Nors už lango „kanda“ dar ir koks šaltukas, tačiau širdyje jau tikras pavasaris. Norisi šilumos, spalvų, saulės, žalios žolės ir lengvesnių patiekalų. Man pavasario laukimas dargi ir labai stipriai asocijuojasi su tuo, kad už kelių savaičių turi gimti antroji mano dukrytė. Žinau, kad tada laiko sau liks gerokai mažiau, tad pavasarinį atsinaujinimą pradėjau jau dabar. Štai keli mano TOP‘ai, kuriais labai noriu pasidalinti ir su jumis.

Ryški lauko apranga. Nemeluosiu – labai pavargau nuo juodų ir pilkų atspalvių. Mano nuomone, pavasarį jų tiesiog būtina atsisakyti ir paslėpti kuo giliau į spintą. Lietuvoje šiltas periodas ir taip pralekia akimirksniu, tad juo mėgautis tiesiog būtina. Prieš mėnesį internetu užsisakiau naują pavasarinę striukę ir batus. Taip, taip, jie LABAI ryškūs. Nusprendžiau, kad melsva odinė stiukytė puikiai tiks ir pagyvins bet kokį aprangos derinuką (net ir nuobodų), o ryškiai geltoni baltai švies iš toli. Beje, rinkausi lygiapadžius, mat laukia daug kelionių su vežimėliu, o tam tiesiog būtina patogi avalynė.Odai padėsianti atsigauti kosmetika. Daugelis moterų pavasarį labai vargsta, kol oda atsigauna ir atrodo taip, kaip mes svajojame – lygi, švytinti, be dėmių, paraudimų ar spuogelių. Man šiais metais tenka kovoti ne tik su šalčio padariniais – išsausėjimu, šerpetojimu, tačiau ir su siaučiančiais hormonais. Dėl jų kartais atsiranda neaiškių bėrimų ar dėmelių. Būtent dėl šių priežasčių rinkausi raminantį „Ducray“ firmos „Keracnyl“ veido kremą ir gelį. Mano svarbu buvo, kad kasvakar galėčiau odą ne tik švelniai nušveisti ir išvalyti, bet ir padengti kremu, kuris gerai įsigertų, drėkintų ir odą nuramintų. Po kelių savaičių bandymų galiu pasakyti, kad „Ducray“ firmos kosmetika man išties tiko. Pirmiausia – dėl to, kad yra nedirginanti odos, bekvapė, gelis valo išties švelniai, todėl nebijau juo kasvakar nuprausti odą. Beje, jis tinka ne tik veido, tačiau ir viso kūno priežiūrai (manoji pakuotė gana didelė – 200 ml). Kremo efektyvumą pastebėjau jau po pirmos savaitės. Jis labai veiksmingai padėjo kovoti su nedideliais spuogeliais, kurių pastaruoju metu atsirasdavo itin dažnai. Taigi, mielosios, mano nuomone, pavasarį neužtenka atnaujinti savo drabužinės – veido ir kūno priežiūrai būtina taip pat skirti daug dėmesio.

Pasipuošusios kojinės. Gal iš manęs ir juoksitės, tačiau tokia nedidelė aprangos detalė gali pagyvinti visą įvaizdį. Seniai ieškojau tokių „pasipuošusių“ kojinių, kurios tiktų tiek prie kelnių iki kauliukų, tiek prie suknelių ar sijonų. Mano vyras juokiasi, kad aš kaip šarka – svarbu, kad blizgėtų. O taip, pavasario metu toks blizgesys, mano nuomone, tiesiog privalomas.img_20180320_105301Pastelinių spalvų suknelės ir sijonai. Jei lauko aprangą rinkausi labai ryškią, viršutinius drabužius derinsiu kiek švelnesnių – pastelinių – spalvų. Savo garderobe jau turiu kelias sukneles, kuriomis taip ir norisi greičiau puoštis, nes jos lengvos, švelnios. Man pavasarį vienas gražiausių aprangos akcentų – gėlės, tad, aišku, ir suknelės lyg nužengusios iš pievos.

Kuprinė. Jei visą žiemą mieliau renkuosi rankines, tai, atėjus pavasariui ir vasarai, pirmenybę teikiu kuprinėms. Vieną jų jau užsisakiau, o dar kelias esu nusižiūrėjusi. Juokiuosi, kad gerai, jog viskas keliauja per kurjerius tiesiai į namus, kol vyras darbe, kitu atveju vargšą ištiktų širdies smūgis pamačius, kiek visko paskutiniu metu užsisakau. Na, bet juk naujas sezonas – labai norisi atsinaujinti, kaip ir tai gamtai. Man, mamytei, kuprinė yra vienas patogiausių būdų laikyti visus savo ir dukrytės daiktus. Joje telpa tiek daug, o, nešant vaiką rankose ar stumiant vežimėlyje, labai patogu, kad ji ant nugaros, o ne kažkur „malasi“ ant peties. Beje, pastaruoju metu tiek daug stilingų, elegantiškų ir gražių kuprinių, kad jos visai nenusileidžia rankinėms. Manoji, vėlgi, gana ryški – mėlyna (derinau prie striukės).screenshot_20180320-102134Pavasarišku įkvėpimu besidalinančios,

Lieknos Bitės