Atėjus rudeniui, pasijutau kaip kokia miško gyventoja lapė, kuri ateinant šaltajam sezonui dar nespėjo pakeisti kailio. Taip ir mano oda subjurus orams bei prasidėjus šildymo sezonui tapo pilkesnė, pavargusi, o blogiausia tai, kad dar labiau praradusi drėgmę (tai mano ypatinga bėda, kuri ypač paūmėja susiklosčius netinkamoms aplinkybėms). Odą teko ne tik gerokai labiau maitinti įvairiais kremais, bet ir pasirūpinti jos valymu, siekiant pašalinti nešvarumus, kartu neprarandant drėgmės.

Mūsų laboratorijoje šį kartą išbandome valantį rinkinį: „Cell Fusion C“ firmos gelinį veido prausiklį bei drėkinantį veido toniką iš www.biovaistine.lt. Šios priemonės mūsų laboratorijoje atsidūrė todėl, kad yra iš itin drėkinančios linijos, kurios produktus galima naudoti net po estetinių – medicininių procedūrų, kai odai reikalinga ypatinga priežiūra. Šios fiziologinės priemonės skirtos išlaikyti reikiamam odos PH balansui, yra be etilo alkoholio, todėl tinka itin sausai, jautriai ar brandžiai odai.

Mano išbandytas „Cell Fusion C“ veido prausiklis labai skalsus. Užtenka nedidelio lašelio, kad jis švelniai suputotų ir pašalintų veido nešvarumus. Prausiklio kvapas labai natūralus ir neįkirus, todėl nedirgins net mano jautrią nosį.Po švelnaus nuvalymo, odą naudingą tonizuoti, stiprinti jos apsauginę funkciją, drėkinti, todėl išmėginome tos pačios linijos „Cell Fusion C“  drėkinantį veido toniką sausai odai. Tonikas labai lengvas, nedirgina jautrios odos, malonaus pojūčio. Po šio komplekso odą maitinu kremu, tad ji jaučiasi ypatingai sudrėkinta ir palepinta, lyg po SPA procedūros. Toks sudrėkintos ir gaivios odos pojūtis išlieka itin ilgai.

Linkime net darganočiausiu oru išsaugoti veido spindesį,

Lieknos Bitės