Mūsų mamos – vertinančios kokybę, estetiką ir subtilumą. Jos mėgsta ne tik gražius, tačiau ir kažkuo sveikesnius, žmogaus organizmui naudingesnius daiktus ar kosmetiką. Joms išrinkti tikrai geras dovanas – nėra lengva užduotis, tačiau prieš šias Kalėdas ją labai lengvai įveikėme. Iškart kreipėmės į vasarą atrastą prekinį ženklą „Amber Verum“.

Šis prekinis ženklas siūlo Lietuvoje pagamintus, itin kokybiškus, elegantiškus, tačiau kartu ir šiuolaikiškus papuošalus iš Baltijos gintaro. Viena mūsų savo papuošalų dėžutėje jau turi mamos ir dukros apyrankes. Jos itin subtilios ir lengvai priderinamos tiek prie kasdieninio, tiek prie šventinio stiliaus. Šį kartą nusprendėme palepinti ir mylimas mamas.

Gintaro teigiamos savybės apima beveik visą mediciną: ir nuo vėžio saugo, ir nuo skydliaukės problemų (ir dar nuo daugybės kitų, sunku net išvardinti). Taip pat teigiama, kad gintaras (tereikia jį laikyti šalia kūno), stiprina imunitetą. Dar daugiau, nešiojami gintaro papuošalai ne tik teigiamai veikia sveikatą, bet ir gerina nuotaiką, suteikia energijos, pozityvumo! Ar gali būti geresnė dovana artimam žmogui?

„Amber Verum“ puslapyje radome pačių įvairiausių papuošalų: apyrankių, žiedų, kaklo papuošalų, auskarų. Išsirinkti buvo nelengva, nes viskas labai gražu, tačiau viena mūsų mamai parinko paauksuotus auskarus su dailiais tamsaus gintaro burbuliukais. Jie idealiai tiks prie romantiško jos stiliaus. Manau, pirma proga jais pasipuošti bus visai netrukus – per Naujųjų metų sutikimą.

Kita mamai leido pačiai išsirinkti, kad šimtu procentų su dovana pataikytų į dešimtuką. Ji iškart pastebėjo labai originalios formos, išskirtinį, masyvų kaklo pakabuką, kuriame skaidrus gintaras tarsi susilieja su sidabru. Man ir pačiai šis papuošalas iškart patiko – alsuojantis meniška, laisva dvasia bei padedantis išsiskirti iš pilkos minios.

Jei ir jūs ieškote originalių dovanų mamoms, sesėms, draugėms ar jų mažyliams, pasidairykite „Amber Verum“ puslapyje.

Linkime ir jums mamas palepinti labai moteriškomis dovanomis,

Lieknos Bitės