edf

Eianant metams pastebiu, kad kasmet rinktis saulės kremą tampa savotišku moterišku, be galo maloniu ritualu. Pradedi vartyti katalogus ar internetinių parduotuvių tinklapius, spręsti, ko šiais metais labiausiai prireiks, ir jau tarsi jauti atostogų nuotaiką. Aišku, šiuo metu, kai jums rašau, gyvenu būtent jomis, tad jau esu praktiškai išbandžiusi ir jums pasakoju apie jau patikrintus produktus. Kaip ir kiekvienais metais, pagrindiniai mūsų kriterijai yra šie: natūralumas – kosmetikoje neturi būti bent jau pagrindinių žalingų medžiagų (pavyzdžiui, parabenų), šį sezoną visa mūsų išsirinkta kosmetika turi ECOCERT serifikatus, funkcionalumas ir odos puoselėjimas. Šią vasarą mūsų TOP produktai yra šie:

  1. Savaiminio įdegio kremas Madara FAKE IT. Galėčiau save vadinti tikra savaiminio įdegio eksperte, nes be jo neapsieinu nė vieną sezoną. Kodėl taip yra? Esu itin šviesios odos, vengiu tiesioginio deginimosi saulėje, bet vis tiek nemėgstu sulaukti dėmesio dėl savo šviečiančiai baltų kojų sijonėlių sezono metu. Patikėkite, mano bandymų buvo įvairiausių, ne kartą esu pasipuošusi oranžiniais zebro dryžiais, tad ši savybė yra pati pirmoji, į kurią atkreipiu dėmesį rinkdamasi tokį produktą. Šio sezono mano išbandytasis FAKE IT kremas buvo vienas geriausių, sutiktų mano kelyje – nuoširdžiai! Aišku, kaip ir su kitais, naudojant jį reikia imtis atsargumo priemonių: atidžiai nušveiskite odą, ypač ties keliais ir alkūnėmis, tepkite kruopščiai. Aš naudoju ir dar vieną gudrybę – vietas, kurios linkusios paruduoti negražiomis dėmėmis, po kremo tepimo praeinu sudrėkintu rankšluostėliu. Man patiko ir tai, kad įdegio atspalvis itin natūralus, nė viena draugė nepastebėjo, kad mano įdegis netikras. Dedu pliusą ir sudėčiai, kuri papildyta hialuro rūgštimi ir simondsijų aliejumi.
  2. Spindesio suteikiantis BB kūno kremas nuo saulės SPF15 Madara. Kai mano oda jau buvo paruošta atostogoms su savaiminio įdegio pieneliu, paplūdimio sezoną pradėjau būtent su šiuo produktu. Neapsigaukite, šis BB kremas nesuteiks itin tamsaus, ryškaus atspalvio, bet dėl natūralių mineralų, esančių sudėtyje, suteiks odai spindesio ir šiek tiek tobulesnės spalvos (aš manau, kad taip maskuojami ir kai kurie nedideli figūros netobulumai, kurių turi beveik kiekviena vaikus auginanti mamytė). Pagavau save, kad šį kremą man norisi teptis ne tik paplūdimyje, bet ir keliaujant į miestą ar darbą  atidengus kojas, nes oda iškart atrodo sveikesnė, spindinti. Tiesą sakant, manau, kad šis kremas tam labiausiai ir skirtas, nes mėgstančioms degintis tiesioginėje saulėje, jau reikėtų stipresnės SPF apsaugos, bet man, besimėgaujančia krūmų ar medžių pavėsiu, buvo kaip tik.
  3. Madara SUN 20 pienelis nuo saulės. Šis produktas tapo mano palydovu atostogų pabaigoje, kai oda, net būnant pavėsyje, spėjo vos patamsėti. Pamėgau jį ir darbuodamasi kieme, nes ir čia saulės poveikis gana intensyvus, tad norisi odą tinkamai apsaugoti. Labai smagu tai, kad pienelis ypatingai lengvos tekstūros, tad nesitingi juo naudotis, kaip pasitaiko, jei po ranka turime riebaus, sunkiai besitepančio ir viską aplink išmozojančio kremo (patikėkite, kai vaikai ištepti riebiu kremu praeina pro veidrodžius, tokiam pradedu jausti alergiją). Sudėtyje yra alavijų sulčių, aviečių sėklų aliejaus, natūralus mineralinis saulės filtras, tad šį produktą drąsiai dedu į savo kosmetikos lentynėlę.        

Linkime ir jums įsimintinų atostogų,

Lieknos Bitės