dsc08997Prisipažinsime – rankines mes mėgstame dažnai keisti. Dažniausiai jų kaita susijusi su metų laikų permainomis. Taip nutiko ir šį pavasarį, vis žiūrėjau į savo tamsią rankinę ir galvojau: „ne, ne, tu visai netiksi prie lengvų suknelių ir ryškių aksesuarų“. Taip po truputį pradėjau ieškoti, kas ją galėtų pakeisti ir radau „Ypsiuke“ rankinių bei kuprinių parduotuvėlę internete.

Kadangi retai kur keliauju viena, dažniausiai mane lydi abi dukrytės, tad rankinės ieškojau labai talpios, patogios, pasteliškai romantiškos ir, aišku, kokybiškos, kad atlaikytų visą mantą, kurią nešiojuosi su savimi. O sutalpinti tenka tikrai daug: gertuvėlės, užkandžiai, sauskelnės, drėgnos servetėlės, piniginė, užrašinė, namų bei automobilio raktai, kosmetika, akinių dėklas, neretai – dar ir kompiuteris. Kitas man svarbus kriterijus – rankinė turėjo būti su papildomu dirželiu, kad ją būtų galima užsimesti ant peties (juk abi rankos dažniausiai būna užimtos).dsc09005Dar vienas pageidavimas – papildomos kišenėlės, pageidautina – bent viena išorėje telefonui, kad nereikėtų kuistis norint jį greitai surasti. Nors norėjau šviesios, tačiau nepamiršau ir to, kad rankinė turi lengvai valytis (tikriausiai žinote, ką reiškia, kai aplinkui vis sukiojasi keturios nuo sausainių ar bananų nutepliotos rankos). Nors kriterijų buvo išties daug, tačiau simg_20180503_120731avąjį variantą radau. Beje, šį sezoną pirkau ir kuprinę, tačiau ją dažniausiai imu ten, kur nėra tikimybės, kad galiu būti apvogta. Nejaukiai jaučiuosi, kai visi svarbiausi daiktai yra man nematomoje zonoje.

 

„Ypsiuke“ puslapyje radau išties didelį rankinių pasirinkimą: ir didelių, ir mažų, ir pastelinių, ir tamsių, apvalių, griežtesnių formų, su nedidele rankena, su papildomais dirželiais ir t.t. Manoji rankinė – švelniai rožinės spalvos. Ji labai talpi, lengvai valosi, turi net kelis nedidelius papildomus skyrelius.

Kita Bitė mėgsta blizgesį, tad taip pat šioje parduotuvėlėje rado grietinėlės spalvos rankinę su geležiniais intarpais. Ji kiek mažesnė ir labiau oficialaus stiliaus, nes skirta bus ne laisvalaikiui, o darbiniams susitikimams, kurių šią vasarą nusimato labai daug. Patikrinusi įsitikinau, kad ir į ją tilps viskas, ko reikia darbui – užrašinė, kompiuteris, gertuvė ir net priešpiečiams skirti sveikuoliški batonėliai.dsc08978Kadangi labai vertiname jaunas mamas, kurios be motinystės sugeba derinti ir kitas veiklas, yra verslios ir aktyvios, norime jums trumpai papasakoti, kas slepiasi už „Ypsiuke“ rankinių. Tai Inga, auginanti beveik 11 mėnesių dukrytę Milaną. „Iki motinystės atostogų dirbau su pardavimais susijusį darbą, o gimus dukrytei norėjau užsiimti papildoma veikla, tai nusprendžiau ir toliau tęsti savo mėgstamą darbą. Kadangi rankinės yra mano silpnybė, man vis reikia ir reikia naujos, nes viena labai graži, kita talpi, o dar ir kuprinės, kurios puikiai tinka pasivaikščiojimams su dukryte, tai vyras pradėjo juokauti, kad gal tu jau pradėk jas pardavinėti… Na taip ir atsirado manoji internetinė parduotuvė, tik ne su mano dėvėtomis rankinėmis, o naujomis bei labai stilingomis“, – trumpai apie save papasakojo jauna verslininkė.

dsc08991

Tiesa, mes atkreipėme dėmesį, kad šioje parduotuvėlėje vyrauja gana nedidelės kainos. Rankinę ar kuprinę galima įsigyti maždaug už 20–50 eurų. O ir lakstyti parduotuves nereikės, nes prekes jie visoje Lietuvoje pristato tiesiai į namus. Ar gali būti patogiau mamai, taupančiai savo laiką ir niekur nespėjančiai?

Jei ir jūs ieškoti naujos rankinės ar kuprinės, rekomenduojame apsilankyti šioje krautuvėlėje: https://m.facebook.com/ypsiukelt/

Mamoms linkinčios išlikti stilingomis,

Lieknos Bitės