dsc09986Tik neverskite manęs slampinėti po prekybos centrus. Galiu valandų valandas nukulniuoti parko takeliu stumdama vežimą, kelionėse nueiti dešimtis kilometrų, tačiau tipenimas po parduotuves – ne man. Teisybę pasakius, kažkada visai patiko, tačiau dabar daug mieliau renkuosi kitą alternatyvą – elektronines parduotuves. Mamos, auginančios nedidelius vaikus, ar tos, kurios kasdien turi daug veiklos ir atidžiai skaičiuoja laisvas valandėles – mane, tikriausiai, puikiai supranta. Taigi, šiandien jums papasakosiu būtent apie tokį savo atradimą – elektroninę parduotuvę visai šeimai www.apatinukai.lt.

Neapsigaukite dėl jo pavadinimo, čia išties rasite ne tik labai seksualius, stilingus, patogius apatinius, tačiau ir daug, daug kito gėrio, kuriam mes, moterys, esame neabejingos. Taip ir mes su kita Bite pasiskirstėme – ji bandys moterims skirtą asortimentą, o aš apdovanosiu savo vyrą nauju kombinezonu. Puslapiu labai paprasta naudotis, o prekės į namus atkeliauja vos po kelių dienų.Pradėsiu nuo vyriško asortimento, o konkrečiai – kombinezono, kurį padovanojau savo vyrui.37631226_1889192821101987_6606332971731386368_nPasirodo, tai lietuvių gamintojo „Sofa Killer“ gaminys, kurio sudėtis tiesiog puiki – 95 proc. medvilnė ir tik 5 proc. elastanas, tad drabužis ne tik labai patogus, nevaržantis judesių, tačiau ir itin malonus bei sveikas odai. Vidinę dalį sudaro švelnus pūkelis, kuris kombinezonui suteikia šilumos ir, mano nuomone, idealiai tinka lietuviškoms vasaroms, kai vakare atvėsta ir, norint likti lauke, norisi įlįsti į šiltą bei jaukų drabužį. Mano vyras praktiškas (tai, matyt, „ateina“ su tapimu tėčiu), tad išsirinko tamsiai pilkos spalvos kombinezoną, kuris yra visiškai neteplus. Šio drabužio patogumui jis skyrė 10 balų ir jau niekur su juo nesiskiria – pasiima ir prie ežerų, ir į pajūrį, ir kas vakarą užsimeta, kol sėdime terasoje.

www.apatinukai.lt puslapyje kombinezonų pasirinkimas išties didelis – nuo storesnių (tokių, kaip mūsų išsirinktas), skirtų tiek vasarai, tiek žiemai, iki plonyčių veliūrinių, idealiai tinkančių net ir šiltesnėmis dienomidsc09990s. Daugelis jų – „unisex“ stiliaus, tad puikiai tinka ir jai, ir jam (tiesa, mūsų su vyru dydžiai skirtingi, tad jo kombinezone aš „paskęstu“, tačiau jau svajoju tokį išsirinkti ir sau). Puslapyje radau ir kombinezonų su papildomais priedais, pavyzdžiui, užtrauktuku nugaroje arba kailiniu kapišonu (atrodo labai stilingai!). O kur dar vasariniai kombinezonai moterims, kuriuos sudaro sujungtas švarkelis-palaidinė trumpomis rankovėmis ir šortai. Tokio įsinorėjau ir sau keliaujant prie ežerų. Beje, kombinezonų čia rasite net ir vaikams.Kaip ir minėjau, kita Bitė iš www.apatinukai.lt išsirinko „LivCo“ firmos naktinukų ir chalatėlio rinkinį. Tokį, kuris kiekvienai moteriai leis jaustis gražia, pasitikinčia savimi. Dažnai girdime stereotipus, kad mamos taip save užmiršta, kad dėvi tik nudrengtus naktinius, o savaitę neplautus plaukus suka į kuodus. Mes su šia nuomone-stereotipu nesutinkame ir sakome: mylėti save ir kasdien jaustis gražia privalome net ir būdamos mamos. Juk vis tiek išliekame moterimis, kurioms tokios smulkmenos kaip švelnūs, dailūs naktinukai – suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi.naktiniai1

Naktinukai iš mūsų išbandytos el. parduotuvės atkeliavo labai gražioje dėžėje, kuri puikiai tinka ir tuo atveju, jei norite rinkinuką padovanoti (vyrai, sukluskite!). Tiek naktinukai, tiek chalatas – labai švelnūs, malonūs odai, tuo pačiu – patogūs. Man visada tokie lengvučiai, vasariniai chalatėliai asocijuojasi su elegancija, patrauklumu. Šie – dargi ir prabanga dvelkiančios tamsiai mėlynos spalvos bei dekoruoti dailiais nėriniais. Žodžiu – labai moteriška ir patrauklu.

Nors www.apatinukai.lt asortimentą išbandėme pirmą kartą, tačiau tiek mes, tiek Bičių vyrai liko labai patenkinti. Tikrai žadame čia dar ne kartą grįžti ir išbandyti kitas jų prekes (o čia visko pilna – nuo apatinių drabužių, kombinezonų ar naktinukų iki maudymosi kostiumėlių).