OLYMPUS DIGITAL CAMERAKai publikavome savo pirmąjį straipsnį savaiminio įdegio tema, jūs mums pažėrėte šūsnį klausimų: „ar ilgai toks įdegis laikysis“, „ar netingėsite kasdien kremais tepliotis“, „ar ne geriau natūralia saulute džiaugtis?“. Aišku, viena Bitutė jau mėgaujasi šilta Sicilijos saulute, kai kita, mūsų gimtojoje Lietuvoje nepaliaudama dirbo ir ruošėsi artėjančioms šeimos šventėms, per kurias tikrai norisi atidengti kojas prie vasariškos gėlėtos suknutės.

Savaiminio įdegio reikaluose jaučiuosi visai ne naujokė, mat saulės esu linkusi privengti (na, bet juk tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas), todėl šių produktų esu bandžiusi tikrai ne vieną. Pamenate, kai atsiradus pirmiems įdegio kremams, dažniausiai pasipuošdavome ryškiai rudais kremo šuorais? Ar kai neįgudusios vartotojos pasidabindavo dar ir rudais delnais? Šiuolaikiniai kremai skiriasi nuo pastarųjų kaip diena nuo nakties. Pirma, jų sudėtis tapo daug geresnė (pastaraisiais metais renkuosi kuo natūralesnius šiuos produktus), o ir rezultatas nepalyginamai patrauklesnis.

Tačiau užgriuvus jūsų klausimams (o ir didžiuliam susidomėjimui, kurį tikrai pajutome peržiūrėjusios pirmojo straipsnio peržiūrų skaičių), nusprendėme apie savaiminį įdegį pasiteirautų tikrų tikriausių eksperčių – „Vita Liberata“ merginų.OLYMPUS DIGITAL CAMERA– Jūs – tikros savaiminio įdegio kosmetikos favoritės Lietuvoje. Sakykite, ar tikrai, norint džiaugtis savaiminiu įdegiu, teks kasdien „tepliotis“ šiais produktais?

– Jei norite laipsniško įdegio, kurio intensyvumą siekiate kontroliuoti, rinkitės laipsniško poveikio įdegio kremus, tačiau jei norite susikurti tobulą įdegį ir jį išlaikyti neįdedant jokių pastangų, galite rinktis ir mūsų itin populiarų produktą „Phenomenal“ įdegio putas, kuriomis pasinaudojus, įdegiu galėsite džiaugtis net 2–3 savaites.

– Jūs, susidurdamos su šiomis priemonėmis kasdien, tikrai pastebite, kuo šie produktai patobulėjo pastarąjį penkmetį?

– Visų pirma, itin džiaugiamės, kad mūsų siūlomos priemonės yra puikios sudėties, pavyzdžiui, „Phenomenal“ putas sudaro daugelis sertifikuotų, organiškių ingredientų, tarp jų ir pagrindinė veiklioji medžiaga. Be to, nuo šiol šios priemonės rūpinasi ne tik puikiu įdegiu, bet ir intensyviu odos drėkinimu bei puoselėjimu.

– Ar pastebite, kad mūsų merginos nuolat kartotų kokias nors klaidas, kai bando išgauti savaiminio įdegio efektą?

– Norime atkreipti dėmesį, kad kiekvienas produktas turi savo ypatybių, kurių reikia paisyti. Pavyzdžiui, „Phenomenal“ putas reikia tepti specialia kempine 3 kartus, tarp tepimų jas nuplaunant. Taip gausite maksimaliai kokybišką rezultatą. Be to, netepkite kartu su šiomis priemonėmis kitų drėkinančių produktų (oi, kaip tik šią klaidą ilgai darė viena bičių…)., juk šios priemonės jau papildytos drėkinančiais ekstraktais. Na, ir aišku, odą prieš procedūras būtina paruošti – atlikti kruopštų jos šveitimą. Taip pat, rekomenduojame atkreipti dėmesį į plaukelių šalinimą, šios procedūros nereikėtų atlikti mažiau nei 24 valandas iki savaiminio įdegio naudojimo, nes galite pasipuošti nepageidaujamais ruoželiais.

Mes, būdamos itin smalsios, nekantravome išbandyti ir šį produktą. Putos, kaip ir teigė merginos, itin lengvos tekstūros ir labai maloniai drėkinančios (net mano itin sausa oda, kaip reta, buvo puikiai sudrėkinta) bei bekvapės, todėl tinka tiek kūnui, tiek ir veidui. Tepti specialia pirštine taip pat lengva, nes putos rusvos spalvos, kuri leidžia matyti jau pateptas odos vietas ir dar tik laukiančias savo eilės.11928749_10153582060619628_6493635546616930482_nKaip visada, mums itin rūpi pačio produkto sudėtis. Todėl organiški ekstraktai, tarp jų ir drėkinantys, raminantys agurkų, alijošių, papajos, hamamelio, mums itin imponuoja, be to, kreme nėra parabenų, alkoholio, toksinių medžiagų, kas užtikrina jo saugumą. Kaip ir rekomendavo „Vita Liberata“ komanda, nuosekliai sekėme naudojimo instrukciją ir jau visai netrukus galėjome džiaugtis puikia odos spalva be jokių, tokio įdegį išduodančių pėdsakų. Beje, pirštinę, reikalingą putoms paskirstyti galėsite naudoti ilgai, mat ji – daugkartinė, mažiau vartojamų produktų – mažiau taršos!OLYMPUS DIGITAL CAMERAJei ir jūs trokštate šį produktą įsileisti į savo vonios laboratoriją, jį rasite ČIA.