011Moters grožis susideda iš kelių skirtingų niuansų, tačiau jos plaukai, visi sutiks – vizitinė kortelė. Ir tikrai tai nereiškia, kad jie turi būti labai ilgi ar tam tikros spalvos. Svarbiausia, kad jie būtų sveiki, neišsausėję, neišsišakoję ir nenutriušusiais galiukais.

Mums plaukų tema tiesiog neišsemiama. Vis ieškome priemonių, kurios būtų ne tik veiksmingos, bet ir kuo natūralesnės. Savo mėgstamoje parduotuvėje „Livinn – sveiki produktai“ neseniai aptikome „Aubrey“ purškiamą kondicionierių plaukams su ispaninio šalavijo (chia) sėklų aliejumi. Taip, taip, jums visai nepasigirdo – ši plaukams skirta priemonė papildyta mūsų jau ne kartą išgirtomis ir daugelio sveikuolių itin mėgstamomis chia sėklomis.

Šias sėklas visai motyvuotai vadiname tiesiog stebuklingomis. Chia sėklos turi daug daugiau maistingųjų medžiagų nei dauguma vaisių, daržovių, sėklų ir grūdų, pavyzdžiui, 6 kartus daugiau kalcio ir 9 kartus daugiau fosforo nei karvės piene, 3 kartus daugiau geležies nei špinatuose, 2 kartus daugiau kalio nei bananuose, 15 kartų daugiau magnio nei brokoliuose. O kur dar faktas, kad jos prilygsta žuvų taukų vartojimui, mat turi 8 kartus daugiau omega-3 nei lašiša. Jos patinka ir norintiems sulieknėti, ir tiems, kurie tiesiog rūpinasi savo sveika mityba bei gyvenimo būdu.003O kuo gi jos naudingos plaukams? Ispaninio šalavijo sėklų aliejus, kuriame gausu Omega-3 riebiųjų rūgščių, maitina ir drėkina plaukus. Pastebėjome, kad „Aubrey“ plaukų kondicionierius plaukus padaro lengviau iššukuojamus, suteikia blizgesio. Gamintojas teigia, kad jis saugo nuo lūžinėjimo ir žalingo karščio poveikio (arbatų ekstraktai, kuriuose daug antioksidantų, apsaugo natūralius bei dažytus plaukus nuo džiovinimo karštu oru žalos), todėl itin patiks toms, kurios dažnai formuoja įvairias šukuosenas ar mėgsta plaukus pakankinti karštomis žnyplėmis. Mes didelį pliusą šiam produktui dedame už tai, kad jis be polimerų bei silikonų ir jame ne mažiau nei 70% ekologiškų ingredientų.

Beje, mūsų jau daugiau nei mėnesį naudojamame kondicionieriuje yra ir dar viena sudedamoji dalis, kuri dažna ir mūsų patiekaluose – bolivinė balanda (kynva). Jos baltymai išlygina plauko paviršių ir neleidžia, kad jie veltųsi ar garbanotųsi, taip pat plaukams suteikia blizgesio, bet jų nesuriebaluoja (ką dažnai daro kitos – natūralesnės – priemonės). 006Taigi, jei ieškote natūralesnės ir tikrai veiksmingos priemonės savo plaukučiams, siūlome pasižvalgyti „Livinn – sveiki produktai parduotuvėse“. Beje, mūsų išbandytas purškiamas kondicionierius tinka visų tipų plaukams, todėl gali būti ir puiki dovana mamai, artėjančios Motinos dienos proga.