metus, tad vaizdelis iš vakarėlio ar kalėdinė nuotrauka su uošviais gali greitai pabosti.
  2. Nepamirškite sugalvoti trumpo užrašo, juk kokia knyga be pavadinimo? Galite tiesiog ją individualizuoti vardu, pavyzdžiui, Simonos užrašai.
  3. Jei fonui neturite idėjos – rinkitės vieną iš „Zoombook“ siūlomų. Čia rasite nuo pastelinių tonų iki žaismingų taškuotų viršelių.
  4. Nepatingėkite peržiūrėti įvairių rėmelių ir dekoracijų rinkinių, nes jie knygai gali suteikti daug žavesio.
  5. Išsimatuokite ir apžiūrėkite visus siūlomus knygų parametrus, kad užsisakytumėte būtent tai, ko norite.
  6. Apgalvokite, ar knyga bus skirta smulkiems užrašams, ar joja nuguls visos jūsų mintys, darbai ir planai. Pagal tai pasirinkite puslapių skaičių.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nesugalvojate, ką padovanoti draugei, kuri nuolat vėluoja ir viską pamiršta? Ieškote asmeniškos dovanos vyrui, kuria jis galėtų džiaugtis kasdien ištisus metus? Turite smulkų versliuką ir nežinote, kaip savo partnerius nustebinti prieš Kalėdas? Darbo kalendorius – bene kiekvienam žmogui reikalingas daiktas, o jei jis personalizuotas ir vienintelis toks – tai labai šilta bei jauki dovana, kuri tikrai neliks neįvertinta.

Jei ir jūs norite susikurti savo darbo kalendorių, spauskite ČIA.