Nors stengiuosi maitintis sveikai, geriu daug vandens, naudoju tik kokybišką kosmetiką, vis tiek negaliu džiaugtis gražiai atrodančia oda. O kaip pavydžiu toms deivėms, kurių kūno oda glotni ir lygi, o dar jei saulės nubučiuota! Tuo tarpu maniškė itin sausa, perbalusi ir netekusi žvilgesio. O šių metų šventinių vakarėlių temos viena už kita blogesnės – vienur Latino, kitur indėnų vakarėlis. Šiais metais man visai nesinori dangstytis, noriu būti – karalienė! Kaip tariau, taip ir padarysiu. Pasirodo, šiuolaikinė kosmetika leidžia visokiausius stebuklus, tad ir aš radau išeitį, kaip atrodyti taip, kaip noriu. O tam visai nereikia būti profesionaliu visažistu, tereikia turėti tinkamas priemones.

Mano atradimas – momentinio poveikio kremas „Body Blur“ (radome www.vitaliberata.lt), kuriuo pakanka patepti norimas vietas, veidą, dekolte sritį ar kūną, ir iškart gali džiaugtis nepriekaištinga išvaizda. Kremas skalsus, tikiuosi, kad užteks dar ir pavasariui, kai norėsis prie sijono atidengti senai saulės mačiusias kojas, lengvai tepasi, bet netepa aprangos. Oda akimirksniu atrodo natūraliai rusva, o svarbiausia nematyti nedidelių jos netobulumų, pavyzdžiui, dėmelių, ji lengvai švyti (nebijokite, spindesys natūralus, be jokių nereikalingų blizgučių), o svarbiausi – yra pamaitinta ir jaučiasi itin maloniai. Nors nespėjome tuo įsitikinti, bet gamintojas sako, kad kremas atsparus vandeniui, tad galėsite pasipuošti net jei ketinate vakarėlio metu išsimaudyti sūkūrinėje vonioje.

Labiausiai man patinka kremo sudėtis (net jei vaizdas ir labai geras, produkto su kenksminga sudėtimi nesinori naudoti), jame nėra parabenų, sulfatų, ftalatų, tačiau jis papildytas taukmedžio sviestu ir kitais ekologiškais komponentais.

Kremą rekomenduojama dengti itin plonu sluoksniu ir gerai paskirstyti, tuomet jis geriau laiko bei užsifiksuoja. Beje, reikia turėti omenyje, kad tai priemonė kūno makiažui formuoti, todėl, kaip ir veido makiažo priemones, ją vakare reikia nuvalyti.Linkime Naujus metus pasitikti pasitikint savimi,

Lieknos Bitės