gegutesTikriausiai, jau daugelis girdėjo apie tai, kad tik užrašyti norai ir svajonės tampa realybe. Mes šiuo pasakymu ne tik labai tikime, tačiau ir ne kartą įsitikinome, kad gyvenime būtina ne tik planuoti, tačiau ir tai užrašyti popieriuje.

Paprastai, mintys apie tai, kaip norėtųsi patobulinti gyvenimą, kažko pasiekti, kažką sukurti, gimsta būtent artėjant gražiausioms žiemos šventėms. Naujieji metai – atskaitos taškas. Juk geriausia kažkokiems pokyčiams ar naujiems darbams pasiryžti būtent nuo naujos pradžios – naujų metų. Tiesa, norai turi nugulti tokioje vietoje, kur mes vis juos pamatytume, mums tai būtų tarsi priminimas – „ei, ar pameni, ką sau pažadėjai?“. Mes savo naujų metų tikslus rašysime į naują darbų planuotę. Šiais metais radome itin stilingą, tobulai moterišką, subtilią, elegantišką. Kitaip tariant, tokią, į kurią taip ir norisi kažką įrašyti.gegutes1

„Baltos gegutės“ darbų planuotės, mūsų nuomone, labai smarkiai skiriasi nuo daugelio tų, kurias galima rasti didžiuosiuose prekybos centruose. Jų dizainas patiks dviejų skirtingų tipų moterims: romantiškoms svajoklėms „Gėlės“ ir subtilią eleganciją mėgstančioms „Navy“.  Mes, Lieknos Bitės, naujų metų užrašams išsirinkome skirtingo stiliaus planuotes, tačiau jų vidus toks pats, tad trumpai jums papasakosime, kas mums labiausiai patiko.

Šiose darbo knygose jūs ne tik standartiškai galėsite susirašyti savo dienos planus, kas mums labai aktualu, nes deriname darbus, motinystę ir dar įvairias papildomas veiklas. Galva, atrodo, kad kartais sprogs nuo visko, ką reikia padaryti, o viską užsirašius ne tik dingsta bėda, kad vienas ar kitas svarbus susitikimas pasimirš, tačiau viskas tampa ir daug greičiau bei paprasčiau įgyvendinama.

Labai svarbu ir tai, kad didelis dėmesys šiose knygose skiriamas metų tikslams ir paskatinimui jas įgyvendinti. Priminimus ir paskatinimus galima rasti kas du mėnesius. Taigi, ši planuotė bus „prižiūrėtojas“, neleisiantis tikslams kažkur dingti.

Naujiena, kurios nesame mačiusios kitose panašiose planuotėse – kiekvieną dieną yra atskira grafa, skirta užsirašyti planams, neturintiems konkretaus laiko. Taigi, taip į vieną vietą „nesusimala“ susitikimai ir „degantys“ reikalai bei darbai, kuriuos tiesiog reikia padaryti, tačiau tam įtakos neturi konkretus laikas.

Mums, sveikos gyvensenos gerbėjoms, labai svarbu ir laisvos vietos, skirtos įrašams apie mitybą ir sportą. Beje – galima žymėti, kiek stiklinių vandens per dieną išgėrėte. Tikrai labai patogus būdas sekti savo gyvenimo būdą ir motyvuotis kasdien būti aktyvesniam bei teisingai maitintis. Manome, kad daugeliui aktyvių, šiuolaikiškų moterų, galvojančių apie savo sveikatą ir išvaizdą – tai didžiulis planuotės privalumas.

Nepamirškime ir nuotaikingų įrašų – kurie dienas paverčia pozityvesnėmis, gražesnėmis ir tiesiog priverčia nusišypsoti.

Jei ir jūs norite metus pradėti tikslingai, aktyviai ir stilingai, jums tikrai reikia vienos iš „Baltos gegutės“ DARBŲ planuotės, jas rasite ČIA.