Kiekvieną vasarą mano odos būklė akivaizdžiai pagerėdavo – žiemą nuo šalčio ir šildymo sezono ji išsausėja, tampa tempianti ir neelastinga, o štai su pirmais saulės spinduliais dažniausiai pamirštu apie šias bėdas. Tačiau šiais metais, galbūt dėl tiksinčio biologinio laikrodžio, o gal dėl pastovaus streso ir skubėjimo, oda atrodė visai nekaip. Vis pažvelgdavau į veidrodį ir jausdavausi papilkėjusi ir pavargusi. Aišku, gyvybės nepridėjo ir viena po kitos sekusios vasaros šventės, kai kokybiškai nenusivalydavau makiažo ar laiku nenueidavau miegoti ir, kitaip nei anksčiau, rytą vėl pradėdavau anksti su pabudusiais vaikais.

Tačiau nauji iššūkiai manęs neišgąsdino, tad nusprendžiau odą puoselėti labiau, o kaip tik po ranka pakliuvusios „Gisele Denis“ (iš „Eurokos“) priemonės tapo pretekstu tai daryti dar ir nuosekliai. Išsirinkau veido priežiūros priemonę „Acido hialuronico“, kurią nusprendžiau naudoti visus vasaros mėnesius. Jau seniai patvirtinta, kad hialurono rūgštis, esanti įvairiuose produktuose (taip pat ir šiose ampulėse), padeda išsaugoti ir pagerinti odos drėgmę ir sulėtinti senėjimo procesus, o tai yra būtent tai, ko man šiuo metu reikia labiausiai. Prie mano eksperimento prisidėjo ir mano mama, kuri viešėdama mano namuose, išbandė vieną ampulę ir tik grįžusi namo jau buvo užsisakiusi šių produktų papildymą. Ką mes pastebėjome? Mums abiems labai patiko jausmas po šios priemonės panaudojimo – oda atrodo ypatingai minkšta ir glotni, nebereikia jokių papildomų priemonių jai sudrėkinti ir šis jausmas išlieka pakankamai ilgai. Pastebėjome ir tai, kad vienos ampulės tikrai užtenka keliems kartams, o kaina nėra didelė. Sunku išmatuoti, kiek odos būklė pagerėjo, bet jausmas išties malonus ir nuovargio pėdsakai sumažėjo.Kitos dvi priemonės, be kurių neišsiversčiau nei žiemą, nei vasarą – tai dieninis ir naktinis veido kremai. Aktualiausia man drėkinimas. Esu iš tų, kurioms veidą tiesiog „sutraukia“, jei iškart po vandens procedūrų nepasitepu drėkinančiomis priemonėmis. Jau minėtosios prancūzų firmos „Gisele Denis“ dieninis ir naktinis veido kremai „Advanced Complex“ – naujas mano kosmetinės atradimas, nes ne tik yra labai priimtinos kainos (vos po 10 eurų), tačiau ir atitinka daugelį mano keliamų kriterijų. Vis galvodavau, kad kol nesulaukiau trisdešimties – mano oda nepretenzinga ir jai tinka bene viskas. Klydau, vis dažniau jausdama išsausėjimą, tempimą, šerpetojimą, pasikonsultavau su patyrusia kosmetologe. Ji patikino, kad net labai jaunoms, moterims vos virš 25-erių metų, būtina atidžiau rinktis veido priežiūros priemones.dsc00106Manau, kad su kelis mėnesius jau bandoma „Gisele Denis“ produkcija pataikiau tiesiai į dešimtuką. Dieninio kremo sudėtyje esančių sinergetinių veikliųjų medžiagų poveikis ne tik sudrėkina odą, bet ir palaiko optimalų drėgmės lygį, suteikia švelnumo ir gerina odos elastingumą. Ryžių ekstraktas atgaivina odą, padeda reguliuoti odos pigmento gamybą ir kovoja su netolygiu odos atspalviu. Provitaminų derinys gerina odos elastingumą ir didina atsparumą. Vitaminai B ir E pasižymi minkštinamosiomis bei antioksidacinėmis savybėmis, suteikia odai švytėjimo, didina kolageno gamybą ir gerina odos elastingumą.

dsc00095Naktinio kremo sudėtyje esančių sinergetinių veikliųjų medžiagų poveikis didina odos atsparumą ir elastingumą. Šis kremas atgaivina odą ir suteikia jai energijos, apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo, skatina kolageno gamybą ir gerina maitinamųjų medžiagų įsisavinimą. Manau, kad tai būtent tai, ko reikia tokio amžiaus moters odai (jei ji neturi specifinių problemų). Beje, man patiko ir tai, kad kremai lengvai tepasi ir įsigeria, malonus jų kvapas.

dsc00107Iš šios kosmetikos linijos išbandžiau ir įdegį palaikantį kūno losjoną. Jį reikia tepti po rytinių maudynių – prieš deginimąsi. Tiesa, sunku pasakyti, ar jo poveikis įdegiui yra, nes ir taip lengvai įgaunu rusvą atspalvį, tačiau odą jis drėkina gerai. Kvepia ir įsigeria – taip pat greitai. Nepastebėjau ir tokio tipo kremams būdingos blogybės – „oranžinio“ efekto.