2Jei mus ir mūsų veiklą sekate jau ne pirmas mėnuo (o Lieknos Bitės susikūrė šiek tiek daugiau nei prieš metus), tikriausiai žinote, kad pradžioje mes tarsi savęs ieškojome, stebėjome, kas domina skaitytojus, ir neturėjome tikro savo „portreto“ arba, kitaip tariant, logotipo. Ilgai ieškojusios, kūrusios, svarsčiusios, kaip perteikti, kokios mes esame, iš draugų rekomendacijų sužinojome apie jauną grafikos dizainerę Kristiną Noreikienę.

Prisiklausėme tiek gerų žodžių apie šią jauną kūrėją (kitaip ją sunku pavadinti, juk ji ne tik atlieka darbą, bet ir siūlo kūrybingus, estetiškus sprendimus), kad nusprendėme, jog su visišku pasitikėjimu galime atsiduoti į jos rankas ir patikėti Lieknų Bičių įvaizdį.

Kas mums patiko? Aišku, pirminis rezultatas sukėlė tik pačias geriausias emocijas – švelnu, estetiška, stilinga. Mums buvo svarbu, kad logotipas būtų toks, kaip ir mūsų puslapis – moteriškas, dominuotų pastelinės spalvos ir gaivūs, romantiški akcentai. O jau dvi bitutės, kurios taip smagiai skraidžioja tarp gėlių – labai atitinka tai, kokios esame. Mums taip pat imponavo Kristinos greita reakcija, konkretūs ir motyvuoti patarimai bei rekomendacijos, likome sužavėtos, kaip kitas žmogus, kuris tarsi neturi nieko bendra su mūsų veikla, sugebėjo perskaityti mūsų mintis ir įgyvendinti visus norus.

Mes, kaip visada, kai esame sužavėtos ir patenkintos kažkokiais produktais ar paslaugomis, norime ir jums apie tai papasakoti. Ši paslauga nors, atrodo, ir netelpa į mūsų puslapio rėmus, tačiau, geriau pagalvojus, tikrai gali pravesti mūsų skaitytojams. Juk mūsų gretose daug verslių moterų ir mamyčių, kurioms logotipų kūrimas bei kitos dizainerio paslaugos – aktuali tema.

Esame labai patenkintos, kad kreipėmės ne į kokią įmonę, kuri būtų išgąsdinusi savo kainomis, o į jauną, perspektyvią merginą, kuri dirbą su didele meile ir atsidavimu. Ji, beje, yra tikra savo srities profesionalė, nes turi grafinio dizaino magistro laipsnį ir dirba didelėje, tarptautinėje įmonėje, kurioje netrūksta pačių įvairiausių iššūkių.

Laisvu metu Kistina užsiima individualių užsakymų kūrimu (tokių, kaip Lieknų Bičių logotipas). Bet kokiai įmonei ji gali sukurti vizualinį identitetą (logotipą, firminį blanką, brandbook‘ą), renginiams – plakatus, pakvietimus. Taip pat ji kuriu dizainą katalogams, knygoms, brošiūras.

Jei ir jūs ieškote kūrybingo, atsakingo žmogaus grafinio dizaino darbams – mes nuoširdžiai rekomenduojame Kristiną (su ja susisiekti galima el. paštu:kristina.sobescukaite@gmail.com).

 

 

1 komentaras

  1. Sveiki.Manyciau kad tai labiau ne logotipas o iliustracija,nes jei sumazinsit iki Favikon dydzio,tai bus deme o ne logo.

Comments are closed.