coffe-1736902_1920Artėjant Kalėdoms, moterų pokalbiai tiesiog dūzgia apie tai, kuo pradžiuginti mylimąjį, vaikus, o gal net save. Lieknos Bitės nesnaudžia ir, kol geriausios dovanos dar neišgraibstytos, spėjo save pradžiuginti išankstinėmis staigmenomis. Juk metai jau eina į pabaigą, tiek darbų nuveikta, o atsipūsti nėra kada. Padedant savo geriems bičiuliams „Eshopwedrop.lt“, suskubome pasinaudoti geriausiomis užsienio šalių nuolaidomis ir išsirinkti… KAVOS APARATUS.

Tikėtina, kad daugelis tokių kaip mes, kiekvieną rytą pradedančių nuo kvapnios kavos puodelių, kartais pasvajoja apie kavos aparatą. Na, juk būtų taip šaunu jį turėti namuose ir, lyg tikrai baristai, kasdien gerti šviežių pupelių kavą. Tačiau, pradėjus ieškoti, nusvyra rankos, nes kainos gana didelės, o ir išsirinkti iš tokios gausybės skirtingų modelių – nėra lengva užduotis.

Štai į mūsų namus jau keliauja kavos aparatai iš „Amazon UK“. Kodėl nepirkome iš lietuviškų prekybos tinklų? Ogi kaina – čia radome daug pigesnį variantą! Tiesą pasakius, Lietuvoje ilgai net ir neieškojome, tiesiog atsidarėme mūsų jau pamėgtą ir išbandytą internetinį puslapį „Eshopwedrop.lt“. Ši svetainė teikia prekių pristatymo paslaugas, todėl lietuviai nuo šiol gali apsipirkti užsienio šalių internetinėse parduotuvėse taip, kaip tai daro vietiniai. Ši paslauga mus sužavėjo ne tik tuo, kad nei kojos nereikia žengti iš namų, tačiau tai ir galimybė išbandyti prekes, kurių pas mus nėra ir jas įsigyti gerokai PIGIAU. Kas gali būti patraukliau prieš Kalėdas, kai reikia tiek įvairiausių dovanų?

Jeigu ir jūs savo mylimą žmogų norite pradžiuginti kavos aparatu, bet nežinote, nuo ko pradėti rinktis, mes suskumbame jums padėti, juk ir pačios dar neseniai turėjome šitiek klausimų.

Taigi, į kokius kriterijus svarbu atkreipti dėmesį, renkantis kavos aparatą?

  1. Pirmiausia – būtina apsvarstyti savo turimą biudžetą ir apgalvoti, kiek darbo norėsite įdėti ruošdami kavą. Jei finansai jūsų neriboja ir norite patinginiauti – kavą ruošti vienu mygtuko paspaudimu, rinkitės automatinius kavos aparatus. Tokiame prietaise jums tereikės suberti kavos pupeles ir ekranėlyje pasirinkti norimą kavos receptą, o aparatas padarys likusį darbą už jus. Nuo kavos pupelių sumalimo iki pieno putos suplakimo.

Jei norite rinktis paprastesnį, bet ne prastesnį variantą, šiek tiek prisiliesdami prie kavos gamybos proceso, rinkitės pusiau automatinius aparatus.

Jei svajojate apie dar paprastesnį variantą, galite rinktis kapsulinius kavos aparatus, kuriais, įdedant specialią paruoštą kapsulę, pagaminsite norimą kavutę. Mūsų pastebėjimas – nors tokie aparatai dažniausiai būna gerokai pigesni, tačiau jie įpareigoja pirkti kapsules, tad apriboja pasirinkimo laisvę.

  1. Cappuccino, Latte, Latte machiatto ar tik espresso – štai, kur klausimas! Jei gersite tik juodą kavą, galite rinktis būtent šiai kavai skirtą aparatą, tačiau, jei pageidausite kavą gardinti pieno puta, pasirūpinkite, kad jūsų išsirinktas prietaisas turėtų specialią rankenėlę ar vamzdelį, dėl kurių gausite purią pieno putą.
  2. Slėgis. Dėl jo vanduo keliauja per sumaltą supresuotą kavą ir gaunasi kvapni kavytė. Kad ji atitiktų mūsų reikalavimus, slėgis turi būti pakankamas, mes rinkomės ne mažiau kaip 15 barų slėgio kavos aparatus.
  3. Funkcijos. Norėsite, kad aparatas gamintų iškart porą kavos puodelių vienu metu, turėtų puodelio pašildymo funkciją, o gal pats išsivalytų? Visa tai priedai, kurie nėra būtini, bet jūsų kavos ritualą gali paversti dar malonesniu.love-1536226_1920
  4. Dydis. Kai kurie šių aparatų gali būti išties nemaži. Jei jūsų virtuvė gana nedidelė, nepamirškite ir šio punkto. Juk nenorite namų užgriozdinti milžinišku daiktu, kuris labiau tinka kavos barams, o ne šeimos virtuvei.
  5. Dizainas. Na, o dizainą rinktis vienas smagumėlis, juk spalvų ir formų tiek daug! Į Lieknų Bičių namus atkeliauja skirtingi kavos aparatai: vienos skandinaviško stiliaus virtuvei labiau tinka metalo spalvos aparatas, o kitos, kur derinami balti ir raudoni akcentai, – raudonas aparatas.

Mes išsirinkome piniginės neištuštinančius, bet funkciją puikiai atliekančius, pusiau automatinius „Morphy Richards“ kavos aparatus.

collagemorphy-accents

Jais galėsime ruošti iškart du puodelius kavos ir vaišinti mylimuosius ar į svečius užsukusią draugę. Mums buvo būtina pienui skirta rankenėlė, nes be pieno putos neįsivaizduojame puikios kavos, o ir dizainas puikiai atrodys mūsų virtuvėse. Nekantraujame išbandyti su stipria kavute gardintų lieknų pyragų ir tortų receptus, kuriais nepamiršime pasidalinti ir su jumis!

Jei ir jūs svajojate nustebinti savo artimuosius puikiomis kalėdinėmis dovanomis, sutaupyti pinigų ir apsipirkti nė kojos nekėlus iš namų, mes rekomenduojame „Eshopwedrop.lt“. Šis internetinis puslapis garantuos greitą, sklandų ir kokybišką apsipirkimą užsienio parduotuvėse. Siūlome nesnausti, išvengti eilių parduotuvėse ir streso, kurį patiriame dovanas rinkdami paskutinę minutę, ir pirkti jas jau dabar, nes lapkričio mėnesio pabaigoje laukia nerealios akcijos bei nuolaidos su „Black Friday“. Jo metu sutaupysite mažiausiai 25 proc., palyginus su tuo, ką jums tektų sumokėti tą pačią prekę perkant vietinėje internetinėje parduotuvėje.

Esame tikros, kad taupantiems laiką, jėgas ir pinigus  „EshopWeDrop.lt“ tikrai paliks gerą įspūdį.