Nors šiais laikais nuotraukos atrodo labai paprastas ir savaime suprantamas dalykas (juk daugelis turime išmanius telefonus, su kuriais vos vienu paspaudimu galime viską įamžinti), tačiau mes esame iš tų tradicinių žmonių, kuriems labai mielos ir atspausdintos bei jaukiai knygoje nugulusios akimirkos. Juk kompiuteriai ir telefonai gali vieną dieną sugesti ir visa, juose buvusi informacija, dings, o fotoknyga – patikimas prisiminimų saugotojas.Ne vienos mes tokios – mūsų artimieji, o ypač tėvai, taip pat labai vertina tokia dovanas. Būtent dėl to nusprendėme nesukti galvų, ką jiems paslėpti po eglute. Ten keliaus jų anūkų fotoknygos, kurias labai greitai ir lengvai susikūrėme www.zoombook.lt. Šiuo metu ten dar ir siaučia tikra nuolaidų pūga – kai kurioms prekėms taikoma net 70 proc. nuolaida, o mūsų pasirinktoms fotoknygoms – 35 proc.

www.zoombook.lt naudojamės jau ne pirmą kartą – esame kūrusio kalendorius, darbo knygas, tad šį kartą susikurti nuotraukų albumus užtrukome visai neilgai. Aišku, daugiausiai darbo reikalauja nuotraukų atrinkimas. Juk jų turime tiek daug ir visos atrodo pačios pačiausios (mamos mus supras). Vieną knygą sukūrėme per geras 15 minučių, nes nusprendėme panaudoti tik vienos – pirmosios dukrytės – fotosesijos nuotraukas. Vienas, du… ir viskas buvo sudėliota. Prie kitos fotoknygos užtrukome gerokai ilgiau – apie pusdienį, nes joje turėjo tilpti visi pirmųjų vienos mūsų berniuko metų prisiminimai. Darbo daug, tačiau rezultatas išties nudžiugino.

Jei ir jūs svarstote, ką padovanoti tėvams ar seneliams, kurie, atrodo, tiek visko jau turi, nedvejokite ir nustebinkite juos prisiminimais, kurie yra neįkainuojami. Tai šilta, jauki ir labai asmeniška dovana. Mes savo knygas jau pakuojame į dovanų popierių ir slėpsime po egle.

P.S. Tai dovana, kuri sutaupo daug nervų ląstelių, nes ją galite sukurti ir užsisakyti tiesiog namuose. Jums nereikės stovėti ilgose eilėse prie kasų ar gaišti laiko kamščiuose prie prekybos centrų.

Lengvų dovanų paieškų linkinčios,

Lieknos Bitės