camera-791377_1920Tokių moterų kaip mes labai daug. Greičiausiai, ir tu viena iš jų, jei jau atsidarei šį straipsnį. Kasdien skubame lekiame – darbas, namų ruoša, laikas su vaikais, maisto gaminimas… Ir laiko pasimėgauti pavasarine saule nebelekia. Arba jo neužtenka tam, kad įdegis būtų toks, apie kokį svajojame.

Šiai metais nusprendėme, kad nelauksime atostogų dienos – rudo, šokoladiniu atspalviu švytinčio kūno norime čia ir dabar! Vaikščioti į soliariumus neturime laiko ir noro (esame tikros, kad jis turės neigiamą poveikį odos sveikatai ateityje), todėl, pasiklausinėjusios kelių draugių, kurios visada stebina tobulu įdegiu, sužinojome apie savaiminio įdegio kremą „Vita Liberata“.027Puslapyje www.vitaliberata.lt radome labai daug skirtingų priemonių, padedančių išgauti norimą odos spalvą, tačiau pirmam kartui išbandyti išsirinkome laipsniško poveikio losjoną „Self Tanning Gradual“. Lieknų Bičių laboratorija kibo į bandymus, abi Bitės, tik gavusios savo losjonus, užsidarė voniose ir po kruopštaus viso kūno šveitimo išbandė šią įdegio priemonę. Kokie mūsų pastebėjimais?

Kremas beveik neturi kvapo, lengvai tepasi ir įsigeria, dėl ko tikrai patogu tolygiai jį paskirstyti ant viso kūno (galima tepti net ir veidą). Tai priemonė, kuri veikia lyg du viename, nes ne tik tonuoja odą, bet ir ją drėkina. Viena mūsų, turinti bėdų dėl labai sausos odos, nustebo, kad net ir sausuose plotuose kremas įsigėrė. Beje, jis neištepė drabužių, nors tikrai prisilietė ne kartą.

Mes visada atidžiai išnagrinėja kiekvienos kosmetikos priemonės, kurią renkamės sudėtį (patariame tai daryti ir jums). Ne išimtis buvo ir „Vita Liberata“ losjonas. Mūsų verdiktas – puiki sudėtis, nes jame esantys augaliniai ekstraktai yra tik ekologiški, sertifikuoti. Pagal nepriklausomą „Think Dirty“ reitingo sistemą, kuri pateikia produktų bei jų ingredientų poveikį sveikatai įvertinimą skalėje nuo 1 iki 10, šis losjonas gavo 0 balų.  Kur 1 reiškia „geriausias“ („gryniausias“), o 10 – „blogiausias“ ( „labiausiai užterštas“). Nieko keisto, juk šioje įdegio priemonėje nėra parabenų, sintetinių kvapų, alkoholio, sultafų, silikonų, naftos priemaišų.044Losjonas papildytas ekstraktais, kurie visapusiškai naudingi odai, todėl galime džiaugti ne tik rudesne, bet ir sveikesne oda. Alijošius – drėkina, ramina, suteikia gaivinamąjį poveikį, Pantenolis – drėkina. Taukmedžių sviestas – minkštiklis, antioksidantas, kondicionuoja odą. Melionų ekstraktas – antioksidantas, ramina odą, avietės – atstato, drėkina, kondicionuoja. Ir tai tik dalis ekstraktų. Sudėtyje taip pat puikuojasi ginkmedžio, saldymedžio, vynuogių ir net haliurono ekstraktai.1Koks mūsų įvertinimas? Ši gudrybė tikrai veikia! Tai idealus variantas moterims, kurios nenori baltomis kojomis vaikščioti šviečiant saulei, o galimybių natūraliai įdegti neturi (o gal ir nenori). Viena mūsų, iš principo visai nenori „deginti“ savo odos tiesioginiuose saulės spinduliuose (jai nepatinka nei saulės kaitra, kurios organizmas visai netoleruoja, nei tiesioginių spindulių daromas poveikis odai), jai daug patrauklesnis variantas mėgautis SPA procedūromis tiesiog namuose ir turėti vasarišką įdegį. Tiesa, jei norite gražaus, efektyvaus, lygaus, natūralios spalvos efekto – rinkitės tik labai kokybiškus savaiminio įdegio produktus. Vienas tokių yra mūsų išbandytas „Vita Liberata“ losjonas, kurį rasite ČIA.