Kad jūs žinotumėte, koks malonumas mums, moterims, savo laboratorijoje išbandyti įvairiausius sveikesnius grožio atradimus! O dar kai visi mūsų išbandomi produktai tokie skirtingi. Palikusios valandėlei vaikus tėvelių priežiūrai, su didžiausiu nekantrumu užsidarome vonioje ir pradedame mūsų laboratorijos darbus. Atidžiai uostome, tepame ir stebime, o po to viską skubame aprašyti, kad ir jūs galėtumėte išsirinkti sau patinkančius produktus. Šį kartą išbandėme ŽJ rankų darbo kosmetiką.Ši kosmetika sužavės pačias tikriausias sveikų produktų gerbėjas. Jei skaitant daugumą, net ir sveikesnių, produktų etikečių vis tiek į pagalbą telkiatės googl‘ą, bandant suprasti apie sudėtinių medžiagų kilmę ir poveikį jūsų sveikatai, tai ŽJ rankų darbo kosmetikos etikečių turinį iššifruos net ir chemijos pagrindus spėjusios pamiršti moteriškės. Mūsų išbandyto šampūno pagrindą sudaro žalioji arbata, bazė, medus, ylang ylang eterinis aliejus (o juk jis taip tinka moteriškoms savybėms pažadinti), jį papildo skystasis šilkas ir provitaminas B5.

Šią kosmetiką gaminanti Živilė patikina, kad medus plaukams suteiks žvilgesio, maitins, drėkins, o žalioji arbata nuramins galvos odą, skatins plaukų augimą, minkštins ir stiprins plaukus, mažins pleiskanų atsiradimo tikimybę, šilkas suteiks plaukams švelnumo, palaikys drėgmę, o štai provitaminas B5  plaukus sustiprins. Beje, Živilė pataria, kad plaukui reikia leisti priprasti prie šios natūralios priemonės, tai įvyksta per 2–3 plovimus.

Tačiau mano plaukams, kurie su natūraliomis plaukų priemonėmis draugauja jau senokai, priprasti nereikėjo. Iškart po plovimo pajutau, kad plaukai žvilga, yra švelnūs, lengvai iššukuojami, tad šampūno poveikiu likau tikrai patenkinta. Turiu taip pat pastebėti, kad šampūno kvapas labai malonus, bet neintensyvus. Na, nemėgstu, kad mano naudojamos priemonės kvepėtų braškėmis ar saldainiais, tačiau švelnus, malonus aromatas – praskaidrina rytą.Jei ir jūs rūpinatės, kad plaukai ar oda būtų pamaitinti ir išpuoselėti, Živilės kuriamus gėrius rasite ČIA.