Turbūt kiekviena iš mūsų turime draugę, kuri žino, kaip ir kokiais šepetėliai ant veido užtepti makiažo pagrindą, pudrą (ar net kelias), skaistalus ir dar daugybę produktų. Deja (o gal atvirkščiai, ačiū dievui), aš į tai žiūriu gerokai paprasčiau. Kasryt makiažui turiu, geriausiu atveju, 10 minučių, per kurias noriu suspėti pasirūpinti tiek veido oda, tiek paryškinti akis bei lūpas. Nors laiko nedaug, bet makiažas man svarbus, juk tomis dienomis, kai palieku savo mažylius darželiuose ir tampu ne vien mama, man tenka sutikti daugybę skirtingų žmonių ir jų tarpe jaustis komfortiškai, o tam moteris turi jaustis ir graži. Todėl šiandien Bičių grožio laboratorijoje pristatysiu tokią priemonę, kuri atitinka net kelis mano keliamus reikalavimus: kokybę, efektą (netgi ilgai išliekantį!) ir praktiškumą.

Trystal3 pudrą www.vitaliberata.lt parduotuvėje buvome nusižiūrėjusios jau senokai (viena iš mūsų girdėjo itin gerus atsiliepimus), o rudens oro išblukinta ir spalvą praradusi oda paskatino ją kuo greičiau įsigyti ir išbandyti. Tad apie viską nuo pradžių.

Sudėtis. Tai vienas griežčiausių kriterijų, kurie man leidžia pirkti arba ne kokią nors kūno priežiūros priemonę. Naudodamosi internete prieinamomis žiniomis, patikrinome visus šios pudros ingredientus ir visi jie buvo įvertinti kaip saugūs, sudėtyje nebuvo konservantų. Be to šioje priemonėje nėra aliejų, o tik tokios sudėties kosmetika yra tinkama mano odai, nes kitaip ji itin greitai „pasipuošia“ spuogeliais.

Labiausiai mus suviliojo tai, kad ši Trystal3 grožio priemonė turi trigubą poveikį: pudros, bronzato ir savaiminio įdegio, tai reiškia, kad ji iškart suteikia gražią odos spalvą, kuri išlieka net kelias dienas!

Man išsirinkti pudrą labai sudėtinga – nė viena skysto pagrindo priemonė neatrodydavo natūraliai, ilgainiui neigiamai paveikdavo pačią veido odą, tad jau kuris laikas pastebėjau, kad galiu naudoti tik mineralinio pagrindo pudras, o ši kol kas yra geriausia iš mano išbandytų.

Pudrą reikia tepti ant kremo ar makiažo pagrindo (tai man labai tinka, nes visada naudoju tik kremą, o ant jo kitas priemones). Trystal3 dengiasi labai lengvai, nepalieka šuorų, spalvos netolygumų, tačiau suteikia natūralų rusvą atspalvį (rinkausi Bronze toną) ir spindesį. Dažnai anksčiau mano naudotos pudros neidealiai padengdavo odą, galėdavai įžvelgti, kad veidas tarsi su kauke. Šiai priemonei įvertinti pasitelkiau vyrą, liepiau jam nuodugniai žiūrėti į mane ir pasakyti, jei kas ne taip. Jis tai jau tikrai nepraleistų progos pastebėti, kad aš ir vėl kažko prisitepliojusi, tačiau, šį kartą, be to, kad atrodau pailsėjusi, nieko daugiau neįžvelgė. Oda ne tik atrodo, bet ir jaučiasi gerai – jokio odos tempimo, sunkumo, sausumo, perštėjimo. O taip pat ir nesitepa, tad nepalieka žymių rengiantis, o taip pat nepalieki pusės veido spalvos nosinėje ja pasinaudojus.

Dar vieną pliusą Trystal3 dedu už tai, kad ja galima kontūruoti veidą. Ne man „nusipiešti“ veidą skaistalais ir visomis kitomis priemonėmis, tačiau akcentuoti skruostikaulius ar žandikaulio liniją šia pudra pavyksta lengva ir labai natūraliai. Na ir pabaigai, smagiausia tai, kad tomis dienomis, kai norisi patinginiauti namie ir nesidažyti, vis tiek jautiesi gerai, nes lengva įdegio spalva laikosi net kelias dienas.