Žinote, apie ekologiją aš galvoju dažnai. Tada, kai perku naujus daiktus namams, dvejoju, ar vartoju ne per daug, ar tikrai man ir mano vaikams visko reikia bei stengiuosi išvengti nereikalingo pirkimo. Tada, kai renkuosi drabužius vaikams, stengiuosi, kad jie visą savo gyvenimą atitarnautų efektyviai, todėl visada, juos išaugus, perleisžiame mažesniems, taip pat nutinka ir su žaislais, ir visa vaikiška technika. Be abejo, rūšiuoju šiukšles, nors čia dar tikrai būtų, kur tobulėti.

Kalbant apie kosmetiką, iki šiol dažniausiai rinkdavausi tokią, kuri palanki man ekologiška, sauganti mano odą, bet apie gamtą tuo metu galvodavau mažai. Kartais mus nuo gerų darbų sustabdo būtent tai, kad galvojame, jog jiems prireiks daug mūsų pastangų, prarasime savo komfortą ar paaukosime sau patinkamus dalykus.

Kai pamačiau kosmetiką Solidu“, likau suintriguota nuo pirmo žvilgsnio. Jos gamintojai akcentuoja, kad rinkdamiesi tokį produktą, jūs rūpinatės gamta, nes jų sukurtos priemonės nėra įpakuotos plastiko buteliuose. Turbūt, užtektų pažiūrėti į daugumos šeimų šiukšlių dėžes ir pamatytume, kiek nereikalingų buteliukų išmetame kas mėnesį.

Mes, moterys, atlikdamos įvairiausias moteriškas procedūras, dažnai tikimės ne tik pagražėti, atjaunėti, bet ir norime mėgautis kvapu, konsistencija, galbūt net prabanga. Galiu jus patikinti, kad šiuo aspektu, pasirinkus tokią netaršią kosmetiką, neprarasite nė vieno iš minėtų malonumų. Solidu“ kosmetika supakuota į gražias ir stilingas, dovanoms itin tinkančias dėžutes, tad drąsiai galite pradžiuginti drauges ir jas taip pat paskatinti rinktis draugiškesnius sprendimus. Be to, šios priemonės tikrai yra aromatingos, nes jų sudėtyje yra daug natūralių ekstraktų, kvapnių aliejų. Kad jau prakalbome apie sudėtį, tai man itin patiko tai, kad didžiąją dalį ingredientų gali iššifruoti ir suprasti visai su chemija nesusiję žmonės. Tai įvairūs, mums žinomi, eteriniai aliejai, sviestai, vitaminai. Čia nerasite mūsų taip vengiamų parabenų ar Natrio Lauryl-sulfato, žinoma, ir iš natūralių ingredientų pagamintas priemones reikia atsirinkti ir pritaikyti sau tinkamas.

Štai kodėl galima rinktis skirtingus šampūnus. Vieni jų pritaikyti riebesniems plaukams, tokius išsirinkau aš, o kiti labiau skirti plaukų stiprinimui, juose galima rasti net mums taip pažįstamų lietuviškų dilgėlių ekstraktų ir itin prabangių aliejų. Ši kosmetikos gamintoja siūlo ne tik šampūnus, bet ir kondicionierių, kurio panaudojimas universalus – viena jo pusė skirta plaukų galiukams, o kita šaknims, kad jų neapsunkinti. Mums labai patiko ir lūpų balzamas, kurio sudėtyje daugybė aliejų ir kurį užtepus ant lūpų drauge jusite malonų mėtų šaldomąjį poveikį.

Itin įdomus produktas šios firmos muilas, kurį galite naudoti tiek rankoms, tiek visam kūnui ar net veido valymui. Jis sukurtas iš aktyvintos anglies ir arbatmedžio aliejaus, todėl pasižymi antiseptiniu ir šveičiamuoju poveikiu.

Kai kam nors papasakoju apie šiuos produktus, visiems pirma iškyla klausimas, ar tokius produktus lengva naudoti, ar pavyksta patogiai juos paskirstyti ant plaukų. Iš tikrųjų, juos naudoti labai paprasta: aš tiesiog sudrėkinu plaukus ir ant jų braukiu norimas priemones, kurios kaipmat suputoja susitikusios su drėgme. Putojimo išties pakanka, kad nedideliu kiekiu greit ir skalsiai išplautume plaukus. Dvipusiu kondicionieriumi naudotis taip pat lengva. Iš pradžių šaknis juo tepdavau nedrąsiai (priminsiu, kad viena jo pusė skirta plaukų šaknims, o kita galiukams), nes bijodavau, kad plaukai apsunks, bet dabar tai darau visiškai pasitikėdama. Ir, aišku, jums labiausiai smalsu sužinoti, ar ši kosmetika išties veikia? Tikrai, esu turėjusi įvairiausių natūralių priemonių, kurios būdavo labai palankios sudėties, bet savo funkcijas atlikdavo vargiai. Esu turėjusi ir išties brangių plaukų priežiūros priemonių, tačiau ir jos nesuteikdavo kainos atitinkančio efekto. O štai šiomis priemonėmis esu išties nustebinta. Jau plovimo metu jaučiasi, kad plaukai nesivelia, lieka glotnūs, o ir juos išdžiovinus, lieka nepasipūtę, švelnūs. Labai tikiuosi, kad šis pojūtis liks ir ilgiau naudojant šias priemones, tad pažiūrėsim, pamatysim ir jums papasakosim!

Artėjančiam švenčių maratonui pasigražinusios,

Lieknos Bitės