Prisipažinsiu, dažniausiai nebrangios kosmetikos lentynas parduotuvėse visuomet aplenkdavau. Turėjau įsitikinimą, kad geriau turėti mažiau priemonių, bet išties gerų, patikimų ir gerai atsirinktų. Dėl pastarojo kriterijaus nuomonės nepakeičiau, tačiau dėl kainos jau manau kitaip. Kaip tai nutiko?

Visai neseniai su kita Bite gavome progą išbandyti „Eurokos“ parduotuvėse prekiaujamą dekoratyvinę kosmetiką PHYSICIANS FORMULA. Nusprendėme, kad bus labai įdomu paneigti arba patvirtinti mitą, kad dešimtis eurų nekainuojanti kosmetika išties gali tikti ir patikti. O tam paskatino mus labai paprastas faktas – šio prekinio ženklo priemonės yra pagrinde natūralios sudėties, be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje. Jas netgi naudoti rekomenduoja alergologai, dermatologai, oftalmologai bei plastikos chirurgai.Prisipažinsiu, mane labai sužavėjo ir šios produkcijos pakuotės – žaismingos, ryškios, labai vasariškos ir moteriškos. Mano išsirinktas makiažo pagrindas „Mineral Wear“ – labai elegantiškoje, šviesiai melsvoje dėžutėje. Neapsigaukite, tai nėra sausa kompaktinė pudra (kuri vasarą kiek mažiau man tinka, nes oda išsausėja ir pleiskanoja). Tai skystos tekstūros makiažo pagrindas, kurį labai paprasta tepti su specialia kempinėle. Makiažo pagrindas „paslėptas“ porėtoje kempinėlėje, kuri puikiai veikia kaip dozatorius. Man patiko, kad „Mineral Wear“ ne tik suteikia odai dailų atspalvį, tačiau odą drėkina. Beje, jis apsaugo ir nuo žalingo saulės poveikio (turi SPF50), kas, mano nuomone, vasaros kosmetikos priemonėms – didžiulis privalumas.

Kita priemonė, kurią jau bandome kelios savaitės – „Argan Wear“ bronzinė pudra. Aš mėgstu, kai veidas įgauna dailiai rudą atspalvį. Tai ypač aktualu toms, kurios per skubėjimą ir darbą nespėja pasimėgauti saulės voniomis (arba tiesiog to nenori daryti dėl sveikatos sumetimų). Ši bronzinė pudra suteikia saulėje įdegusios švytinčios odos atspalvį. Sudėtyje esantis arganų aliejus atgaivina odą, suvienodina atspalvį, gerina tekstūrą ir elastingumą. Bronzatą labai paprasta padengti rinkinyje esančiu šepetėliu, pavyzdžiui, aš mėgstu išryškinti skruostikaulius, tai tam ši priemonė idealiai tinka. Vienintelis dalykas, į kurį rekomenduočiau atkreipti dėmesį prieš pirmą kartą naudojant šią priemonę, kad pirmus kartus ji ant veido palieka blizgučių sluoksnį, tačiau jais padengtas tik pats bronzato viršus, tad vėliau jų nelieka ir efektas man asmeniškai daug labiau patinka.

Tuo tarpu kita Bitė liko itin patenkinta bronzine kompaktine pudra „Butter bronzer“. Labai reta sutikti kompaktinę pudrą, kuri maloni jautriai odai, dažniausiai tokios priemonės būna tarsi šiurkščios išvargusiai odai, o ši atrodo glotni ir drėkinanti, tarsi ištirpstanti ant veido odos, ne veltui papildyta Murumuru sviestu. Spalva idealiai tinkama ir lietuviško gymio odai, nepastebėjau jokių šuorų ar netikslumų net ir paskubomis ją naudodama ryte.

Ieškodamos sau tinkamo BB kremo, išbandėme net du šios firmos variantus: vienas jų rytietiškoje pakuotėje argano aliejumi praturtintas „Argan wear BB kremas“. Labai malonus naudoti ir efektyviai drėkinantis. Ryte lengva užtepti kaip paprasčiausią kremą, o vaizdas veidrodyje iškart pradžiugina. Man patinka ir tai, kad jis turi ir vos pastebimo švytėjimo, nes nors ir atrodau itin jauna, bet odos išvaizda dažnai išduoda tikrąjį amžių. Ne mažiau patiko ir kitas išbandytas „Organic wear“ BB kremas, ypač dėl savo spalvos tikimo tokioms šviesiaodėms kaip mes. Iš pradžių kremas atrodė kiek tirštokas, bet vėliau puikiai pasidengė ir atrodė puikiai bei laikėsi net ir karštomis dienomis.

Išties džiaugiamės atradusios šias priemones, nes dažniausiai natūralesnė kosmetika būna arba mažai efektyvi, arba labai brangi, o šiuose produktuose kaina ir kokybė puikiai dera.

Spindinčiais skruostais,

Lieknos Bitės