Ar pastebėjote, kiek daug mamų pastaruoju metu renkasi savo mažiesiems gintaro papuošalus? Nors apie gintaro teigiamą poveikį žinoma nuo senų senovės, bet dabar mamos ypač stipriai atsisuka į natūralius dalykus ir renkasi juos savo šeimoms.

Gintaro teigiamos savybės apima beveik visą mediciną: ir nuo vėžio saugo, ir nuo skydliaukės problemų (ir dar nuo daugybės kitų, sunku net išvardinti). Taip pat teigiama, kad gintaras (tereikia jį laikyti šalia kūno), gelbėja dygstant dantukams ir stiprina imunitetą. Dar daugiau, nešiojami gintaro papuošalai ne tik teigiamai veikia sveikatą, bet ir gerina nuotaiką, suteikia energijos, pozityvumo!

Galite tikėti visu tuo, galite – ne, tačiau, kad tokie papuošalai gali būti puikus stiliaus akcentas, visai neseniai įsitikinau pati. Nors gintaro papuošalų dairiausi jau senokai, tačiau patinkančių modelių vis nesutikdavau, kol neradau „Amber Verum“ papuošalų. Mane dar labiau pradžiugino tai, kad galima užsisakyti ir derinius skirtus mamai ir dukrai, ką labai sėkmingai ir įsigijome. Dukrytė buvo sužavėta, galėdama puoštis lygiai taip kaip mama.

Viena iš „Amber Verum“ kūrėjų man papasakojo, kad visus papuošalus veria rankomis, o jų komandą papildo ir gintaro meistras bei juvelyras. Ši komanda gali ne tik sukurti jums norimą papuošalą, bet ir prikelti naujam gyvenimui jūsų jau turimą gintarą (argi nebūtų smagu atgaivinti senus giminės karolius?). Gintaro gaminių kūrimas – visos šeimos verslas, tad „Amber Verum“ stengiasi aktyviai dalyvauti parodose bei kurti papuošalus, kuriuos galėtų įsimylėti skirtingi klientai: modernumo, minimalizmo, klasikos ar antikvaro gerbėjai.

Aš sau ir dukrytei užsisakiau tamsaus gintaro apyrankes, kurioms gyvumo suteikia ir šviesaus gintaro akcentas. Gintaras labai stilingas: matinis, sodrus, gražus pažiūrėti ir malonus nešioti (o dar kai žinai, kad teigiamai veikia tiek sveikatą, tiek savijautą, dar smagiau). Beje, labai lengva derinti su visokiausia apranga: tiek į darbą, tiek laisvalaikiu.Linkime ir jums atėjusį rudenį praskaidrinti labai šviesiu pirkiniu!