Dažnai manęs klausia – „Ir kaip tu viską suspėji?“. Na, visų pirma, tikrai norėčiau suspėti ir daugiau darbų nudirbti, bet tam tikrai 24 valandų paroje nebeužtektų, o jei kalbėtume rimtai, tai mano sėkmės raktas – nuoseklus planavimas. Pamatytumėte jūs mano užrašų knygelę, kiekvienas puslapis numargintas, įvairių schemų ir spalvotų žymeklių prikimštas. Kiekvieną dieną pradedu naujo puslapio atvertimu ir tos dienos darbų planavimu, juk iš anksto jų ten būnu prikaupusi, belieka tik juos visus išpildyti. O darbų mamos gyvenime apstu – tai vaikus laiku pas gydytoją nuvesti, tai kur nors juos užregistruoti, tai dovanas įvairiausioms progoms supirkti, jau nekalbu apie darbinius reikalus, kurių dažnai yra daugiau nei gali spėti aprėpti.

Na, užteks skųstis, nori viską spėti – turi ir suktis! O papasakoti šiandien norėjau visai ne apie tai, o apie mūsų draugus, „Baltos gegutės“ kūrėjus (taip, draugaujame jau antrus metus, o jų darbai lydi mus kas dieną, todėl drąsiai juos taip galime vadinti), kurie ir šiais metais pasirūpino, kad savo darbus galėtume rūšiuoti kuo stilingiausiose planuotėse.

Šias planuotes išbandėme jau praėjusiais metais, o joms ištikimai mus lydint nuo ryto iki vakaro, nusprendėme suskubti pasirūpinti ir kitų metų draugėmis (juk jau sakėme – planavimas yra pagrindinis dalykas, kas padeda laiku padaryti visa, ko sieki). Galima sakyti, kad dizainas buvo tas dalykas, dėl kurio ir nusprendėme išsirinkti būtent šias užrašines. Tikrai neįsivaizduoju savęs su kokia nuobodžia klasikine ruda užrašine, kuri jau nuo pat pradžios nuteiktų niūriai dienai. Man net rimtuose ir visai nemeniškuose darbuose reikalingas įkvėpimas, tad mėgstamiausias puodelis, daili užrašinė ir bent apytikriai tvarkingi namai yra visa, ko reikia, kad mano diena prasidėtų sklandžiai ir pozityviai. Mums abiems su kita Bite ypač patinka svajingi ir moteriški akvarele tapyti viršeliai (šiemet tokiais rasite jau dvejas planuotes), bet minimalizmą ir griežtesnes formas mėgstančios moterys taip pat ras stilingų variantų.

Na, bet stilius ne vienintelis šių planuočių privalumas. Funkcionalumas – tai dar vienas „Baltų gegučių“ kūrinių bruožas. Pavyzdžiui, kairiame kiekvienos dienos puslapyje išdėstytos į valandas suskirstytos užduotys, o dešinėje – be jų, taip pat rasite atskirus laukelius, kuriuose galėsite žymėtis, kiek vandens išgeriate, mitybos reikalus (na, kad ir ką gaminsite šeimai kiekvieną dieną sekančią savaitę), sporto priminimus. Dar daugiau, knygelėse rasite ir motyvacinę tikslų siekimo sistemą, nuo kurios pradėsite naujus savo metus.Tiesa, tos mamos, kurios sako, kad „atostogaudomos“ (juokingai skamba, tiesa) su vaikučiais namie neturi ko tiek daug planuoti, gali būti ramios, nes yra ir joms skirtų savaitinių planuočių, kuriose bus lengva žymėtis svarbiausius savaitės reikalus ar užduotis.

Taip bepasakodama jums ir pati panorau kuo greičiau „persikraustyti“ į naująją planuotę, kur manęs lauks švari nauja pradžia ir, tikiuosi, dar sėkmingesni man ir mano šeimai metai.

Linkime visada suspėti,

Lieknos Bitės