20616094_10155451971799303_1859893658_oDažna mama pasakys, kad susilaukus vaikų keičiasi daug įpročių. Ir ne tik tai, kad vakarėlius iki paryčių išmainai į jaukias šeimos vakarienes, o savaitgalį (kaip ir visomis kitomis dienomis) keliesi ne 11 val., o geriausiu atveju 7 val., tačiau ir garderobas virsta kiek praktiškesniu bei patogesniu. Ne, ne, nesakau, kad nebeišsispiriu iš sportinių batelių, tačiau pirmenybę tikrai teikiu nebe aukštakulniams su 10 cm pakulne.

Paskaičiavau, kad vidutiniškai mama, kuri namuose augina vaiką ar vaikus, turi keletą hobių, mėgsta ilgus pasivaikščiojimus su savo mažyliu bei pati tvarko namus (mano atveju dargi ir sodą) – nueina mažiausiai 10 tūkstančių žingsniukų. Statistika ne iš „oro“, o tiesiog jau mėnesį specialia programėle telefone fiksuoju, kiek pavyksta įveikti. Sunku patikėti, bet vidurkis būtent toks. Tikrai neįsivaizduoju, kaip tai padaryčiau su aukštakulniais ar tiesiog nepatogiais batais. Tiesiog neįmanoma!

Pastebėjusi, kad įvairūs sportiniai bateliai ima viršų mano drabužinėje, nusprendžiau ieškoti patogių, tačiau stilingų ir elegancija dvelkiančių batelių. Juk moteriškos, subtilios ir gražios visos norime būti. Turėjau kelis paieškos kriterijus – be kulniuko ar didelės platformos, patogus vidus, tinkantis net ir platesnei kojai (manoji vasarą linkusi patinti). Išskirtinis, originalus ir vasariškas modelis, kuris tiktų ir prie suknelės, ir prie plėšytų džinsų. Visus šiuo „reikalavimus“ įgyvendino ir iš manęs gauna 10 balų nuostabieji „TOMS“ batai. Tiesa pasakius, stebiuosi tik vienu dalyku – kodėl juos įsigijau tik dabar? Kaip ir visada, apie produktus, kurie mums patiko, pasiteisino ir yra verti gerų žodžių, norime papasakoti daugiau. Taigi, susipažinkite su „TOMS“ batais – štai 8 priežastys, kodėl jie man labai patiko.

  1. KOKYBĖ. Nors batus dėviu dar visai neilgai, tačiau akivaizdu, kad jie yra puikios kokybės. Iš išorės – drobinė medžiaga, leidžianti net ir karščiausią dieną kojoms „kvėpuoti“. Padas – pintas, tačiau tikrai labai tvirtas. Labiausiai man patiko į vidų įdedamas ir išimamas „padukas“, kuris iš lanksčios, silikoninės medžiagos, suteikiančios kojoms ypatingą komfortą. Sunku tai perteikti žodžiais, reikia pasimatuoti šiuos batus, kad suprastumėte, apie ką aš kalbu.12
  2. PATOGUMAS. Kaip ir minėjau, kasdien įveikiu ne vieną tūkstantį žingsniukų. Tenka vairuoti automobilį, bėgioti su dukrytę pievomis ar akmenuotais keliukais, lakstyti po prekybos centrus ir t.t., todėl visiems batams keliu svarbiausią reikalavimą – patogumas. „TOMS“ be jokių priekaištų išlaikė mano testą. Manau, kad su jais – nors ir į kalnus.
  3. NESENSTANTI KLASIKA. Besidomintys mada žino, kad šio prekinio ženklo ištakos siekia jau daugiau nei dešimt metų. Daugelis batų – alpargata stiliaus, kurie tiesiog neišeina iš mados ir gali būti derinami prie skirtingų įvaizdžių.
  4. YPAČ LENGVI IR PATOGŪS. Su jais jautiesi išties lyg basomis, o ir jų svoris visai nedidelis (dėl to, manau, turėtų būti labai patogūs ir vaikams).
  5. MODELIŲ ĮVAIROVĖ. Savo spalvą, raštus ir stilių ras kiekvienas. Aš dievinu ryškias spalvas ir netradicinius, įdomesnius spendimus, todėl likau neabejinga „arbūziniam“ raštui, tačiau open24.lt galite rasti ir vienspalvių, ir su „printais“, ir raštuotų, ir „ombre“ stiliaus.dsc05264
  6. UNIVERSALŪS. Šie batai tinka ir prie paplūdimio suknelės ar laisvalaikio šortų, ir prie klasikinės suknelės ar kostiumėlio. Kitaip tariant – ir į gamtą, ir į darbą.
  7. PARAMA VAIKAMS. Šis prekinis ženklas buvo sukurtas su vienu labai svarbiu tikslu – padėti skurstantiems vaikams. Kiekviena nupirkta batų pora reiškia naują batų porą vaikui, kuriam jų labiausiai reikia („one foro ne“).
  8. GALIMA DERINTI VISOS ŠEIMOS STILIŲ. „TOMS“ batus nusižiūrėjau ir savo vyrui (vasarą jam itin sunku išsirinkti patogią, tačiau ir stilingą avalynę), ir dukrytei. Jei ir jūs mėgstate derinti šeimos įvaizdžius – tikrai rasite batukus ir dideliems, ir mažiems.

Mes savuosius „TOMS“ radome www.open24.lt, kur šiuo metu siaučia tikras nuolaidų uraganas. Beje, mes jums dovanojame papildomą nuolaidą. Su kodu lieknosbites10 gausite papildomą nuolaidą, kuri galioja net ir batams, kuriems ir taip šiuo metu taikoma akcija. Tikrai pats metas įsigyti patogius, stilingus batus, su kuriais jautiesi lyg basa.