20180913_142239_0001

Su kita Bite juokiamės, kad dabar tai būsime tokios gražios, kaip Paris Hilton ar Eva Longoria, o sakome taip ne pačios sugalvojusios, o dėl to, kad šį kartą savo grožio laboratorijoje bandome profesionalias plaukų priežiūros priemones, kurias sukūręs stilistas ir rūpinasi šių garsių gražuolių šukuosenomis.

Nors mūsų, Bičių, plaukai visiškai skirtingi viena mūsų tamsiaplaukė, kita šviesi, tačiau abi turime tą pačią problemą: itin sausus plaukus. Neabejojame, kad ir dauguma jūsų turite panašių problemų, tad dalinamės savo patirtimi!

Viena mūsų bandė MARC ANTHONY MOROCCO“ plaukų šampūną ir kondicionierių, kurie būtent ir skirti sausiems, pažeistiems, silpniems plaukams prižiūrėti (taip, itin karšta saulė, jūra ir skubėjimas tikrai padarė savo). Priemonės labai malonios naudoti, puiki tekstūra, neintensyvus, tačiau malonus kvapas ir skalsumas (vis neįprantu, kad šampūno pakanka išties mažiau nei įprastai) pagrindinės šių priemonių savybės. Džiugina ir sudėtis, kurioje nėra sulfatų, parabenų ar SLS – tai jau tampa pagrindiniu mūsų reikalavimu renkantis kosmetiką Taip pat priemonės praturtintos Maroko argano aliejumi, todėl maitina plaukus, gerinant jų būklę tiek iš vidaus, tiek vizualiai.Labiausiai mane nustebino Marc Anthony Grow long strengthening“ plaukų purškiklis, kurio efektas akivaizdus nuo pat pirmojo pabandymo. Tvarkydama savo plaukus privalau juos arba tvarkingai džiovinti, ar bent jau iššukuoti pakedenant drėgnus, tačiau pastarasis variantas anksčiau būdavo itin nemalonus. Drėgnus plaukus šukuojant, jie veldavosi, jausdavosi pešimas, o štai vos kelis kartus papurškus naująja priemone, plaukai akimirksniu tampa slidūs ir puikiausiai pasiduoda šukoms. Džiaugiuosi ne tik šiuo efektu, bet ir tuo, kad priemonė maitina plaukus ir skatina jų augimą.

20180913_142840_0001

Kita Bitė šiuo metu labai kovoja su slenkančiais plaukais (po nėštumo jie itin jautrūs, pažeidžiami), tad kosmetikos priemones, skirtas jiems, renkasi atidžiai bei atsakingai. „Eurokos“ parduotuvėse atrasti „Marc Antony Macadamia Oil“ plaukų šampūnas ir kondicionierius „Repairing“ man patinka ne tik dėl to, kad puikiai atlieka pagrindinę savo funkciją – valo galvos odą, tačiau po jų plaukai lengvai išsišukuoja, yra paklusnesni. Neapsunkinantis plaukų makadamijos riešutų aliejus ir bambuko ekstraktas atkuria bei stiprina plaukus, o tai labai svarbu tokiais etapais, kai plaukai itin jautrūs. Tiesa, be geros plaukų kosmetikos į pagalbą pasitelkiau ir maisto papildus, bet šį kartą ne apie juos. Konkrečiai šis, mano naudojamas šampūno ir kondicionieriaus duetas, dargi ir tausoja plauko spalvą. Man, nuolat šviesinančiai plaukus, tai taip pat labai aktualu.

Kita priemonė, kurią taip pat naudoju jau kuris laikas – skirta plaukų formavimui. Tai „Marc Antony Dream Waves“ plaukų purškiklis. Nežinau, ar jis veiksmingas toms, kurių plaukai tiesūs it styga, tačiau maniškiams, kurie nepaklusnūs, nedailiai išsirangę, ir kuriuos kasdien tiesiog privalu formuoti – ši priemonė labai tiko. Ji padeda užfiksuoti ir išlaikyti švelnias garbanas. Man patinka, kad purškiklis plaukų „nesukietina“, neuždeda nenatūralaus blizgesio ir nėra lipnus (kai kurioms tokio tipo priemonėms tai labai būdinga). Beje, purškiklio sudėtyje yra hidrolizuoto šilko ir vitamino B5, kurie saugo bei drėkina plaukus.

Linkime kasdien savimi pasitikėti ir nepamiršti pasilepinti grožio procedūromis!

Lieknos Bitės