Šiandien savo straipsnį tokia intriguojančia tema pradėsime nuo to, kad nors mūsų pavadinimas yra Lieknos Bitės (jis gimė dėl požiūrio į sveiką mitybą ir noro šmaikščiai pasivadinti) – mes esame normalios moterys, kurios, kalbant apie figūros linijas, tikrai turi, kur „tobulėti“. Ne paslaptis, kad ir pasportuoti mums reikėtų dažniau, bet greitas gyvenimo tempas, įvairūs pomėgiai ir laikas su šeima, draugais – šį reikalą vis nustumia kažkur tolyn. Mes, tiesa pasakius, dėl to visai neliūdime. Mylime save tokias, kokios esame, turime vyrus, kurie mums negaili gražių komplimentų, o ir nenorime būti kūno „kulto“ aukomis.

Tiesa, artėjant atostogoms ir išvykoms, kai pradedame dairytis maudymosi kostiumėlių, mintyse vis pagalvojame: „aha, šis netiks, nes labai išryškina pilvą“, „hmm, šis vizualiai sumažina krūtinę“ ir t.t. Taigi, taip ieškodamos, kas mums labiausiai tinka pagal figūras, ne tik atradome tikrą maudymosi kostiumėlių meką www.doti.lt, tačiau ir jums parengėme keletą patarimų, kurie padės išsirinkti jums labiausiai tinkantį maudymuką. Beje, jūsų teismui parodysime, kokiais maudymosi kostiumėliais mes šiais metais papildėme savo garderobą.

„Berniukiška“ figūra. Lieknas kūno sudėjimas, primenantis stačiakampio formą dėl plačių pečių.

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Jums būtina pabrėžti krūtinės sritį, todėl rinkitės tokį modelį, kuris būtų su „V“ formos iškirpte. Venkite įvairių dekoracijų, paraukimų, kaspinėlių ar karoliukų pečių srityje. Beje – jums geriau maudymosi kostiumėlis be petnešėlių nei su jomis.1Nedidelė krūtinė. Kas sakė, kad tai blogai? Dažnu atveju moterys pasakys, kad joms tik patogiau aktyviai leisti laiką, judėti ir dūkti su vaikais, tačiau, visgi, norisi, kad maudymosi kostiumėlis dar labiau neužmaskuotų krūtinės.

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Jums tiks toks, kuris pabrėžia viršutinę dalį – su ryškiais ornamentais, figūromis, printais, baltas (jokiais būdais ne juodas), gali būti su paraukimais, nėriniais, kitomis stilizuotomis detalėmis.2Norinčioms paslėpti liemenį. Vienos moterys tiesiog dievina demonstruoti savo pilvo presą, o kitos visai to nenori. Ir nebūtinai todėl, kad ant jo pūpso kelios ringės. Būna, kad tiesiog po gimdymo oda ne tokia lygi, pasitampiusi.

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Pilvuką paslėps vientisas maudymosi kostiumėlis. Jei norite, kad efektas būtų liekninantis – rinkitės vienos spalvos (geriausia – pastelinių atspalvių) su klostėmis ar paraukimas liemens srityje. Prioritetą teikite kostiumėliui, kurioje sudėtyje būtų elastano – jis geriau prispaudžia pilvuką. 3Kai norisi krūtinę kažkiek paslėpti. Putli krūtinė – didelis pliusas, tačiau, renkantis maudymosi kostiumėlį, daugelis moterų nori, kad jis būtų ir labai patogus, nevaržytų judesių.

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Jums reikia rinktis tik iš labai kokybiškų maudymukų su tvirtomis (gali būti stambesnėmis) petnešėlėmis, kurios prilaikytų krūtinę. Jei norite viršutinę kūno dalį vizualiai sumažinti – rinkitės tamsesnius, žemės atspalvius, jei subtiliai pabrėžti – horizontalius raštus.4Žemaūgėms. Jei esate nedidelio ūgio ir svajojate, kad paplūdimio drabužiai jums vizualiai suteiktų bent kelis centimetrus, jums atidžiai reikia rinktis apatinę maudymosi kostiumėlio dalį.

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Jums reikia ieškoti tokių maudymosi kelnaičių, kurių iškirpimas ties klubais būtų kuo gilesnis. Ūgio pridės ir vertikalūs geometriniai piešiniai ar printai, o, analogiškai, netiks horizontalūs. Beje – venkite maudymosi kostiumėlių su šortukais.5Platūs klubai ar putlus užpakaliukas. Jokia naujiena, kad daugelis moterų labiausiai nėra patenkintos būtent šia savo kūno vieta (pietietės, aišku, iš mūsų tik pasijuoktų). Maudymosi kostiumėlis gali išryškinti apatinę dalį arba, atvirkščiai, subtiliai ją sumažinti.

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Nukreipkite dėmesį ten, kur jums palankiau – į viršutinę kūno dalį (krūtinę, pečius, liemenį). Rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio liemenėlė būtų labai spalvinga, ryški su įmantriais raštais. Apatinė dalis turėtų būti ramių atspalvių, vienspalvė, uždaresnio modelio.8Būtent www.doti.lt parduotuvėje po ilgų apžiūrinėjimų, matavimųsi (jie prekiauja ne tik internetu, bet turi ir parduotuvę Vilniuje) mes, abi Bitės, išsirinkome savuosius maudymosi kostiumėlius. Viena mūsų – itin liekno kūno sudėjimo (prisipažinsiu, kartais drabužius net perku paauglių skyriuje), todėl išsirinko baltą dviejų dalių maudymosi kostiumėlį su mėlynomis linijomis. Jis ne tik pakelia ir išryškina krūtinę, tačiau ir suteikia formoms šiek tiek apimties, o tikslas būtent toks ir yra.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAKita Bitė pirmą kartą gyvenime įsigijo vientisą maudymosi kostiumėlį. Seniau maniau, kad tai nėščiųjų ir pagyvenusių moterų drabužis, tačiau šiais metai jis labai madingas, taip pat – itin patogus. O tai man, mažos, judrios mergaitės mamai – itin patogus reikalas. Rinkausi tokį, kuris šviestų iš toli (smaragdinės jūros atspalvių), ir idealiai tiktų prie įdegusio kūno.liekdsc04556Beje, jei ir jūs dairotės savojo maudymosi kostiumėlio (juk geri orai vis tiek kažkada ateis), siūlome užsukti į www.doti.lt. Čia pasirinkimas toks didelis, kad kažką ras kiekvieno skonio ir sudėjimo moteris.

Nuostabių vasariškų akimirkų linkėdamos,

Lieknos Bitės