Staiga atkeliavęs pavasaris padovanoja ne tik geresnę nuotaiką, energiją, bet kartu ir vitaminų trūkumą bei po šalčių išsausėjusią odą. Drėgmės trūkumas gali paveikti ne tik kūno odą, bet ir tai, ką turime gražiausio – plaukus, tad šį kartą mūsų grožio laboratorijoje išbandome net 4 galvos odai ir plaukams skirtus produktus, kurie padės išgyventi šį sudėtingą laiką ir vasarą pasitikti  gražesnėms.

RENE FURTERER ASTERA raminamoji emulsija

Kam skirta: jautriai, sudirgusiai, niežtinčiai galvos odai.

Gamintojo nurodomi pliusai: akimirksniu nuramina sudirgusią ir niežtinčią galvos odą.

Bičių pastebėjimai. Kiekviena moteris nori būti užtikrinta, kad dėl savo grožio padarė viską, ką gali, naudodama šią emulsiją būtent taip ir jaučiuosi. Naudojimas labai paprastas, tereikia emulsiją suplakti ir paskirstyti per plaukų sklastymus ant sausos odos, palaikyti 10 minučių, o po to įprastai ištrinkti plaukus, tiks ir taupančioms laiką, nes šią priemonę užtenka naudoti kartą per savaitę, o natūralūs raminantys eteriniai aliejai sušvelnina sausos galvos odos pojūčius. Mums labai patiko tai, kad priemonė visai neriebi, tad paprasta ją nuskalauti, neapsunkina plaukų ir neskatina jų riebalavimosi, kaip dauguma panašių emulsijų.

ASTERA FRESH raminamasis šampūnas su astrių ekstraktu.

Kam skirtas: jautriai, sudirgusiai, niežtinčiai galvos odai.

Gamintojo nurodomi pliusai: šampūnas saugo galvos odą nuo sudirgimo, visapusiškai valo ir gaivina. Gali padėti atkurti hidrolipidinę plaukų plėvelę.

Bičių pastebėjimai. Mums patiko tai, kad produktas praturtintas natūraliais astrių ekstraktais, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais. Produkto naudojimas įprastas ir patogus, tereikia užtepus ant plaukų ir išmasažavus prieš išskalaujant palikti kelioms minutėms. Kol priemonė laikoma, jaučiamas intensyvus mėtinis efektas: gaivus mėtos kvapas ir stipriai šaldantis galvos odą pojūtis. Po plovimo galvos oda jautėsi nuraminta, o plaukai lengvai iššūkuojami ir glotnūs (aišku, papildomai naudojau kondicionerių). Šampūną paprastai naudoju du kart per savaitę, tad jau spėjau pastebėti mažiau sausėjančią galvos odą.

RENE FURTERER 5 SENS stiprinamasis maitinamasis šampūnas.

Kam skirtas: stiprinti plaukus ir suteikti malonių pojūčių naudojimo metu.

Gamintojo nurodomi pliusai: šampūnas valo ir maitina plaukus, stimuliuoja teigiamus pojūčius.

Bičių pastebėjimai. Paperka tai, kad priemonė be silikono, o jos sudėtyje puikuojasi net 5 skirtingi aliejai (tarp jų avokado, jojobos ir kiti). Pliusas ir tai, kad juo plaukus trinkti užtenka tik vieną kartą, aišku tam, kad pasiekti norimą rezultatą, užtepus ant plaukų reikia jį šiek tiek palaikyti, tada plaukai tampa minkšti ir glotnūs. Malonus ir 5 pojūčių efektas: šampūnas yra glotnios auksinės tekstūros, labai maloniai ir prabangiai kvepia, todėl praskaidrina kartais įkyrinčias grožio procedūras. Šampūną rekomenduojama naudoti kasdien, tačiau aš jį derinu pakaitomis naudodama su raminančiu šampūnu.

RENE FURTERER 5 SENS sausasis aliejus.

Kam skirtas: apsaugoti ir maitinti plaukus bei odą.

Gamintojo nurodomi pliusai: intensyvus maitinimas ir teigiami kūno pojūčiai.

Bičių pastebėjimai. Kaip ir šios linijos šampūnas, aliejus praturtintas 100 proc. grynais aliejais, be silikono. Mums patiko tai, kad viena priemone galima gauti skirtingą efektą: plaukus papurškite, susukite į rankšluostį ir palaikykite kelias valandas ar per naktį ir gausite intensyvaus maitino efektą. Aliejų galite naudoti ir odai ten, kur norite, kad ji suminkštėtų ir taptų glotni, tereikia įmasažuoti kelis lašelius į odą. Galite aliejų naudoti ir kasdienai, juo palepinant plaukų galiukus – šis būdas mums labiausiai patinkantis. Priemonė labai taupi, užtenka vieno purkštelėjimo, kad galiukai būtų žvilgantys. Aliejus ne veltui vadinamas sausuoju – net papurškus ant odos nėra riebumo pojūčio, jis akimirksniu susigeria, netepa rūbų, po naudojimo nereikia skubėti valyti rankų, o ir kvapas labai subtilus ir primenantis prabangius kvepalus.

Linkime vasarą pasitikti žavioms,

Lieknos Bitės