Tikriausiai pastebėjote, kad kartas nuo karto mes pabėgame nuo mamiškų reikalų bei virtuvės atradimų ir pasislepiame vonioje. Taip juokauju apie mūsų apžvalgas, kuriose aprašome įvairius, moterims skirtus, grožio dalykėlius. Šį kartą būtent apie tokį prekinį ženklą, kurio produkciją turėjome galimybę išbandyti abi Bitės, norime jums šiandien papasakoti.

„Marbert“ kosmetiką atradome „Eurokos“ parduotuvėse (beje, šiuo metu jai taikomos labai didelės nuolaidos, tad tai pats geriausias metas kažką išbandyti). Šios kosmetikos linijos produktai yra pagaminti iš organiškai išaugintų ingredientų ir apdovanoti „Ecocert“ sertifikatu už natūralią ir ekologišką kosmetiką. Tai – vokiška produkcija, kas man asmeniškai asocijuojasi su kokybe (ir ne tik kalbant apie techniką, pavyzdžiui, įrenginėjant namus, rinkausi tik vokišką buitinę techniką, tik vokišką, aukštos kokybės šilumos siurblį ir t.t.). Šios, Vokietijoje jau 75 metus gaminamos, kosmetikos pasirinkimas išties didelis, tačiau pirmam kartui nusprendėme išbandyti tai, kas reikalingiausia kasdienei priežiūrai.

Pirmasis produktas, atsiradęs mano vonioje – „24 Aqua Booster“ veido kremas „Rich“. Prisipažinsiu, mane suviliojo pavadinimas, kuris žadėjo, kad ši priemonė užtikrins maksimalų veido drėkinimą. Neklydau. Šis riebus drėkinamasis veido kremas idealiai tinka vėsesniems oras, kai oda nuolat patiria temperatūrų skirtumų žalą, yra išsausėjusi ir pavargusi. Šios linijos priemonės ypatingos tuo, kad jų formulėje yra naudojamas „Hydro-Booster“ kompleksas. Į šį kompleksą įeina „Aquapront®“, hialurono rūgštis, vitaminas B3, taukmedžio sviestas bei kakavos sviestas. Šis riebus veido kremas didina natūralų drėgmės kiekį odoje, įsigeria į viršutinius odos sluoksnius ir drėkina juos visą dieną. Tai naujos kartos drėkinamoji veido odos priežiūros priemonė, papildyta trejų veikliųjų medžiagų deriniu, kurie padeda kovoti su pagrindinėmis išsausėjusios odos priežastimis: drėgmės trūkumu, funkciniais vandens apytakos veido odoje sutrikimais, padidėjusiu odos drėgmės praradimu. Tiesą pasakius, ryte ir vakare, pasitepus šiuo kremu, mano oda iškart pasijunta geriau (o ją po vonios procedūrų tiesiog traukia, be kremo negaliu ištverti nei 10 minučių). Ši priemonė riebesnės konsistencijos, tad jos užtenka visai nedaug, kad visas veidas būtų sudrėkintas. Taip pat noriu pagirti ir kremo kvapą – jis malonus, tačiau neįkyrus. Beje, nebūtume Bitės, jei nepažvelgtume ir į sudėtį – ji mums pasirodė gera (yra hialurono rūgšties, vitamino B, taukmedžio sviesto, kakavos sviesto).

Kita priemonė, be kurios jau neįsivaizduoju savo kasdienybės – veido valiklis. Mano šiuo metu naudojamas yra „Marbert Cleansing“. Jis tinka tiek akims, tiek ir visam veidui. Tiesa jį naudoju ne tik pagrindinei funkcijai atlikti (kitaip tariant, kosmetikai pašalinti), tačiau ir kasdieniam veido atgaivinimui bei sudrėkinimui. Juk būna dienų, kai kosmetikos nenaudoju, tačiau veidą vakare vis tiek valau (manau, kad iš aplinkos parsinešame labai daug nešvarumų, kurie nenoriu, kad liktų ant mano odos). Man labai svarbu, kad tokioje priemonėje nebūtų aliejaus, alkoholio, kvapiųjų medžiagų. Šis veido valiklis ne tik atitinka šį kriterijų, tačiau dar ir yra papildytas vitamino B5, kuris turi maitinančių ir tonizuojančių savybių. Beje, iš praktiškosios pusės pasakysiu, kad valiklio dydis ir naudojimas – labai patogūs. Jis – sandarus ir neprabėgantis.

Trečioji priemonė, kurią išbandėme – „Marbert Youthnow“ paakių ir blakstienų serumas. Kas sakė, kad jaunoms moterims tokios priemonės nereikia? Reikia ir būtinai kasdien! Man labai patinka tai, kad šis serumas atlieka dvigubą funkciją, nes atskirai laiko prižiūrėti blakstienas jau nerandu, o kai drėkindama paakius pamaitinu ir jas, lieku išties patenkinta. Be maitinančios funkcijos šis serumas dar ir stabdo senėjimo procesus. Išties džiaugiuosi, kad vis dar nematyti raukšlelių, kurios neretai jau pasirodo bendraamžių veiduose, tad stengiuosi, kad taip išliktų kuo ilgiau. Be to, ši priemonė taip pat švelnina ir patamsėjusius paakius, o kas paneigs, kad beveik visoms mums, auginančioms vaikučius ir kartu derinančioms kitas veiklas, nepasitaiko nuovargio ženklų. Man taip pat patiko ir pati serumo konsistencija, nes dažnai naudodama priemones akių zonai jaučiu perštėjimą, o naudojant šią – tik malonią gaivą.

edfLinkime, kad įtemptoje kasdienybėje nepamirštumėte ir pačios savęs,

Lieknos Bitės