Parodykite moterį, kuriai nesinori pasipuošti. Visoms mums norisi, ypač tada, kai jaučiamės gerokai pavargusios savo kasdienybėje besistengdamos nudirbti visus mums skirtus darbus. O štai kad ir nedidelė grožio procedūra gali gerokai pakelti nuotaiką, šį savaitgalį man taip nutiko išbandžius naują grožio priemonę sveikesnį nagų laką „Benecos“, kuris buvo man labai malonus atradimas.

Prasidėjus Naujiems metams, kuriuos pradėjau nuo kelių nemažų tikslų, kurių tarpe dauguma susiję su sveikesniu gyvenimo būdu, ši grožio priemonė buvo pirmoji mano sąraše. Daugumą kremų ir kosmetikos mano lentynoje jau pakeitė sveikesnės alternatyvos, tačiau tokių nagų priežiūros priemonių dar nebuvau bandžiusi, tad iš nekantrumo net tryniau rankas. Šį „Benecos“ nagų laką nusižiūrėjau dėl jo sudėties: jį sudaro apie 90 procentų natūralių ingredientų, sudėtyje nėra žmogaus organizmui kenksmingo formaldehido, tolueno, ftalatų, kamparo ir kanifolijos. Formaldehidas gali sukelti vėžį, toluenas gali sutrikdyti nervų ir reprodukcinę sistemas, tad kenksmingų medžiagų nebuvimas priemonėse, kurias naudoju, yra man didelis privalumas.

Galima pagalvoti, kad tokia nagų priemonė gali skirtis savo norimomis savybėmis nuo mums įprastų, tačiau mano išbandytas lakas iš pažiūros niekuo nesiskyrė nuo anksčiau naudotų. Spalvos ryškios, gražios, lakas lengvai tepasi, o taip pat ir greitai džiūsta. Gamintojas rekomenduoja nudažytus nagus trumpam įmerkti į šaltą vandenį, tai džiuvimą dar paspartino. Tiesą pasakius, šis lakas nudžiuvo net greičiau nei anksčiau mano turėtieji. Kaina taip pat manęs neišgąsdino, www.livinn.lt parduotuvėje jis kainuoja apie 7 Eurus (kitose parduotuvėse šiek tiek brangiau), o juk paprastai vienos tokios priemonės užtenka tikrai ilgam laikui.

Linkiu ir jums, kad šiais metais jūsų grožis būtų draugiškesnis sveikatai,

Lieknos Bitės