OLYMPUS DIGITAL CAMERAKiekvienais metais, skaičiuodamos paskutines dienas iki Naujųjų, nepamirštame pasirūpinti dviem labai svarbiais namų akcentais: šeimos kalendoriais ir užrašų knygelėmis. Jau ne pirmą kartą juos užsisakome iš www.zoombook.lt. Mums patinka jų gaminių kokybė, greitas ir patogus pristatymas. Dar vienas pliusas – jų svetainė sukurta taip, kad, net ir pirmą kartą kalendorių ar užrašų knygelę kuriantis, tai sugebės padaryti labai greitai.

Namų sieną puošiantis kalendorius – tai tradicija, kuri svarbi visai šeimai. Toks kalendorius yra pats originaliausias, gražiausiais ir svarbiausias būtent mums, nes jį galima iliustruoti savo nuotraukomis. Vieni norės gražiausių šeimos akimirkų. Kiti – anūkėlių nuotraukų. Trečių kalendoriuje suguls skaniausių receptų nuotraukos. Kalendoriuje gali tilpti LABAI daug nuotraukų, nes į kiekvieno mėnesio puslapį galima įkelti po kelias, jas visaip stumdyti, dėlioti, kurti savo originalią namų puošmeną.

Mes, beje, sukūrėme ir Lieknų Bičių skaniausių pyragų kalendorių. Buvo labai smagu į vieną vietą sudėti tai, ką kūrėme, gaminome, ragavome visus metus.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAGrožis grožiu, tačiau metų kalendorius atlieka ir labai daug praktiškų funkcijų. Pradėkime nuo to, kad tereikės užmesti akį, kad pamatytumėte, kokia šiandien diena. Na, o svarbiausia, kad tai išsigelbėjimas visoms užuomaršoms. Kalendoriuje galite sužymėti visas jums svarbias datas: draugų ir artimųjų gimtadienius, įvairias svarbias šeimos datas ir t.t. Datas galima pažymėti apibraukiant jas arba įrašant pavadinimus. Šios mažos detalytės taps nepakeičiamu pagalbininku kasdienybėje.

Jei baiminiesi, kad kalendoriaus nerasite kaip ir kur padėti, www.zoombook.lt kalendoriai patogiai įrišti spirale bei turi kabliuką, kurį galima užkabinti ten, kur jums patogu.

Šiais metais, kai rinkomės kalėdines dovanas, tokius kalendorius padovanojome savo šeimos nariams. Juk tėvams ar seneliams, kurie, atrodo, ir taip turi pačių įvairiausių daiktų, smagiausia akimirkos su artimaisiais, geros emocijos ir šeimos artuma. Kai nesame drauge, toks kalendorius vis gali priminti apie mus. Močiutės liko sužavėtos kalendoriais, iš kurių joms kasdien šypsosi anūkėliai.

Kiek laiko užtruks sukurti tokį kalendorių? Jei žinote, kokiomis nuotraukomis jį norite iliustruoti, tai užteks ir pusvalandžio. Jums tereikės pasirinkti kalendoriaus parametrus: išmatavimus, kalbą, šventinių dienų žymėjimą ir datą, nuo kurios jis prasidės. Tuomet kelkite nuotraukas, jas dėliokite ir stumdykite. Viskas labai paprasta ir smagu.

Dar vienas labai reikalingas daiktas, be kurio neįsivaizduojame Naujųjų metų – užrašų knygelė. Jei visi darbai „sugula“ į darbo knygą-kalendorių (apie ją rašėme ČIA), tai įvairių smulkmenų žymėjimui, mėgstamoms citatoms, vaikų pasakytiems pokštams, idėjoms ir t.t. tiesiog būtina užrašų knygelė. www.zoombook.lt taip pat galėsite susikurti vienetinę knygelę su savo nuotrauka, įmonės logotipu ar mėgstamu paveikslėliu. Knygelė labai kompaktiška (16×17 cm dydžio), tad tilps į rankinę ir galės kartu su jumis visur keliauti.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERABeje, keletą tokių knygelių padovanojome draugėms, nes puslapyje galima pasirinkti labai žaismingų, įkvepiančių viršelių. Tai ideali dovana, jei nenorite išleisti daug pinigų (knygelės kaina vos 6 Eur), tačiau norite kažkaip įsimintinai pasveikinti artimą žmogų.

Mes namus jau puošiame savo naujais 2017-ųjų kalendoriais ir rekomenduojame jums tokius užsisakyti – puiki interjero detalė, kuri sušildys širdį ir padės neužmiršti svarbių jūsų šeimai dienų. Jei ir jūs tokio norite, eikite į www.zoombook.lt .

Kūrybingos ir prasmingos metų pradžios linkėdamos,

Lieknos Bitės