Jau kurį laiką pastebėjau, kad mano draugė Bitė ko tai blogos nuotaikos. Netrukau išsiaiškinti, kad ją spaudžia įvairiausi darbai darbeliai, kuriuos tenka visus suspėti tuo pačiu dar neužbaigus atostogų  sezono (jų šeima labai aktyvūs ir nė dienos nepraleidžia be svečių, išvykų ir kitų progų). Tokiu tempu gyvenant nesunku prarasti gerą ūpą, tačiau aš žinau, kas besibaigiančių atostogų liūdesį ir slegiančią darbų naštą kaip mat praskaidrins. Ogi, stilingi dalykėliai!

Mane ruduo įkvėpė daugiau laiko praleisti moteriškai: pavartant namų įrengimo žurnalus, paskaitant knygą ar net pažiūrint kokią įkvepiančią moterišką laidą. Vis dažniau įkišu nosį ir į parduotuves, juk taip norisi atnaujinti savo šiltojo sezono garderobą. O labiausiai užsimaniau kokių spalvingų ir labai moteriškų aksesuarų, todėl vieną gan niūroką rytą pradėjau su kompiuteriu, puodeliu karštos arbatos ir nerūpestingu „pasivaikščiojimu“ po virtualias parduotuves.

Turbūt kiekvienai žinomas jausmas, kai pamatai kokią grožybę ir jau žinai, kad tai yra TAI! Taip man nutiko, kai aptikau svajingai.lt parduotuvėlę, kur radau tai, ko šį sezoną taip troškau – gausybę spalvų, skirtingų stilių ir nuotaikų kupinų daiktų daiktelių. Juk mums kartais reikia tiek nedaug, kad aukštyn pakeltume pavargusią mamišką nosį.

Nusprendžiau, kad nėra geresnio būdo pradėti dieną nei gauti gražių dovanų, tad, nors ir ankstyvą rytą, kitai Bitei liepiau išsirinkti dovaną – piniginę. Net per žinučių programėlę galėjau justi, kaip „atkuto“ mano draugė ir atsiuntė nuorodą, ką išsirinkusi. Nė kiek nenustebau, pamačiusi, kad jos rudeninis noras – spalvinga moderni piniginė. Su drauge dažnai juokiamės, kad mūsų skoniai visiškai skirtingi (gerai, kad šioje parduotuvėlėje galėjome abi išsirinkti tai, ką mėgstame, nors mums patinka visai skirtingi dalykai), tačiau jau beveik visada galime nuspėti, ko trokšta kita. Jos išsirinkta „Dakota Horse“ piniginė masyvi, kad tilptų gausybė nuolaidų kortelių, užrašų ir dar visokiausių dalykėlių, neskaitant smulkių monetų ir kitų pinigų. Ji puošta moderniais, spalvingais geometrinių formų motyvais.

Tuo tarpu aš radau tai, kas man itin miela – labai moterišką, vintažinio stiliaus „1916″ piniginę su tarsi tapytais pastelinių spalvų gėlių raštais. Ši piniginė iš kolekcijos, kurią įkvėpė tam tikras menininkų judėjimas Didžiojoje Britanijoje. Manoji piniginė užsegama stilingu rudu dirželiu, o monetų skyrius užsegamas užtrauktuku, padabintu rausvu akcentu. Vien pažvelgus į ją mano nuotaika sušvelnėja ir kyla noras viską aplink save paliesti moterišku rūpesčiu.

Beje, šioje parduotuvėje radome begales įdomybių, kuriomis galima pradžiuginti ir vyrus, ir vaikučius, tad įtraukiame ją ir į savo Kalėdinių „taškų“ sąrašą, juk laikas netruks prabėgti!

Linkime rudenį pasitikti svajingai,

Lieknos Bitės