060Ne kartą jums pasakojome, kokiais kriterijais remiantis Lieknų Bičių šeimos renkasi buitinę chemiją savo namams. Esame labai reiklios šiems produktams, todėl su dideliu malonumu jums rekomendavome Lietuvoje pagamintus PROBIOTIC produktus. Priemonės išsiskiria tuo, kad jų sudėtis papildyta probiotinėmis bakterijomis, todėl, periodiškai valant, užkertamas kelias daugintis pavojingoms bakterijoms ir sukuriama žmogui artima mikrobiologinė aplinka. Prieš keletą mėnesių Lieknų Bičių „Facebook“ paskyroje rengėme konkursą, kurio metu atrinkome penkias savo puslapio gerbėjas, kurioms atiteko galimybė išbandyti ir įverti PROBIOTIC produktus. Pas kiekvieną iš laimingųjų atkeliavo didžiulė dėžė su skirtingais produktais, o po jų bandymo, testavimo ir įvertinimo, apklausėme jas – ar joms patiko PROBIOTIC valymo priemonės. Štai visi jų pastebėjimai, kurie ir jums padės apsispręsti – ar verta išbandyti šias namų švaros priežiūros priemones.1-1Testuotoja Jurgita: „Kaip sako patys PROBIOTIC gamintojai – suvienijome gamtą ir mokslą. Norint švariai, bet saugiai išvalyti namus, būtina naudoti natūralias valymo priemones be pavojingų cheminių medžiagų. Tačiau vien natūralios sudėties nepakanka – saugiai ir sveikai namų aplinkai palaikyti, būtina užtikrinti ir akimis nematomos namų mikrofloros balansą. Tai galima padaryti naudojant natūralias valymo priemones su probiotikais. Pirmasis produktas, kuris iškart rado vietą mūsų namuose – neutralus indų ploviklis. Tik pabandžius jį supratau, kad užsimezgė ilgalaikis, ištikimas ryšys. Šis indų ploviklis yra be papildomų kvapiklių ir dažiklių, be fosfatų, chloro junginių ir sintetinių medžiagų, efektyviai pašalina maisto likučius ir kalkių nuosėdas nuo indų paviršiaus, efektyviai emulguoja (suriša) riebalus, suteikia nepriekaištingą spindesį, nepažeidžia rankų odos, drą20170407112506-93404siai galima naudoti nedėvint pirštinių, tinka namams su biologiniais valymo įrenginiais. Be visų gamintojo išvardintų privalumų, neutralus indų ploviklis yra nuostabiai skalsus – dar neteko ant kempinės uždėti daugiau kaip lašo. Maža to, jis yra saikingai putojantis, todėl ir nusiskalauja daug lengviau, nei reklamuojami agresyvūs indų plovikliai. Be abejo, labai patiko spalva ir kvapas, tiksliau, kad nei vieno, nei kito nėra. Mažiau chemijos – mažiau dirgiklių ir rūpesčio dėl šeimos sveikatos.

Neutralus PROBIOTIC skalbimo skystis savo gerosiomis savybėmis labai panašus į „kolegą“ indų ploviklį. Kaip informuoja patys gamintojai: pagamintas iš natūralios kilmės, ekologiškų, tarpusavyje tinkamai suderintų žaliavų, yra patikrintas dermatologų ir alergologų, be kvapiklių, dažiklių, fosfatų, chloro junginių ar sintetinių medžiagų, tinka visų tipų audiniams, taip pat šilkui ir vilnai (čia man ypač aktualu, nes vis užmirštu nusipirkti skalbiklių skirtingiems audiniams), tinka baltiems ir spalvotiems audiniams, galima skalbti įvairiose temperatūrose rankomis ar skalbyklėje (dažnai vieną ar kitą drabužį skalbiu rankomis, nes jei jo staiga prireikia, o jis kaip tyčia yra dėmėtas, tai dėl vieno jungti skalbimo mašinos rankos nekyla). Kadangi koncentruoto skalbiklio užtenka 50 skalbimų (1500 ml), skalbiant du kartus per savaitę, jo turėtų užtekti 25 savaitėms arba pusei metų. Tai tikrai šaunu, nes nereikės dažnai į namus tempti sunkių skalbimo miltelių ar skysčių pakuočių. Koncentruotas PROBIOTIC skalbiklis skalbia efektyviai, nepalieka senų dėmių. Po skalbimo skalbiniai yra minkšti, purūs, gaivūs, nelieka jokio skaliklio ar likusių dėmių (maisto, riebalų) kvapo. Tai tikrai puikus pagalbini20170407113408-54840nkas mūsų namuose.

