break-791434_1920Nors kasdien jus stebiname sveikesniais ir lieknesniais receptais, tačiau ir pačios turime keletą silpnybių, kurioms niekaip nepavyksta atsispirti. Viena jų – kava. Rytinė su šeima. Priešpietinė su drauge ar kolegėmis. O kartais ir popietinė, kai norisi dar bent minutėlę ramiai pasėdėti, pasimėgauti ramybe ir nuostabiu kavos aromatu bei skoniu.

Turim ir dar vieną silpnybę arba, kitaip tariant, esam pasidavusios šių dienų madai – kavai išsinešimui iš kavos barų. Na, nepaneigsi – skani ir kokybiška ten būna kava. O kur dar tas malonumas, kai keliauji sau miesto šaligatviais, dairaisi ir grožiesi žmonėmis bei gamta, o rankoje gardus gėrimas, šildantis iš vidaus. O jeigu jums pasakysime, kad nuo šiol tokią kavą geriame ir visus aplinkinius vaišiname tiesiog savo namuose?

Kaip tokios kavos gerbėjos be kavos aparato namuose? Niekaip! Neseniai jums pasakojome, kaip rinkomės aparatą ir kokie kriterijai mums buvo svarbiausi (galite paskaityti ČIA), ir štai – šis gražuolis jau mūsų namuose. Visas toks blizgantis, kompaktiškas, dailus – būtent toks, kokį matėme nuotraukose. Nors keliavo iš Anglijos, tačiau sveikutėlis, be jokių defektų ar transportavimo metu patirtų traumų.064018

Kavos aparatus įsigijome per „Eshopwedrop.lt“ puslapį. Ši svetainė teikia prekių pristatymo paslaugas, todėl lietuviai nuo šiol gali apsipirkti užsienio šalių internetinėse parduotuvėse taip, kaip tai daro vietiniai. Ši paslauga mus sužavėjo ne tik tuo, kad nei kojos nereikia žengti iš namų, tačiau tai ir galimybė išbandyti prekes, kurių pas mus nėra ir jas įsigyti gerokai PIGIAU.

Jei baiminatės, kad prekės labai ilgai iki jūsų keliaus, skubame jus nuraminti: nuo kavos aparatų užsakymo iki jų atsidūrimo mūsų namuose praėjo apie pusantros savaitės. Taigi, jei planuojate Kalėdines dovanas, dabar pats metas užsukti į „Eshopwedrop.lt“.

Na, o šiandien tai padaryti dar labiau verta, juk visoje Europoje šis penktadienis – juodasis. Akcijos, nuolaidos ir išpardavimai – visur, kur tik užsuksite. Mūsų pamėgtas „Eshopwedrop.lt“ suteikia jums galimybę pasiekti daugiau nei 400 populiariausių internetinių parduotuvių. Geresnės progos nupirkti Kalėdinėms dovanoms gali ir nebebūti.

Mes, Lieknos Bitės, skubame pasidaryti latte kavos su nuostabaus purumo pieno puta (naujieji kavos aparatai tai leis padaryti LABAI lengvai), jungiame kompiuterius ir keliaujame į „Eshopwedrop.lt“ rinkti dovanų. Kviečiame ir jus ten užsukti! 🙂

021