PROBIOTIC vonios kambario valiktis su probiotikais taip pat  be dažiklių, fosfatų, chloro ir kitų agresyvių junginių. Efektyviai valo purvą, kalkių, muilo ir vandens nuosėdas, suteikia spindesį ir nepažeidžia valomų paviršių, apsaugo nuo pelėsio susidarymo. Taip pat panaikina nemalonius kvapus ir suteikia gaivos pojūtį. Viską darant griežtai pagal gamintojo instrukciją – rezultatas akivaizdu.  Vienintelis niuansas, kuris man nepatiko vonios valiklyje – kvapas. Mano jautriai nosytei jis buvo aštrokas. Po valymo turėjau vėdinti vonią. Jeigu šis prekinis ženklas pradės gaminti neutralų vonios valiklį (kaip indų ploviklis ar skalbiklis), aš būsiu jo didžiausia gerbėja.

Tualeto valiklis ir vamzdžių valiklis, tai lyg du broliai, be kurių jau nebeįsivaizduoju nemėgstamų vietų valymo. Kaip ir visi šio gamintojo produktai, jie pagaminti be fosfatų, chloro ir kitų agresyvių junginių, nepažeidžia, o saugo valomą paviršių, efektyviai skaido riebalų ir kitų medžiagų sankaupas nuotekų vamzdžiuose, neutralizuoja nemalonius kvapus, jų atsiradimo priežastis bei užtikrina jų kontrolę. Abi priemonės yra labai lengvo kvapo, todėl tikrai nedirgina kvėpavimo takų, neerzina jas naudojant.

Tiek tualeto valiklis, tiek vamzdžių valiklis yra tirštoki, todėl valomus paviršius padengia lėtai, kartu juos valydami, o tiršta sudėtis leidžia buitines priemones naudoti ilgiau, nes jos niekur neplanuotai nenubėga. Didelė pagarba gamintojams dėl pakuotės dangtelio, kuris turi apsaugą nuo mažamečių!

Puikų įspūdį taip pat paliko koncentruotas universalus grindų valiklis – be kvapiklių, dažiklių, fosfatų, chloro junginių ar sintetinių medžiagų, efektyviai plauna net įsisenėjusius nešvarumus, suteikia plaunamiems paviršiams natūralų spindesį. Vienintelis valiklio minusas yra jo kvapas. Nors ir nėra aštrus ar neįprastas, išplovus grindis jis vis dar užuodžiamas. Vasarą tai maža bėda, nes atviri langai greitai išsklaido kvapus, tačiau bijau, kad žiemą, kai namai vėdinami rečiau, tai gali būti problema jauresniems žmonės.

Apibendrinant galiu pasakyti, kad ne tik džiaugiuosi, kad atradau PROBIOTIC buitinę chemiją, bet net didžiuojuosi, kad ji yra gaminama Lietuvoje.“

Testuotoja Edita: „PROBIOTIC linija man patinka tuo, kad smagiau jaučiuosi naudodama buitinę chemija, kuri yra draugiškesnė žmogui ir gamtai. Tiesa, turiu pastebėti, kad kai kurios priemonės tikrai nėra tokios veiksmingos kaip tradicinės. Pavyzdžiui, vamzdžių valiklis tikrai nėra toks veiksmingas kaip „Kurmis“. Sužavėta likau drabužių plovikliu. Ta, kuris skirtas spalvotiems audiniams, juos net atgaivino, spalvos „atsigavo“ (ypač pastebima buvo patalynės spalvose). Bet, vėlgi, aš mėgstu, kai drabužiai po skalbimo turi malonų kvapą, o šie skalbikliai yra be kvapo. Patenkinta likau ir grindų plovikliu, nes noriu, kad paviršiai, kuriais basomis laksto, ropoja ir po to rankas kišasi į burną mano vaikai, būtų saugūs ir be intensyvių kvapų. Taip pat atradau dar dvi priemones, kurias tikrai įsigysiu ir ateityje: tai paviršių valiklis (įveikė net flomasterių dėmes ant maitinimo kėdutės) ir vonios kambario valiklis, kuris nedegina gerklės bei akių, su juo lengva pasiekti net tolimiausius kampučius“.

Testuotoja Sandra: „Esu alergiška daugeliui „agresyvių“ chemijos priemonių, skirtų namų valymui. Man akimirksniu paraudonuoja akys, užsikemša nosis, imu čiaudėti ir jaučiuosi lyg sirgčiau gripu. Dėl šios priežasties labai atidžiai ir atsakingai renkuosi, kokius valiklius ir ploviklius pirkti. Laimėjusį konkursą ir gavusi galimybę išbandyti PROBIOTIC priemones, labai atsargiai jas vertinau, nes nekartą jau „nudegiau“, kai neva natūralesnės, ekologiškos priemonės man sukėlė tokią pačią alergiją kaip ir įprastos. Galiu atvirai pasakyti – visomis priemonėmis be išimties likau labai patenkinta. Pirmiausia – jos bekvapės, o tai man labai svarbu. Visai nevertinu cheminių „ramunėlių“ ar „levandų“ kvapų. Indų ploviklio mūsų šeima buvo visai atsisakiusi, tad po kelerių metų pertraukos grįžau su PROBIOTIC. Man labai patiko, kad jis lengvai nusiplauna, nedirgina rankų ir nepalieka tos blizgios „plutelės“, kuri atsiranda, jei indai plaunami su populiariaisiais plovikliais.2Taip pat likau maloniai nustebinta dėl drabužių ploviklių. Jie bekvapiai, todėl drabužiai neatsiduoda chemija, tačiau puikiai pašalina visas dėmes. Man tai itin aktualu, nes dažnai tenka skalbti drabužėlius, kuriuos perku savo anūkei. Nenoriu, kad jos jautri kūdikio oda sualergizuotų, todėl renkuosi tik natūralias priemones. Manau, kad šio prekinio ženklo produkcija taps nuolatine gyventoja mūsų namų buitinės chemijos lentynoje.“

Testuotoja Viktorija: „Valiklius su probiotikais jau spėjau pamėgti, tiesa anksčiau naudojau kito prekės ženklo gaminamas priemones. Iš PROBIOSANUS siūlomos produkcijos buvo tekę naudoti tik grindų valiklį ir skalbiklį. Ji man patiko. Dabar, kai gavome visą dėžę, negaliu atsidžiaugti. Pirmiausia, kas labiausiai patiko, tai kvapas. Labai lengvas, neįkyrus ir nesmirdi chemija. Nepaisant to, valymo kokybe esu patenkinta. Mūsų tualetas švarus, sunkiau valoma vonios kriauklė taip pat švari. Ir vonia. Labai smagu leisti ten maudytis mažylį, kai žinai, kad vandeny, kuriame jis pliuškinasi nėra piktųjų mikrobų ir agresyvios chemijos l21216010_10210846925464278_990921395_oikučių.

Virtuvė ypatinga vieta. Ypač vasarą, kai daug gėrybių atkeliauja tiesiai iš daržo, kartais net su žemėtomis šaknimis, o su jomis ir daug visokių nematomų gyventojų. Labai bijau visokios chemijos, ypač virtuvėje, bet priemonės su probiotikais padeda palaikyti švarą, neriečia nosies ir nenuodija. Na, o skalbiklį jau seniai esu įsimylėjusi, nes neblogai išskalbia vaiko nešvarius drabužius, panaikina kvapus nuo vystyklų, tačiau neturi savo jokio specifinio kvapo. Bet svarbiausia, tas mamų psichologinis jausmas, kad gyveni ne tik švarioje, bet ir saugioje aplinkoje“.

21198103_10210846925504279_2028570204_oTestuotoja Jolanta: „Mūsų šeima visada stengiasi rinktis natūralias priemones, skirtas valyti namus, skalbti drabužius ir plauti indus. Vertiname tokių priemonių sudėtį, perkame tik kokybiškas priemones. Kai sužinojome, kad galėsime išbandyti PROBIOTIC – labai apsidžiaugėme. Jau buvome girdėję iš draugų, kad tai puikios priemonės ir tikrai tuo įsitikinome ir patys. Visų pirma galime pagirti jų kvapą – jis nėra erzinantis, intensyvus ir kupinas chemijos. Kvapas natūralus, malonus. Tai labai svarbu. Nors tai priemonės, kurios yra draugiškos gamtai bei be pridėtinės chemijos, mums, šuniukų augintojams ir mylėtojams jos puikiai tiko. Kiekviena šeima, kuri augina bent vieną besišeriantį gyvūną gali patvirtinti, kad parketo, baldų priežiūra yra tikrai sudėtinga. Universalus PROBIOTIC paviršių valiklis tapo mums tikslas išgelbėjimas – jis puikiai nuvalo purvą, kurį iš lauko parsineša gyvūnai, jo pagalba3 lengva surinkti šunų plaukus. Didžiulio mūsų susižavėjimo susilaukė ir PROBIOTIC skalbimo priemonė. Esame seneliai, pirkdami savo anūkei drabužėlius juos norime skalbti tik su kuo natūralesnėmis priemonėmis, be sintetinių kvapų, kurios nedirgintų odos. Ši priemonė labai patiko, dabar skalbimui naudojame tik ją, ji neerzina kvapu, taip pat pastebėjome, kad nors ir draugiškos sudėties, ši skalbimo priemonė yra pigesnė nei kitų gamintojų skalbimo priemonės, kurios taip pat yra natūralios bei tinkamos skalbti mažylių drabužius.

Buvo labai įdomu išbandyti šios firmos gaminius. Smagu, kad PROBIOTIC gaminius galima išvysti ir didžiuosiuose prekybos centruose, išbandę juos dabar perkame ir džiaugiamės.“